mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cafeneaua mamicilor ...........8

In jos 
+14
Cris
simpic
marilena84
adriana_1
raluca borzea
aniram
lili
beatrice2007
bobodeni06
elisa
Lulu_kim
alyna
brigita
klaudya87
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul
AutorMesaj
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:20:57

brigita a scris:
buna seara la restul fetelor!
am fost sa-l bag in pat pe dragos ca urla ca ii etse somn!
sa vedem cat de repede adoarme lol!
Buna seara Brigite!!Vai scumpul de el!!!NBopate buna si u nsumnic pufos! cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Sus In jos
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:22:04

brigita a scris:
aicea sunt!
Sa fi sanatoasa lulu si fetita din brtica ,o sa fie bataie pentru ea daca o sa semene cu tine cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Ma bucur ca esti aici!!!
multumesc tare mult..sper sa semeni mie dar si lui taicasu! cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:24:01

sigur ai un sot la fel de frumos ca tine si atunci sigur iasa o fetita superba! cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Sus In jos
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:24:34

brigita a scris:
si mie imi este deja somn ,azi nopate la 3 jumate s-a trezit dragos la pisu abea am adormit!la 5 cand a sunat ceasul era sa-l arunc sa dorm mai departe
Nici eu nu prea am putut sa dorm aseara deoarece am inceput sa tusesc si cu greu am terminat de tusit....mi-am pus spirt caldut pe piept si a fost mai bine... pupici
Raceala asta!! :puppy:
Sus In jos
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:25:05

brigita a scris:
sigur ai un sot la fel de frumos ca tine si atunci sigur iasa o fetita superba! cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Da !!Multumesc!! cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:25:08

am sosoit si eu am adormit fata am facut si baita...iar acum am intrat un pic pana nu imi pica iar netul cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 29174
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:25:37

am facut si eu acum o sapt papanais am mancat de am rupt pana mi s-a aplecat si mie si la al meu cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:27:30

ma streseaza sotul ca sa mai luam un tv in sufragerie ,ca el nu a vazut un film intreg ,ca ar sta in fund in fotoliu si s-ar uita ,dar in dormitor se pune in pat si adoarme.
si s-a dus in dormitor s-a pus in fund in patul lui flori si-n 5 minute s-a rasturnat ca a adormit cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 29174 si lui ii mai trebuie alt tv ca zici ca la altul nu doarme
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:28:45

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 29174 unul sport ...si eu sunt la fel daca ma uit la tv ma ia somnul al meu vb singur seara uneori
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:29:10

ai grija cu raceala cand esti gravida ca rau trece!
Vai eu am fost cu flori racita ,cu baiatul meu cel mare ,am avut tuse convulsiva ,fugeam nopatea afara la aer ca ma inecam ,faceam pe mine ,nu aveam aer
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:30:43

mai asa lua dar stiu sigur ca cdoarme si atunci numai ca sa dam banii .avem ce face cu banii ne coasta o gramada ca sa inscriem masina !
el vrea sa aduca o vechitura de la vecina si nu-l las sa-l puna pe mobila noua o vechitura evil am zis nu inscriem masina si luam tv
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:31:01

si eu am racit odata cat am fost gravida 2sapt am avut raceala tot asa tuseam pana faceam pe mine ori vomitam
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:31:50

pai de masina va folositi mai brigi asa ca trebuie inscrisa
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:32:48

rau mi-am revenit si am stat si-n spital!
Gravide fiind avcem imunitatea mai scazuta ,trebuie luate vitamine .imediat ne racim.
Sus In jos
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:33:04

brigita a scris:
ai grija cu raceala cand esti gravida ca rau trece!
Vai eu am fost cu flori racita ,cu baiatul meu cel mare ,am avut tuse convulsiva ,fugeam nopatea afara la aer ca ma inecam ,faceam pe mine ,nu aveam aer
Vai ...sper sa nu fie grav...pai tusesc asa de tare si poarca imi vine sa vomit!!Sotu zice ca am tuse magaresca!:-)) cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Sus In jos
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:33:46

brigita a scris:
rau mi-am revenit si am stat si-n spital!
Gravide fiind avcem imunitatea mai scazuta ,trebuie luate vitamine .imediat ne racim.
Vai, vai,,,ma duc joi la doctor sa vad ....ca sa nu se complice... cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 499460
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:35:01

da si de la 1 ianuarie se tripleaza inscriierile!
asa ca trebuie luna viitoare neaprat sa o inscriem.in 21 dec suntem programati la rar ,tipul care ne-a vandut masina are cunostinte dam 150 in plus si rezolva tot!cu nr rosii la fel a facut ,mai trebuie sa scoatem un rand de nr rosii ,apoi taxa de prima inatriculare e 280 de euro ,apoi sa o inscriem pe noi ,ne mai coasta cat am dat pe masina
Sus In jos
elisa
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
elisa


Numarul mesajelor : 172
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 30/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:35:14

Buna seara primiti o viitoare mamica de o fetita Heidi care va veni pe 1 martie si in acelasi timp mamica de o fetita pe nume Clarisa-Andreea?
Vin la o cafeluta de seara, mai bine un ceai de seara Coffe with love
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:35:48

de unde esti lulu ?
exista po planta buna pentru tuse ,e spin albastru ,eu din acela am beut mult
Sus In jos
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:36:40

elisa a scris:
Buna seara primiti o viitoare mamica de o fetita Heidi care va veni pe 1 martie si in acelasi timp mamica de o fetita pe nume Clarisa-Andreea?
Vin la o cafeluta de seara, mai bine un ceai de seara Coffe with love
Buna Eliza!!desigur ca te primim!!!Sa-ti traiaca fetita si viitoarea fetita!Sarcina usoara!! cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:36:50

buna seara elisa ,bine ai venit!
Mai e virus ca toate gravide veniti? cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 29174 si a fost criza cu barza inainte !
Sus In jos
elisa
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
elisa


Numarul mesajelor : 172
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 30/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:37:12

Lulu_kim a scris:
brigita a scris:
ai grija cu raceala cand esti gravida ca rau trece!
Vai eu am fost cu flori racita ,cu baiatul meu cel mare ,am avut tuse convulsiva ,fugeam nopatea afara la aer ca ma inecam ,faceam pe mine ,nu aveam aer
Vai ...sper sa nu fie grav...pai tusesc asa de tare si poarca imi vine sa vomit!!Sotu zice ca am tuse magaresca!:-)) cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Fa-ti un ceai cald, poate miere cu lapte cald e foarte bun si indicat si nu prea ai voie sa iei medicamente ,insanatosire grabnica pupici
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:37:46

pupam burtica elisa si sa-ti traiasca fetita! cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Sus In jos
elisa
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
elisa


Numarul mesajelor : 172
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 30/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:38:02

Brigita si Lulu multumesc frumos ptr primire cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 311766
Va pupam dulcik pupici pupici pupici


Ultima editare efectuata de catre elisa in Mar 30 Noi - 11:38:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Lulu_kim
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
Lulu_kim


Numarul mesajelor : 1222
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data de inscriere : 19/11/2010

cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Noi - 11:38:09

brigita a scris:
de unde esti lulu ?
exista po planta buna pentru tuse ,e spin albastru ,eu din acela am beut mult
Sunt din Costanta!..si de unde se cumpara?>Sau trebue facuta? incredibil
Sus In jos
Continut sponsorizat





cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........8   cafeneaua mamicilor ...........8 - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
cafeneaua mamicilor ...........8
Sus 
Pagina 2 din 30Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeneaua mamicilor ..12
» Cafeneaua mamicilor ...28
» Cafeneaua mamicilor .........13
» Cafeneaua mamicilor......29
» Cafeneaua mamicilor ........14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva 2010-
Mergi direct la: