mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cafeneaua mamicilor ... 5

In jos 
+19
dana
viviana
Mirela
irinaemines
della
adriana_1
brigita
aniram
mamicutza_de_3copii
raluca borzea
Cris
simpic
wolf miki
alyna
lili
emidiaconu
klaudya87
bobodeni06
beatrice2007
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul
AutorMesaj
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMar 9 Noi - 12:58:44

noapte buna claudia ........noi vb cu tati si apoi la nani
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMar 9 Noi - 13:21:45

fug si eu in pat pe maine cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 812949
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela


Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 35
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMar 9 Noi - 21:15:56

buna dimineatza.......iar va servesc eu cafeaua Coffe with love cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 344390
sa ajunga pentru toata lumea
noi ne trezim foarte devreme de cand s-a schimbat ora.....suntem matinale tare
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela


Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 35
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMar 9 Noi - 21:58:45

nu v-ati trezit nici una inca ? cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 409573
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMar 9 Noi - 22:22:55

neata.ms pt cafea cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 845790
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMar 9 Noi - 23:42:43

neata..ce mai faceti?
Sus In jos
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 0:04:59

neata fetele...............am aparut si eu ...noi nu de mult ne-am trezit ...numai cat i-am dat la deni sa manance si acum mananc si eu si apoi cred ca mergem afara
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 0:13:01

mai fetelor nu se mai face sondaj cu tatici ...........unde votam si pe cine o sa avem taticu saptamanii urmatoare ,,,,,,,,,,,,,unde sunt sefele
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 1:10:02

nu stiu cristina..si eu am cautat..cred ca au uitat fetele sau nu au avut timp....
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 1:10:52

eu m-am apucat de curatenie dar fara spor.... nu am chef de nimic mii doar somn. mancare am facut ieri asa ca am pus la spalat si pana la 3 cand ma duc dupa fabi sper sa reusesc sa aspir
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 1:52:11

Buna ziua dragele mele!
 Emoticoane si imagini grafice
Myspace Hi5 comments


cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Coffee2-1 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 2834321380102721358S425x425Q85

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Ceasca-cafea cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 53892010

Cafelute pentru spor la treaba! Big hog!
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 1:54:41

buna ziua mamici cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 554842

ce mai faceti voi?
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:01:20

am intrat sa-mi arunc si eu un ochi pe aici si am vazut k aveti nevoie de sondajul cu tatici ...... v-am dat eu o mana de ajutor si l-am facut; acum puteti sa va votati favoritii https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/si-tati-e-vedeta-f54/taticul-saptamanii-8-noiembrie-14-noimembrie-t1841.htm#335817
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:01:34

buna ziua mamici! am si eu timp putin............de dimineata nu am avut curent o ora..........
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:02:34

buna miha! ce mai faci? cum e irina?
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:04:15

Zambiti va rog!!! lol!

Mostre din "cugetarile" celebritatilor!

Niciodată nu am vrut să merg în Japonia. Pur şi simplu, nu îmi place să mănânc peşte. Şi ştiu că peştele este foarte popular în Africa. Britney Spears


Unde va avea loc Festivalul de la Cannes anul acesta? Christina Aguilera

Fumatul ucide. Dacă mori, atunci ai pierdut o parte importantă din viaţă. Brooke Shields

China este o ţară mare, locuită de mulţi chinezi. Charles De Gaulle

În opinia mea, căsătoriile dintre homosexuali ar trebui să fie între o femeie şi un bărbat. Arnold Schwartzanegger

Am fost recent în turneu în America Latină. Singurul meu regret este că nu am aprofundat limba latină în şcoală, ca să pot să port şi eu o conversaţie cu oamenii aceia. Dan Quayle



Cred că nimeni nu ar trebui să îşi scrie autobiografia până nu moare. Samuel Goldwyn



Cel mai bine mă simt, atunci când sunt fericită. Winona Ryder


Dacă încep să gândesc prea mult, intru în panică. Pamela Anderson

Mai ţineţi minte că trupa Beatles s-a destrămat, fiecare membru şi-a făcut proiecte solo şi după aceea s-au reunit şi au devenit mai puternici? Kelly Rowland


Cel mai frumos gest de afecţiune este să împarţi patul cu altă persoană. Michael Jackson

Nu sunt prost. Pur şi simplu, uneori nu gândesc. Colin Farrell

Mă îmbrac sexy, dar nu într-un mod evident, ci într-un mod virginal. Victoria Beckham


M-aş sinucide, dacă aş fi la fel de grasă ca Marilyn Monroe. Liz Hurley


Exact aşa s-a întâmplat cu Imperiul Roman. Nu avea toată lumea de acolo sifilis? Şi aţi văzut că după aia, imperiul a fost distrus de un vulcan. Joan Collins

Dacă nu există electricitatea, ne-am uita la televizor la lumina lumânării. George Gobel


Dumnezeu m-a făcut aşa frumoasă. Dacă eram urâtă, mă făceam profesoară. Linda Evangelista

Sunt atât de deşteaptă acum. Toată lumea îmi spune: "Dă-ţi bluza jos!". Sorry, nu fac asta! Ştiu că vor să profite de mine. Nu sunt proastă! Paris Hilto
n


Iau lecţii de franceză, pentru că ştiu că toţi europenii vorbesc franceza şi nu vreau să spun prostii când mă duc acolo. Paris Hilton

Zebra nu îşi schimbă petele. Al Gore

Consider că modeling-ul este ceva ce fac pentru populaţia de culoare în general. Naomi Campbell



cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 29174 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 29174 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 29174
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:07:13

Pup Mihaela... Multumim mult de ajutor!!! cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 311766 pupici cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 311766

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Flower002
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:07:22

buna Raluca cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 311766

Irinuca e bine ....... astazi s-a reintors la gradi dupa o lunga absenta
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:08:50

n-aveti pt ce Carmen ..... cu mare placere am ajutat; daca as avea posibilitatea sa intru mai des si ajutorul meu ar fii pe masura cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 90919
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:20:24

Asadar, CUM AR FI ARATAT ISTORIA DACA AM FI AVUT FACEBOOK DE-ACUM SUTE DE ANI?
1) Creanga nu mai scria “Caprele Irinucai” sau “La cirese”. Pataniile astea din copilaria lui nu ar mai fi avut loc pentru ca ar fi cules cirese si ar fi “manevrat”capre in Farmville…
2) Viata lui Eminescu ar fi fost cu totul alta pentru ca nu ar mai fi avut nici o legatura cu Veronica Micle. Ar fi vazut pe profilul ei de Facebook ca e “in a relationship” si nu s-ar mai fi combinat cu ea. Maxim i-ar fi dat like la vreo 2 poze.
3) Al Capone ar fi fost un ilustru necunoscut pentru ca nu ar mai fi existat razboaie intre clanuri mafiote,totul s-ar fi decis in “Mafia Wars”.
4) Hitler, in goana sa pentru exterminarea evreilor, a omorat si foarte multi oameni nevinovati.Daca ar fi existat Facebook-ul nu ar mai fi dat gres pentru ca ii selecta doar pe cei care aveau “evreu”la “religious views”.
5) “Scrisoarea a III-a” nu ar mai fi inceput cu “-Iata vine-un sol de pace..” . Daca ar fi existat Facebook , Mircea ii dadea lui Baiazid un mesaj, nu ar mai fi trimis soli.
6) Decebal ar fi murit mai repede pentru ca nu ar mai fi reusit sa stea atat de mult asuns in munti. Traian l-ar fi gasit cu usurinta uitandu-se la status-ul lui de pe Facebook…gen :”vanatoare cu arcul @ Retezat”
7) “Miorita” nu ar mai fi existat pentru ca baciul moldovean ar fi intrat la banuieli cand vedea ca “baciul ungurean and baciul vrancean are now friends”.Si mai mult ar fi sesizat complotul vazand ca acestia doi ar fi dat like , plini de invidie la numarul de oi pe care el le avea in Farmville. <- my personal favorites!!! ras)
8) Cezar ar mai fi avut o sansa daca medita putin la faptul ca Brutus i-ar fi dat “unlike”.
9) Chiar daca turcii erau “cata frunza , cata iarba”, Oamenii lui Mihai Viteazu ar fi fost mai multi.Ostenii nu ar mai fi fost chemati cu buciumul la lupta ci ar fi primit absolut toti, in timp util, urmatorul mesaj :”Mihai Viteazul invited you to join Calugareni fight”

10) “Tripla Alianta” s-ar fi format mult mai simpu..prin “send friend request”
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:22:07

Puterea unei virgule

In cadrul unui experiment sociologic, unei grupe de 50 de oameni in care erau in mod egal femei si barbati i s-a dat un text si insarcinarea sa aseze in cadrul acelui text o virgula.

Textul era:

"Daca barbatul ar sti realmente valoarea pe care o are femeia ar merge in patru labe ."

Toti barbatii au asezat virgula dupa cuvantul "are".
Toate femeile au asezat virgula dupa cuvantul "femeia".


cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 804181 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 804181 cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 804181
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:25:30

Iata citeva instructiuni REALE de pe ambalajele unor produse aflate actualmente pe piata.


Pe brosura unui uscator de par Rowenta :
A nu se utiliza in timp ce dormiti.

Pe o punga de chipsuri Fritos :
Puteti fi un castigator ! Nu e necesar sa cumparati. Detalii in interior.

Pe un sapun Dial :
Mod de folosire – A se utiliza ca un sapun obisnuit.

Pe unele produse congelate Swanson :
Sugestii de preparare – Decongelati.

Pe punga unei casti de par pentru baie, dintr-un hotel de 4 stele :
Se pune pe cap.

Pe fundul unei cutiii de Tiramisu marca ItalGelato :
Nu rasturnati cutia.

Pe o budinca semipreparat Dr Oetker :
Acest produs va fi cald o data reincalzit.

Pe cutia unui fier de calcat Rowenta ( loveste din nou) :
Nu calcati hainele direct pe corp !

Pe o sticla de sirop contra tusei pentru copii marca GlaxoWelcome:
Nu conduceti automobilul ! Nu operati masini grele !

Pe o sticla de Nytol (somnifer) :
Atentie: Poate produce somnolenta.

Pe cutia unui set de beculete de pom chinezesti :
A se utiliza numai in interior sau exterior.

Pe manualul unui robot de bucatarie japonez :
A nu se folosi in alte scopuri.

Pe o cutie de arahide Sainsbury :
Atentie -contine arahide.

Pe o punga de arahide de la o cursa aeriana:
Instructiuni: deschideti punga, mancati arahidele.

Pe manualul unei drujbe Husqvarna :
Nu incercati sa opriti lantul cu mana sau alte organe.

Pe un costum de Superman pentru copii :
Acest costum nu va permite sa zburati.

Pe o periuta de dinti oferita gratuit la un cabinet stomatologic :
Utilizati partea cu peri de plastic

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Main.php?g2_view=core cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Main.php?g2_view=core
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:27:35

Dragă Ş€fule,

Fi€care dintr€ angajatii instituti€i noastr€, sunt€m f€rm d€votati atat dumn€avoastra cat si instituti€i.
Vr€m profitabilitat€, r€ntabilitat €, dar sunt€m si noi oam€ni si av€ m n€voi.
Bazandu-n€ p€ int€l€g€r€a dumn€avoastra, ast€ptam n€goci€r€a salariilor.

Cel€ bun€ !




Raspuns Sef


Dragi colegi,
Actuala NUanta economico-sociala NU vi se poate imputa doar voua.
Noi NUmai alaturi de voi putem aNUnta buNUl mers al agentiei. ANUntul prin care solicitati contiNUU majorari salariale, NU ne suprinde.
Va astept NU NUmai maine , ci oricand, la biroul meu, spre a corecta NUantele sesizate.
Tineti minte !
Raspunsul meu inseamna NUmai apropiere fata de nevoile voastre!

Cele bune,
Seful vostru
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 2:31:56

Buna fetelor,am revenit si eu pe aici putin

Am atatea de facut si vara nici un chef de nimica ca sunt cu nervi de azi dim
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitimeMier 10 Noi - 3:26:33

Pentru cine are nevoie de traduceri din romana in engleza... In timp ce scri textul in romana in stanga, in dreapta iti apare traducerea in engleza!
Este orientativ, dar totusi fff util!

http://tradukka.com/
Sus In jos
Continut sponsorizat





cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ... 5   cafeneaua mamicilor ... 5 - Pagina 17 Icon_minitime

Sus In jos
 
cafeneaua mamicilor ... 5
Sus 
Pagina 17 din 30Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeneaua mamicilor...1
» Cafeneaua mamicilor..2
» Cafeneaua mamicilor ...3
» Cafeneaua mamicilor......19
» Cafeneaua mamicilor..4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva 2010-
Mergi direct la: