mamici&prichindei

AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Stilmag.ro va invita la concurs!

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Urmatorul
AutorMesaj
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Stilmag.ro va invita la concurs! Empty
MesajSubiect: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 2:46:45

Eleganța unei femei constă în atitudine și în ceea ce poartă. Fiind femeie iubești foarte mult cumpărăturile iar bucuria cumpărării de bijuterii este cu totul specială. Cu ele îți poți pune în evidență un gât lung, o mână delicată sau…o îmbrăcăminte. Ce mai, purtându-le atragi foarte multe priviri!
Bărbații ne critică pentru că suntem cu “dare de mână” când e vorba de bijuterii.
La această “problemă” noi am găsit soluția!
Cu prețuri foarte accesibile vă puteți confecționa singure propria “garderobă” de bijuterii. Înarmați-vă doar cu răbdare și dați-vă frâu liber imaginației! În acest mod ceea ce veți purta va fi cu adevărat unicat!
Nu uitați “picanteria“ formării unor astfel de seturi și în acest mod nu va exista pericolul rutinării modelului creat. Și să fim sincere noi ne plictisim rapid de un lucru și-l lăsăm uitat într-un colț de casetă.
Doamnelor fiți deosebite, fiți unice!

Echipa mamici&prichindei impreuna cu sponsorul nostru Stilmag.ro va invitam la concurs!
Concursul se va desfasura in perioada 24 ianuarie -4 februarie
Zilnic, timp de 2 saptamani (cu week-end-ul liber) veti primi cate 2 sau 3 intrebari referitoare la produsele sponsorului nostru.
ATENTIE: nu va grabiti!!!! pentru ca se va puncta doar un singur (primul) mesaj postat pentru fiecare user si asta in primele 20 minute de la postarea intrebarii!!!
Am gandit aceasta "notare" pentru ca dupa cum ne-am facut obicei "ne asteptam una pe alta" si un singur mesaj pentru ca pana la urma ati fi scris toate aceleasi raspunsuri revenind cu un alt mesaj.
Punctarea se va face astfel:
*Primul raspuns 30 puncte
*al doilea raspuns 20 puncte
*Al trelea raspuns 10 puncte
Restul raspunsurilor 5 puncte

Primiile sunt:
Premiul 1 un voucher in valoare de 50 lei
premiul 2 un voucher in valoare de 30 lei
premiul 3 un voucher in valoare de 20 lei.

Voucher-ele vor fi "schimbate" in produse pe care si le pot alege castigatoarele la sfarsitulu concursului de pe site-ul sponsorului nostru din stocul disponibil in acel moment, iar in cazul in care castigatoarele vor dori produse in valoare mai mare decat ce a premiului produsele vor fi livrate si diferenta va fi achitata la ridicarea coletului.

Au voie sa participe utilizatorii activi care pana la inceperea concursului au cel putin 20 de mesaje scrise de la inceputul anului!
Atentie!!! Este interzis participarea la concurs a utizatorilor inactivi in acest moment chiar daca fac pana luni cele 20 mesaje!!!
Va rugam si vizitati siteul sponsorului sa va fie mai usor la intrebari ! Stilmag.ro va invita la concurs! 554842 Stilmag.ro va invita la concurs! 554842

http://www.stilmag.ro/index.php

Responsabile cu postarea intrebarilor din cadrul acestui concurs sunt: LILI, BRIGITA si VALI.
Se va merge pe vechea metoda, dimineata, pranz si seara insa orele nu sunt "batute in cuie".

Ultima editare efectuata de catre brigita in Mier 26 Ian - 9:17:47, editata de 2 ori
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki

Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 46
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 3:09:44

Stilmag.ro va invita la concurs! 215691 Stilmag.ro va invita la concurs! 215691 Stilmag.ro va invita la concurs! 215691
bun venit sponsorului!!! abia asteptam concursul!!!

prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 3:47:42

nu te bucura pre atre vali ca ne vei ajuta si tu Stilmag.ro va invita la concurs! 29174
acuma sa vedem in functie de timp cine va pune intrebarea lol!
Sus In jos
lili
admin
admin
lili

Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 40
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 4:09:54

mi-am permis sa fac si eu cateva modificari asupra regulamentului.
Cum saptamana viitoare brigita este de serviciu numai dimineata iar eu sunt o zi dimineata pana la 3 si una de la 3 incolo exista varianta ca 2 intrebari sa fie postate dupa ora 3.30

exemplu de intrebare:

Ce dimensiune are pandantul colierului "gandac verde natural" in valoare de 31 lei?

prichindelul senior
prichindelul senior
simpic

Numarul mesajelor : 6481
Varsta : 38
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 28/04/2010

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 7:46:55

super concurs...
multumim sponsorului nostru...
Sus In jos
lili
admin
admin
lili

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 12:48:39

niciun raspuns??? Stilmag.ro va invita la concurs! 804181 Stilmag.ro va invita la concurs! 804181 Stilmag.ro va invita la concurs! 804181 Stilmag.ro va invita la concurs! 804181

photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 22:48:47

Dimensiuni pandant 4/3cm. Lungime colier reglabila 46-64cm

http://www.stilmag.ro/product_info.php?cPath=66_52_35_67_65_36_61&products_id=1378

photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 22:49:54

e bine Lili? Stilmag.ro va invita la concurs! 29174 eu sunt acasa dimineata sapt viitoare..sotul incepe munca..asa ca daca aveti nevoie de ajutor stiti unde ma gasiti.... lol!

prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 22:51:33

si eu am scris daca ati vazut 2 su 3 intrebari ,este cand nu putem nicuna sa intram la amiaza atunci veti fi anuntate ca nu va fi intrebare! lol!
speram ca ne vom descurca cu timpul si sa facem din acest concurs o distractie cum a fost pana acuma Stilmag.ro va invita la concurs! 311766
Si va asteptam in n umar cat mai mare Stilmag.ro va invita la concurs! 311766
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 22:52:20

Stilmag.ro va invita la concurs! 311766 am stiut ca vom avea in tine un mare ajutor Big hog!
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 22:57:11

ce nu fac eu pentru voi? pupici pupici
sa vedem acum cata lume vine la concurs.....

mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea

Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 39
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeVin 21 Ian - 23:07:38

eu vin...............super.....................distractie sa fie
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman

Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 37
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeSam 22 Ian - 5:05:19

ce dor mi-a fost de un concurs..de abia astept sa ma distrez..speram sa vina fetele ca sa fie si distractie
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeSam 22 Ian - 5:43:07

va asteptam cu mare drag Big hog!
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 1:05:30

maine la cat sa venim brigi?
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 5:02:14

dimineata ,nu stiu daca lili e acasa ,pune ea sau vali ,ora nu e batuta in cuie Stilmag.ro va invita la concurs! 333142 din lipsa de timp facem cumva ca sa nimerim cat mai multe mamici.
eu pun seara saptaman ce vine ca sunt de dimineata!
Asa ca ne paziti cand intram Stilmag.ro va invita la concurs! 29174
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 9:09:23

trebuie sa va urmarim cool
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana

Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 9:21:12

Stilmag.ro va invita la concurs! 29174 Stilmag.ro va invita la concurs! 29174
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 9:30:55

pe mine trebuie sa ma urmariti dimineata lol! asa ca.....

photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 9:31:20

tineti aproape.... Stilmag.ro va invita la concurs! 29174 Stilmag.ro va invita la concurs! 29174

mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87

Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 10:02:02

cu vali la mamici 7 prichindei Stilmag.ro va invita la concurs! 29174
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 10:16:25

Stilmag.ro va invita la concurs! 29174 Stilmag.ro va invita la concurs! 29174
sa-mi spuneti cam la ce ora sa apar...... lol! sau vreti putin suspans asa ca de incalzire? Stilmag.ro va invita la concurs! 29174

prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 10:26:22

lasa vali sa se invete sa urmareasca Stilmag.ro va invita la concurs! 29174 de mine va mirati ca vad peste tot si pe toate cand apareti ,eu am fost invatat sa urmaresc sefele cand intra sa puna intrebari Stilmag.ro va invita la concurs! 333142
Sus In jos
lili
admin
admin
lili

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 10:36:12

dupa cum v-a anuntat si vali maine dimineata va avea ea prima "placerea" de a va "pedepsi" c-o intrebare ...apoi la amiaza vedem...
deci, saptamana asta brigi fiind numai dimineata la servici, ea va pune cea de-a 3 intrebare...cea de seara...pentru o ora cu aproximatie stabiliti cu ea ;)
pentru intrebarile 1 si 2 din fiecare zi din saptamana asta (saptamana 1 de concurs ) ne rotim eu si vali dupa cum putem...astfel....eu luni, miercuri si vineri sunt dimineata pana la 3 la servici deci pentru intrebarea 1 o asteptati pe vali, iar pentru intrebarea 2 ori vali pana in 3 ori pe mine intre ora 3 si ora 4.
Marti si joi intru de la 3 deci dimineata pot pune si eu si vali , intrebarea 2 eu doar pana in ora 2.30...asta ca sa va faceti o idee ;)
saptamana 2 ...stabilim la sfarsitul saptamanii asteia
p.s. pe mine ma panditi degeaba Stilmag.ro va invita la concurs! 550589 ca tati e acasa non-stop si chiar daca eu sunt la servici el deschide mozzila si i se incarca toate inclusiv forumul...asa ca...teapaaa pe mine nu ma prindeti cand intru Stilmag.ro va invita la concurs! 29174 dar e bine ca face suspansul mai mare Stilmag.ro va invita la concurs! 550589
IMPORTANT Raspunsul la intrebari sa fie de genul celui dat de vali...raspuns + linkul produsului la care se face referire.
Este interzis editarea raspunsului si va reamintesc ca se ia in calcul doar un singur raspuns de user la fiecare intrebare in maxim 20 minute de la postarea acesteia.
Cei care vor da raspunsul corect si link bun ia punctaj intreg exact cum a specificat brigi in prezentare, iar pentru raspuns corect dar fara link corect sau pentru link corect dar raspuns incorect doar jumatate din punctaj

Va asteptam cu drag in numar cat mai mare si va urez bafta Stilmag.ro va invita la concurs! 311766

prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitimeDum 23 Ian - 10:38:46

mersi lili de precizare Stilmag.ro va invita la concurs! 311766 se vede experienta Stilmag.ro va invita la concurs! 804181
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Stilmag.ro va invita la concurs!   Stilmag.ro va invita la concurs! Icon_minitime

Sus In jos

Stilmag.ro va invita la concurs!
Sus 
Pagina 1 din 37Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Stilmag.ro - bijuterii, esarfe, ceasuri si accesorii-
Mergi direct la: