mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!

In jos 
+8
alinagherman
brigita
monamona26
wolf miki
lili
raluca borzea
viviana
dodo19
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
roxxyy28
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
roxxyy28


Numarul mesajelor : 3397
Varsta : 41
Localizare : falticeni, suceava
Data de inscriere : 10/03/2010

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:29:21

si eu am facut patul si indata bag copii putin in baie si la culcare cu ei
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:29:42

aseara strigam dupa dodo ca ma durea gatul ,voi ati raspusn si ati fugit si nu mi-ati spus nimica Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:29:54

am ars orezul cu lapte Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:30:13

eu vedeam la dodo numai punctajul Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 804181
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:30:21

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174 pai nu stiu ce ai vazut tu aseara
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:30:48

hopa ,ati i9nceput ?eu am luat ouale inainte de concurs de pe foc Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:31:11

viviana a scris:
am ars orezul cu lapte Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174 inca putin si chemai pompierii?
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:31:23

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:31:31

ce am vazut ,ce nu ,intrebarea sigur nu am vazuto Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:31:47

eu nici nu mi-am pus mancarea la foc ca sa evit vreo intarziere lol!
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:31:58

miroase a ars si s-a suparat sotul Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174 .doar i-am zis sa mestece
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:32:10

nici eu
Sus In jos
roxxyy28
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
roxxyy28


Numarul mesajelor : 3397
Varsta : 41
Localizare : falticeni, suceava
Data de inscriere : 10/03/2010

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:32:26

eu sunt mai relaxata acuma k mai inainte am vb cu sotul meu si a juns cu bine acasa in italia
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:32:43

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:32:48

o punem rau si cu barbatii
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:33:17

al meu inca nu a venit s urke ca ii e foame
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:33:34

lasa ca nu merita mai mult ,eu ma lupt cu dragos ca vrea la pc
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:33:53

fiimea se maraie pe aci sa-i fac bagajul si sa-i fac pasaport sa mearga la matus-sa in Italia ca sa-i cumpere carucior Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174 ....si eu astept intrebarea lui Dodo
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:34:00

brigi cum de e in casa dragos?
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:34:44

ne parasesc copii ,barbatii si la dodo nu-i pasa Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 3882916108
Sus In jos
roxxyy28
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
roxxyy28


Numarul mesajelor : 3397
Varsta : 41
Localizare : falticeni, suceava
Data de inscriere : 10/03/2010

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:34:49

la ei mei le-a sarit tura de baie azi k luca deja a adormit.k asa face pe la 8 si jumatate incepe sa cada de somn
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:35:26

Bravo.....ce mai mamici suntem
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:35:33

pe al meu acum il scapa la wc, si ma maraie sa ii citesc pinochio
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:35:34

acum urla ca nu vrea orez,,,,,,,,,,,,,,vrea paste Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 29174
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitimeMar 20 Sept - 9:36:07

Buna seara dragelor Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 311766 Ce v-am incurcat cu intrebarea de pranz. Raspunsul corect era Microsoft pt ca este producator de software in timp ce Sony si Toshiba sunt producatoare de dispozitive si echimapente electronice. Dar asa cum a spus Brigi se poate considera si ca Microsoft este companie americana in timp ce celelalte doua sunt japoneze.
Eu am intrebat in gluma daca sunteti sigure de raspuns, nah, imi pare rau Raluca ca ti-ai schimbat raspunsul Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 3991843846
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 10 Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!
Sus 
Pagina 10 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2
» Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!
» Intrebari despre orice!
» Numai sase-s norocoase!!
» Vand incaltaminte de fetita si nu numai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Watch IT premiaza mamiciile taticii si prichindeii-
Mergi direct la: