mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!

In jos 
+8
alinagherman
brigita
monamona26
wolf miki
lili
raluca borzea
viviana
dodo19
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 3:21:17

uuffff mahon zic si eu ca pana acu statui cu bb la titi Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 29174
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 5:17:05

ha ha ha...hai sa prind si eu matza de coada asa ca zic si eu mahon Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 804181
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 5:58:06

am sosit si eu ,desi am cautat mult ca sunt in dubiu Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 804181
toate au asemnari multe dar cred ca diferenta e ca mahonul nu e conifer Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 804181
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 6:07:34

haaaaaa hai ca am ajuns si eu acasa.mahon Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 804181
diseara vin si eu la intrebare si de maine la fel Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 804181
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 6:08:44

sa vedeti diseara concurenta Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 8:57:34

eu sunt prima Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 215691 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 215691la concurs nu la raspuns Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 29174
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:06:29

buna seara! am ajuns si eu in viteza.
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:07:37

atunci pa raluca Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 970467
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:08:05

hai dodo ,ca sa fiu si eu prima Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 804181
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:08:19

ce greu mi se incarca.............

brigi pleci? nu stai la concurs? Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 29174
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:09:08

am venit si eu.si mie faome ca restul familiei sta la masa Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:09:20

credeam ca tu pleci ca ai spus ca ai venit cu viteza,nu te-a prins radarul? Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 333142
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:10:04

buna cuscra Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 311766bine ai venit
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:10:12

la mine se incaraca f greu, la voi e la fel
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:10:18

nu m-a prins, in viteza sunt, dar plec dupa intrebare, cu riscul sa stau in bucatarie pana la 12
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:11:25

de ce pana la12 ralu
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:11:39

si la mine se incarca greu Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 804181
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:12:10

ca abia acum am pus ciorb la foc...............a trebuit sa stau cu tudor afara, si apoi am facut de cina
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:12:40

numai scriu nik........ca m-a apuca reve;ionul pana vad mesajul Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:13:10

apasa pe Clik pentru a viziualiza mesajul
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:14:52

hai dodo ca te asteptam............
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:15:04

hai dodo ,pana nu intra dragos la mancare ,ca deja e intuneric Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 275106145
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:15:22

numai vine nimeni ca raman fara mancare Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 29174
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:16:07

eu am mancat, acum apare si sotul ca parca am auzit masina
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitimeLun 19 Sept - 9:16:14

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Hello-1583
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!
Sus 
Pagina 3 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Watch IT premiaza mamiciile taticii si prichindeii-
Mergi direct la: