mamici&prichindei

AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Zambete cuceritoare de la mic la mare!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Cel mai frumos zambet
Vali
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_lcap38%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_rcap
 38% [ 19 ]
Brigita
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_lcap4%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Marina
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_lcap6%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Klaudia
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_lcap50%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_rcap
 50% [ 25 ]
Raluca
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_lcap2%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Alina
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_lcap0%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Viviana
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_lcap0%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 50

Sondaj inchis

AutorMesaj
elenareaza
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
elenareaza

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 37
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 07/04/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 5:06:47

votat
Sus In jos
http://micsivoinic.forumgratuit.ro/portal.htm
angheluta.elena
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 44
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 05/02/2012

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 5:11:42

votat
Sus In jos
tzuckutza
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 114
Varsta : 36
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/05/2009

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 5:14:17

votat Vali
Sus In jos
Alinutza
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Localizare : Fetesti

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 6:46:51

votat
Sus In jos
lili
admin
admin
lili

Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 40
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 8:18:05

votat vali!

prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
corina

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 34
Localizare : spania
Data de inscriere : 02/03/2009

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 8:32:58

votat
Sus In jos
lorec
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Varsta : 36
Localizare : valcea

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 15:19:38

votat klaudia Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 311766
Sus In jos
sweet_sweet
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Feb - 16:35:30

votat Klaudia
Sus In jos
mariovidiu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 06/02/2012

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 1:14:05

Votat Klaudia
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007

Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 51
Data de inscriere : 18/05/2008

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 2:52:49

votat Vali Big hog!

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 2055419hv9ocd1tbg

Hello Tweety
|

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 2055419hv9ocd1tbg
Sus In jos
simina
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Varsta : 30
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/02/2012

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 8:04:18

Votat!
Sus In jos
marilena84
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
marilena84

Numarul mesajelor : 3929
Varsta : 35
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/11/2010

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 8:47:26

votat vali Big hog!
Sus In jos
mihaelavlad1985
prichindelul vorbaret
prichindelul vorbaret
mihaelavlad1985

Numarul mesajelor : 1683
Varsta : 35
Localizare : Medgidia
Data de inscriere : 11/10/2009

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 9:09:14

votat Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 10:42:08

wawa ,ce luptaa socat
dar ce de lume noua pe aicea incredibil sper ca nu si-au facut numai cont pentru a vota .am uitat sa specific Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 2423761306 ca pe perioada concursului nu e voie sa se inscrie useri numai pentru a vota.Si cam asa ceva s-a intamplat! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 159316000 Gresala mea! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 7161
Sus In jos
Cris
prichindel de trei stelute
prichindel de trei stelute
Cris

Numarul mesajelor : 12197
Localizare : tg-mures
Data de inscriere : 22/07/2008

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 10:48:50

votat
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87

Numarul mesajelor : 22874
Data de inscriere : 08/09/2010

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 6 Feb - 11:29:29

pai brigi daca nu ai spus nimik,din ce ai zis tu asa se subintelegea ca si utilizatori inactivi
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 7 Feb - 10:50:38

da claudia ,utilizatorii inactivi dar cu cont .deci tu ai cerut voturi de la cineva care nu a avut cont si si-au facut acuma pentru a vota! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 804181
Nu-i nimica gresala mea ,m-am grabit cand am scris regulamentul,dar asa ceva pe acest forum nu s-a mai intamplat si nu o sa se intample de acuma incolo ca se va specifica!
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 7 Feb - 11:54:30

eu asa am inteles,dar nu cred ca singura care a cerut voturi..trebuia specificat ca numai cei din forum pot vota.

Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 46
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 7 Feb - 22:09:42

votat si eu dar uitai sa scriu :)
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 46
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 7 Feb - 22:11:25

Klau dar asa a fost la orice concurs....nu se faceau conturi atunci imediat...si pana acum au fost doar cu utilizatori activi- poate aici Brigi trebuia specificat...utilizatori care in ultimul an ...macar 5 mesaje sa fi avut sau ceva de genul...si ar trebui sa fie o regula clara..care sa devina o poitica a forumului...nu sa se schimbe de la un concurs la altul...parerea mea:)
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 7 Feb - 23:42:25

Nu am stiut si nu era specificat inactivi se intelege si sa faca cont acum si cei care au si nu au mai intrat.dar nu cred ca am fost singura care a cerut conturi asta am vrut sa zic..au fost persoane care s-au inregsitrat care nu au fost ale mele.
Trebuia specificat sa aibe un anumit nr de mesaje sau altceva,pana acum nu au fost concursuri deastea de cand sunt eu si nu am stiut ca nu trebuie asa eu asta am inteles.au fost sa ne votam intre noi sa dam mesaje ba cu puncte cine raspunde primul si chiar nu am stiut
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 7 Feb - 23:46:17

Si vreau sa mai specific ceva cateva mesaje care au fost cu votat s-au sters si nu stiu de ce,au scris acele pers ca au votat au aparut pe pagina si dupa cateva minutesau dupa o ora 2 au disparut ...si nu au mai aparut
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 8 Feb - 10:52:53

Am zis cand am facut regulamentul ,m-am gandit ca poate sa voteze si mamicile din lista noastra de mess care au cont la noi pe forum dar nu au mai intrat din diferite motive.Am vrut si sa castige forumul cu traficul ,daca ne-am fi votat intre noi nu era de castigat.Si poate mai atragem mamicile pe forum care sa intre zilnic daca vad ce frumos arata forumul.
Klaudia din acesata cauza nu s-a mai facut concursuri in acest gen din cauza ca putea orice sa intre sa participe ,sa ceara voturi ,sa castige si apoi "Adio"!Si daca se facea se specifica ,ca nu au voie sa se inscrie useri inactivi ,sa se voteze numai userii activi ,sau un numar de mesaje trebuia sa sae aiba.
Referitor la ce ai zis ,ca au disparut mesaje ,asa ceva nu s-a intamplat.Numai noi din conducere puteam face ,eu nu am facut ,sigur mihaela nu.Lili a intrat o singura data.Si nu era in interesul la nimeni din forum ca sa stearga .Daca stau sa numar voturile ,niciuna poate nu veti justifaca voturile Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 804181
Pentru netelegerea care s-a iscat imi asum greseala si nu se va mai intampla! :www.28:
De acuma incolo concursurile organizate de mine vor fi din acelea muncite Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 3991843846
Pe seara la ora 12 se va inchide votarea!
Nu mai vreau sa continuati discutiile! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 804181
Nu merita pentru nimica in lume sa stricam admosfera!
Vor mai fi concursuri,toata lumea poate sa castige Big hog!
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 8 Feb - 11:30:00

Asa este brigi asta este a fost o neintelegere de acum stim toate ce si cum va fi.
Iar referitor la mesaje iti spun sigur ca au fost sterse ca si eu le-am vazut iar dupa ceva timp nu mai erau..infne asta este acum nu cred ca sunt oricum toate mesajele
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana

Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 8:49:57

s-a terminat concursul Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 29174
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Zambete cuceritoare de la mic la mare!
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Bebe Bu - magazin online pentru bebelusi-
Mergi direct la: