mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cafeneaua mamicilor ...3

In jos 
+16
amellyashop
lacry
brigita
irinaemines
wolf miki
emidiaconu
aniram
viviana
lili
raluca borzea
Cris
alinagherman
adriana_1
klaudya87
simpic
bobodeni06
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Urmatorul
AutorMesaj
Cris
prichindel de trei stelute
prichindel de trei stelute
Cris


Numarul mesajelor : 12197
Varsta : 41
Localizare : tg-mures
Data de inscriere : 22/07/2008

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 5:40:45

mai fetelor dar Mona chiar nu ne duce lipsa? Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 15096 dezamagit


Vali pup burtica Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 311766


doamna doctor pupici multi.asa de mandra am fost cand te-am vazut la TV lol!



pup Brigi, LILI, Cristina, Klaudia, Alina si pe cine mai este Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 311766


Adriana sanatate multa sotului tau pupici


ne auzim mai tarziu ,ma duc sa ma pun in pat ca abia mai stau pe scaun de lene
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 5:59:41

buna fetelor eu nu am apucat sa intru ca am fost la control cu fata si dupa pana la soacramea.a racit fata rau tusese si are nasul infundat groaznic si ii curg si ochii vad ca numai racita este are imunitatea scazuta rau.Eu am o infectie puternica la o masea nu am mancat nimik de ieri dim decat supa k nu pot mesteca am si o galma care mi-a a apraut si am crezut ca e oreion dar este de la infectie si nu pot lua nimik de la farmacie fara reteta si antibiotic nu imi da voie medicul k alaptez Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 499460
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 6:02:26

mi-am facut o mie de nervi in ce hal ma jignit soacramea azi si sora ei Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 499460 Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 487546 imi venea sa plec sa ies pe usa
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 7:26:23

buna dragelor1 Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 15096
aseara am ajuns tarziu acasa si azi la sevici am avut treaba garla............deci farasanse sa intru pe forum...................l'am plasat pe tudor la mama s stau si eu linistita, sa pun o mancare la foc ca maine sunt de servici...........clau ce ti'a spus iara soacar ta_ nu stiu de ce taci si o lasi sa te jigneasca.......... evil pana nu te iei in gura cu ea nu o sa te lase in pace..........ai primit pachetul_ acolo ti'am pus de tusew pt bebei, humex si pt tuse seaca si pt tuse eruptiva.........
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 7:27:16

marina poti sa faci botez si in post............fratele meu a botezat in 26 decembrie.........nu va fie teama ca e rece se zice ca la botez copii nu se imbolnavesc.....
Sus In jos
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 7:54:35

buna din nou ..................mai claudia dar nu ii permite sa te jigneasca ,nu te lasa mai fata calcata in picioare soacra soacra dar branza ii pe bani ,,,,,,,,,eu de eram in locul tau le luam pe amandoua de cap .................
si eu am trecut prin ce ai trecut tu dar eu le-am spus la amandoi ,si de 2 ani jumate eu nu le-am mai calcat in casa ...si i-am spus si sotului sa le spuna sa -si vada de treaba ori o dau de dracu cu mine .............
mai claudia daca le permiti tot asa o sa faca cu tine si cand o sa -ti creasa fata poate va fi si mai rau.......nu te lasa mai si nu mai plange cu atat in fata ei ...................
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 7:55:26

buna si tie ralu ..........pune-te si te odihneste si tu un pic Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 311766
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 7:56:15

buna cris............eu am pus sa fac frig niste carne si carnat sa fac cu mamaliga.......dar ma duc dupa tudor sa il aduc acasa.
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 7:56:49

vai cat as vrea sa stau o zi sa nu fac nimic, dar nu pot cand le vad toate um stau si nu le face nimeni..........
Sus In jos
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 7:57:42

clau spune-i sotului tau sa vb cu ea si sa nu-i permita sa vb asa cu ea
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:00:28

asa este viata asta mai ralu ,,,,,,,lucru si iar lucru
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:02:01

am pus cu mama niste ardei cu varza pe iarna ,si nu ne-a ajuns varza ............acuma a venit mama si merg sa o ajut si la restu .............revin mai tarziu
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:04:46

l'am adus pe tudor, era imbracta si ma astepta........merg la bucatarie.........revin
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:09:08

noi azi am stat pe afara putin..ca a fost cald si friumos. apoi am continuat curatenia in dormitor. imi astept sotul acum sa punem covorl si sa mute patutul si dulapul lui edy de haine. masina mai spala o tura si sper sa nu ard mancarea de pe aragaz
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:09:52

claudia capul sus si vezi daca se merita sa induri atatea jigniri
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:12:26

am vb cu el si mi-a zis sa o las sa vb si el imi ia apararea mereu in fata ei.imi spune azi k dc nu vin ai mei la botez ca macar sa imi dea bani daca nu vin sa ma ajute si pe mine ca sa cumpar ce imi trebuie ca sa vb cu mihaela sa imi dea banii inainte ca ce 2copi are si trebuie sa ii ajute pe amandoi ca putea sa isi puna bani deoparte,ca tata a fost instalator si a facut bani multi cu ciubucurile,ca asa cum se imprumuta ea de bani sa se imprumute si mama si tot asa multe altele.ca nu stiu sa respect omul care ma ajuta ca ea ne-a dat o casa unde sa stam ne-a pus termopan la camera,ca a asteptat sa nasc eu sa se duca si ea la operatie dupaia....etc etc
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:12:57

ma lasat si pe mine un pic dantura mi-a luat al meu niste ambicilina ia dat pana la urma fara reteta
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:14:22

am primit pachetul ieri ms mult de tot
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:15:49

sa iti fie de folos.............
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:16:11

a rau ca stati in casa ei...ca daca nu aveai nevoie de ea puteai sa te certi cu ea... daca va certati e in stare sa va de-a afara de acolo?
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:16:47

o deranjeaza ca din partea mea nu vine decat o matusa si mihaela eu restul rudelor le am la suceava si nu le pot spune in 3sapt sa vina la botez este cheltuiala mare,o deranjeaza ca ai mei nu vin ca macar mama sa vina sa il lase pe tata cu cineva acasa si el nu sta decat cu mama vrea si mi se pare normal daca i se intampla ceva si mama sa fie langa el sunt de 28de ani impreuna e ceva normal sa ii fie alaturi
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:17:35

nu pare sa aiba suflet soacra ta....
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:19:13

da tocmai deasta tacem si nu prea comentam nici al meu,tata daca ar auzi toate discutiile astea si cate in dur in secunda 2 sunt deja acasa el nu a suportat niciodata sa fiu jignita sau calcata in picioare ca si cu fostul a fost socrasa la fel de scorpie aia din curva si bagaboant anu ma scotea si tata ma luat acasa pt ca el nu imi lua nicodata apararea am tacut odata de 2 de 3ori da nu la ifinit
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:21:34

nu are ca daca avea de cate am vb de tata ca este grava situaia lui si are zilele numarate incepea si ea ca si ea tre sa se opereze ca e grea opeartia k poate muri si ea si tot asa dar odata nu a zis ce face tata cum se simte de mama nici atat nu ii pace ca vezi doamne nu ma ajuta,dar de cate ori ma duc acasa vin cu plasa plina chiar daca nu imi da bani ca sarci stau in 650 ron amandoi dar cat am fost gravida ma ajutat cu analizele si la nastere a dat 9mil si atunci a sunat-o socramea si a jignit-o
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitimeVin 29 Oct - 8:22:43

ca sa puna si ea bani de operatie
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua mamicilor ...3   Cafeneaua mamicilor ...3 - Pagina 30 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cafeneaua mamicilor ...3
Sus 
Pagina 30 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeneaua mamicilor ... ~10~
» Cafeneaua mamicilor......26
» Cafeneaua mamicilor...11
» Cafeneaua mamicilor......27
» Cafeneaua mamicilor ..12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva 2010-
Mergi direct la: