mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sexy and I know it!

In jos 
+9
alinagherman
viviana
aniram
emidiaconu
mihaela83
monamona26
raluca borzea
wolf miki
brigita
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:57:55

am ajuns
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:57:56

pai vezi.........
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:58:07

bai, fug pana la baie Sexy and I know it! - Pagina 10 29174 acu cum mi-o fi norocul... sper sa nu mi se ocupe scaunul Sexy and I know it! - Pagina 10 29174
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:58:15

asa alina
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:58:35

ce e frumos si lui Dumnezeu ii place Sexy and I know it! - Pagina 10 804181
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:58:48

pune si tu OCUPAT pe el Sexy and I know it! - Pagina 10 29174
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:59:05

Marina, fa si pt mine .... eu incerc sa ma m-ai abtin Sexy and I know it! - Pagina 10 804181
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:59:18

raluca borzea a scris:
pune si tu OCUPAT pe el Sexy and I know it! - Pagina 10 29174

Sexy and I know it! - Pagina 10 804181
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:59:29

ducetiva mnai ca aveti timp lol!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:59:38

gata? Sexy and I know it! - Pagina 10 804181
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:59:46

sa nu faceti pe voi
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 1:59:54

eu abia astpet sa vina sotul maine seara, ca de doua saptamani nu am facut nimic....deja se urca hormonii la cap....
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:00:02

gata brigi
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:00:33

Ma cauta odata seful sa-mi spuna ca ma va cauta cineva la telefon din Costanta ,i-a dat numarul meu ,sper sa nu ma supar!
Eu de loc sunt din Costanta ,dar dupa terminarea liceului ,am plecat la facultate la Cluj si de atuncea nu am mai fost la Costanta .Si suna telefonul ,era cea mai buna prietena a mea din liceu,ma invita la nunta ei .Mi-a cumparat si bilet de avion si mi-a rezervat camera la hotal crezand ca asa nu o refuz.Eu nu aveam nimica gata ,asa ca am incercat sa refuz ,dar mi-a spus ca a aranjat cu totul si sa merg inainte cu o saptamana la Costanta.
Mi-am facut rapid bagajele si am urcat in avion.
Intalnirae a fost tare frumoasa ,nu ne-am vazut 6 ani.Ea a mai incercat s adea de mine ,dar abea cand s-a logodit ,din intamplare a fost seful meu la ei ,seful cu logodnicul ei erau fosti colegi de facultate si intamplator a intrebat ca nu ma cunoaste?
I-am spsu ca imi terbuie ceva haine de gala pentru nunta ,ea a spus ca totul e aranjat ,mergem la o casa de moda ,unde patronul e fratele viitorului sot.
Am intrat in casa de moda ,imediat m-au luat in primire angajatii ,mi-am ales materialul si a venit personal patronul ca sa-mi ia masurile.Mare mi-a fost mirarea ,era chiar prima mea iubire din liceu.Ne-am privit amandoi in ochii ,el era inalt frumos ,brunet cu ochii albastrii,parca era mai frmus decat in liceu ,unde zdrobea inima la fete.Il iubeam in mine nu i-am spus niciodata pentru ca era vedeta ,era inconjurat tot timpul de fete.El in liceu a primit o bursa la Paris si deatuncea numai am auzit de el.
Imi lua masurile ,parca ii era frica sa ma atinga ,eu ma topeam ca o ciocolata sub atingerile lui.
Mi-a spus ca sambata va veni un curier cu rochia mea ,l-am lasat sa faca ce model vrea el.
Au trecut repede aceste zile.Era sambata deja ,am facut baie si asteptam sa vina curierul cu rochia .Imediat am si auzit batai in usa ,deschis ,mare mi-a fost mirarea chiar ,el statea in prag cu rochia si inca deoua angajate.El era in frac ,parca mai frumos ...
Am luat rochia pe mine ,parca era turnata ,am ramas muta ce rochie frumoasa aveam,era rochie sexy lunga din spandex cu aplicatii de strasuri tip swarovsky, crapatura adanca in fata si prindere dupa gat.Era ticlam culoare ,eu bruneta .......

Maine am sa va zic mai departe fantezia mea ,acuma astept fantezia voastra lol!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:00:53

mama ,roman fac ,cat am scris Sexy and I know it! - Pagina 10 29174
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:01:52

Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:01:55

Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:02:26

Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:03:03

imediat si fantezia Big hog!
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:07:05

Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:08:02

of sefu asta acum i-a trebuit o factura
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:15:58

daca vreti si maine ,sa ma anuntati aicea Big hog!
Bravo ati fost rapidoase Sexy and I know it! - Pagina 10 311766
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:16:41

mi-a inmanat rochia si a asteptat sa ma imbrac cu ea .... cand m-a vazut a ramas mut,nu mai stia sa lege doua cuvinte .... adevarul este ca aratam senzational imbracata
s-a apropiat de mine si mi-a soptit la ureche cat de sexy sunt,dupa care m-a sarutat pe gat .... m-au trecut fiorii ... in secundele urmatoare mi-am adus aminte cat de mult l-am iubit si cat de proasta am fost ca n-am avut curajul sa i-o spun in fata .... urmatorul pas al lui a fost sa-mi spuna ca toti anii astia s-a gandit la mine si ca a incercat sa ma gaseasca .... si eu ii placusem,dar la fel ca si mine nu a avut curaj sa-mi spuna ... ne-am amuzat amandoi pe tema asta
apoi m-a luat in brate,m-a sarutat ... m-a luat in brate si m-a dus in pat ... nici nu mai stiu cum am ajuns in bratele lui,cum am ajuns sa ne iubim ca doi indragostiti .....
tarziu am ajuns si la nunta cu pricina,unde am anuntat ca urmatorii miri vom fi noi ......

Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:18:54

acum pot sa ma duc la baie linistita Sexy and I know it! - Pagina 10 804181
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 10 Icon_minitimeVin 2 Mar - 2:20:06

rochia imi venea perfect, ...am inceput sa ne aducem aminte de anii din liceu, din vorba in vorba am aflat ca e burlac si mi-a marturisit ca o sa formam impreuna o pereche de domnisori de onoare......inima imi bubuia in piept de bucurie cand am auzit dar nu m-am exteriorizat, l-am lasat sa creada ca sunt grei de cucerit.......nunta a fost superba, partenerul meu un adevarat gentelmen, foarte atent la fiecare gest al meu......spre dimineata m-a insotit inapoi la hotel si la plecare ne-am dat inatlnire la pranz.........cand am intrat in camera pluteam, parca nu eram eu......nici nu am dormit asteptam momentul sa il revad, nu trecusera 2 ore si aud batai in usa.......nu stiam cine ma deranja asa de dimineata....deschid usa, un cos imens de flori mi-a aparut in fata, si de dupa silueta lui....mi-a zis ca nu a putu dormi nici el si s-a gandit sa vina cu micul dejun......a urmat o zi de vis si dupa numai o luna ne-am casatoit.
Sus In jos
 
Sexy and I know it!
Sus 
Pagina 10 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Lenjerie femei te invita la concurs-
Mergi direct la: