mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!

In jos 
+12
ana_claudia
raluca borzea
piciulici angela
cosminik
aniram
wolf miki
beatrice2007
brigita
dana
monamona26
lili
dodo19
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Urmatorul
AutorMesaj
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:25:11

eu vazusem chestia cu femeia usoara ,,,apoi cu carpa si era sa ies cand mi-am aruncat ochii m-ai jos si am vazut ..............
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:25:58

daca nu se ia in considerare raspunsul adrianei atunci eu sunt prima ???????????
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:26:05

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 29174 Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 29174 esti tare brigi
nu dana sa nu faci asa......adriana , deci nu se admit raspunsuri editate....sigur o sa tina dodo cont ca al tau a fost prima data corect si al adrianei intai a fost unul incorect si apoi cel bun Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 668926
fetelor in regulamentul acestor timpuri de concursuri e specificata ca si regula ca nu se admit mesaje reeditate,,,ca asa am reedita toate si nu se mai stie care e bun si care l-a dat prima ...riscati sa nu vi se ia in considerare mesajul...e valabil pentru toata lumea ...indiferent la ce tip de concurs Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 668926
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:28:10

mama, da ce-ati sarit toate pe mine...
nu am stiu ca nu am voie sa editez, ma scuzati..
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:28:21

felicitari dana Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 554842
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:28:58

si eu am vrut sa ma iau de adriana dar am crezut ca asa face toata lumea si mi-am zis :asa deci ei las ca vedetzi voi Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 369656 deci eu sunt prima Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 215691 Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 215691
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:29:19

nu am sarit ,eu ti-am scris sa scri din nou Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 554842
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:29:47

pai nu ai vazut ca te-am felicitat? Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 333142
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:30:41

adriana_1 a scris:
mama, da ce-ati sarit toate pe mine...
nu am stiu ca nu am voie sa editez, ma scuzati..
adriana, de data asta te intelegem, dar ti-am spus ca stii de acum incolo, de aceea am dat regula din nou valabila pentru toate nu numai pentru tine...sunt sigura ca esti iertata de data asta si o sa ti se ia in considerare raspunsul dar punctat ca dat din a doua incercare Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 668926
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:30:54

imi pare rau adriana ,,,,,nu te supara pe mine dar ai trisat iar intr-un concurs trisorul e sanctionat Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 311766
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:32:06

deci nu m-ai sunt prima ????????????? Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 386101
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:32:19

pe bune, deci chiar nu am stiut..
ca daca stiam, nu-mi era greu sa scriu din nou...
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:32:34

daca mai e loc zic si eu a si c
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:33:01

scrie incaodata ,deci cand se greseste scrieti din nou mesaj si ultima se ia in considerare in ordinea in care s-a dat raspunsurile.
Scrie din nou raspusul Adriana!
Mai numai luati in nume de rau orice vi se zice ca ati gresit !Nu vi se zice din rautate Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 554842
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:33:32

uite vezi adriana de ce ti-am zis ....si nu din rautate...se crea precedent si apoi se invata si dana la prostii Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 487546 Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 311766 nu o zicem cu rautate...ci doar explicam ce e corect Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 311766
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:34:38

gata. am inteles....
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:34:47

dana e ceata la tine?tu esti prima!!!!!!!!!!la reeditare scrie si ora si se poate lua dodo dupa ora la care s-a dat raspunsurile Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:37:49

daca scriai din nou raspunsul corect erai prima Adriana ai reeditat la 8 si 14 si dana si cu mine am scris la 8si 15 Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 333142 dodo hotareste daca te pune prima Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 554842
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:39:44

stiu ca eram prima.
dar nu am stiut ca nu am voie sa reeditez.
asta e..imi asum greseala si promit ca nu se mai intampla
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:40:19

la asta ma uitam eu acum..ca totusi adriana a raspuns prima...acum ii ramane sefei bataia asta de cap Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 29174
Sus In jos
cosminik
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
cosminik


Numarul mesajelor : 2761
Varsta : 41
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 01/08/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:40:57

a si c
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeJoi 8 Oct - 1:27:21

a si c Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 29174
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeJoi 8 Oct - 1:45:35

stie cineva la ce ora vine carmen ????????????????
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeJoi 8 Oct - 1:53:23

si pe mine ma intereseaza sa stiu cum sa-l culc pe Dragos Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 333142 am ajuns sa chnui copii Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitimeJoi 8 Oct - 2:51:55

buna dodo !!!!!!! Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 554842
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!   Tăvălugul intrebărilor de cultură generală! - Pagina 25 Icon_minitime

Sus In jos
 
Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!
Sus 
Pagina 25 din 43Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!
» Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: www.fan-jucarii.ro revine cu premii-
Mergi direct la: