mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sexy and I know it!

In jos 
+9
alinagherman
viviana
aniram
emidiaconu
mihaela83
monamona26
raluca borzea
wolf miki
brigita
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeSam 3 Mar - 7:54:54

ce nu-ti place ,Raluca?Mie imi place sa visez Sexy and I know it! - Pagina 12 29174
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeSam 3 Mar - 10:12:03

Sexy and I know it! - Pagina 12 29174 mai bri, dar noi 2 suntem cam pe aceeasi unda Sexy and I know it! - Pagina 12 29174
si eu tot un magnat vroiam sa-l fac Sexy and I know it! - Pagina 12 29174
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeSam 3 Mar - 10:14:01

fa-l marina ,ce vrei Sexy and I know it! - Pagina 12 29174 ai ocazia Sexy and I know it! - Pagina 12 311766
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeSam 3 Mar - 12:14:40

..era colegul din scoala generala ...pe atunci eram 2 copii si el era uratel nici nu m-a s fi gandit ca se va face asa frumos si sarmant. Mi-a zis ca dupa liceu si-a continuat studiile in strainatate unde a reusit sa-si deschida o afacere care ii merge destul de bine . Eu fiind celebra a citit despre mine in reviste si asa s-a hotarat sa ma caute . Privirea lui era atat de sincera incat parca ma scufundam in ochii lui superbi. Am dansat minute in sir iar parfumul lui era puternic si ametitor. Ttul in acea seara avea un farmec aparte. Dupa dineu am hotarat sa ne plimbam . In timpul plimbarii s-a oprit la o florarie si mi-a luat un trandafir. Am mers si am vorbit..parca era nerabdator sa afle totul despre mine ..ce-mi place si ce ma face fericita. Lune pe cer ne privea cum ne indrogosteam si cum ne sarutam patimas. Desi nu as fi avut curajul sa ma daruiesc din prima seara am zis ca merita sa rsic chiar de-ar fi sa fie o aventura. Asa am ajuns in camera de hotel iubindu-ne patimas . Cand m-am trezit pe perna era trandafirul daruit in acea seara. Trista mi-am zis ca asa a fost sa fie si ca va ramane o aventura frumoasa . Dar dupa 5 minute a intrat in camera cu un buchet mare de flori si m-a intrebat ce program aveam pe azi. asa ca dupa 1 an de zile ne-am casatorit si am plecat la ferma lui frumoasa . Iar inca dupa 9 luni am nascut un baietel superb.
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeSam 3 Mar - 12:16:31

m-a cam luat valul...
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeSam 3 Mar - 22:36:18

foarte frumos ,alina Big hog!
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeSam 3 Mar - 23:01:59

brigita a scris:
ce nu-ti place ,Raluca?Mie imi place sa visez Sexy and I know it! - Pagina 12 29174

mai bri imi place, dovada ca l-am innebunit pe sot aseara Sexy and I know it! - Pagina 12 29174
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 5:45:35

cine imi ia si mie punctele zilele astea? Sexy and I know it! - Pagina 12 804181
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 6:12:21

pe net pot sa intru de pe tel, dar nu este unul performant care sa ma ajute la postat link-uri si alte cele .... abia pot sa verific mail-ul si sa intru pe mess .... mai mult de atat nu pot sa-i cer Sexy and I know it! - Pagina 12 804181
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 9:58:30

sunt imbracata ,daca vreti sa veniti la concurs ,va astept .merg sa mai fac cate ceva ,pana apareti Big hog! daca nu dau drumul si vedeti voi maine intrebarea! lol!
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 10:22:54

iooooi eu aici sunt. acu intrai dupa o zi intreaga de reparat la calculatoareeeeeeeeeeee Sexy and I know it! - Pagina 12 29174 Sexy and I know it! - Pagina 12 215691
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 10:39:06

hai ca dau drumul ,ma doare capul ingrazitor si mai am treaba! Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 10:40:33

Am primit acum cateva zile un telefon ca peste doua saptamani va fi intalnirea de 10 ani .de la terminarea liceului.M-au napadit amintirile ,abea asteptam sa merg sa ma intalnesc cu colegii ,pe multi nu i-am vazut de cand am terminat liceul.
M-am dus si am facut cumparaturi ,sa arat traznet ,desi ma cam durea ca sunt singura .Nu am reusit sa-mi gasesc inca perechea.Am pus accent pe cariera.Am ajuns intr-o functie importanta ,aveam bani ,casa ,masina ,numai sot si copii nu.
In liceu 4 ani de zile aveam un iubit ,eram pana peste cap indragostita d el si el de mine .A fost prima mea dragoste ,dintr-o prostie copilareasca ,ne-am certat chiar la banchet si de atuncea nu l-am mai intalnit.
Poate acuma ne vom revedea ,desi cred ca nu ,el ajuns oun fotbalis celebru ,juca in Italia ,imediat dupa terminarea liceului ,a primit un contract in italia.Il vedeam des la stirile sportive ,am devenit fana a sportului ,numai cu gandul ca-l voi vedea.
Era mai mereu cu o iubita noua ,nici el nu s-a casatorit.
Si a venit ziua cea mult asteptata ,am mers la scoala ,a fost voie buna si lacrimi de reintalnire.Toti se laudau unde au ajuns ,cati copii au,eu numai zambeam .Au venit toti la scoala ,inafara de el.Am zius in sinea mea ca poate e in cantonament si nu vine ,desi imi doream enorm sa-l revad.
La banchet ,mi-am ales o costumatie overall cu prindere dupa gat si spatele gol, aplicatii strasuri tip svarwsky stralucitoare din material elastic elastan, satinat, foarte sexy.
Si a imnceput banchetul ,el nicaieri ,zambeam fortat la toata lumea ,imi tresarea inima de fiecare data cand se deschidea usa,dar nu era el.
Am zis ca mai stau un pic si am sa plec ,ma simteam oribil ,toti cu perechi ,numai eu singura ,desi toti fosti mei colegi ma luau la dans.
S-a dat o melodie lenta ,m-am retras si stateam cu spatele catre usa ,numai am auzit pe cineva ca-mi sopteste"Buna seara ,iubito,dansezi?"
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 10:51:54

Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 10:52:12

si acu sa citesc si eu fantezia Sexy and I know it! - Pagina 12 29174
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 10:52:57

Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 10:59:56

...''nu multumesc'' am raspuns fara sa ma intorc catre el. ''nu pot sa cred ca au trecut 10 ani si tot nu ti-a trecut!'' i-am recunoscut glazul. era chiar el. l-am privit in ochi si am vrut sa-l imbratisez dar m-am abtinut si am intans mana. ne-am strans mainile si cand nu ma asteptam m-a tras in bratele lui si m-a sarutat. m-a intrebat daca chiar am chef sa stau acolo si am refuzat... vroiam altceva si chiar nu aveam chef sa-i aud pe toti comentand. ne-am dus la un restaurant si am cinat, apoi, pt ca aveam chef de dans, ne-am dus intr-un club. dupa ce l-am zapacit cu dansuri...ca la televizor Laught, ca sa ne aducem aminte de nebuniile copilariei, am ''incununat'' intalnirea cu o furtunoasa partida in baina clubului...

Sexy and I know it! - Pagina 12 29174 Sexy and I know it! - Pagina 12 29174 Sexy and I know it! - Pagina 12 29174
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 11:36:18

Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 11:36:38

am fost plecati in vizita si nu am prins concursul
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 11:39:21

Big hog! pe maine
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 12:07:39

brigi fantezia se poate pune si maine? ..ca nu-mi mai merge mintea in seara asta
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeLun 5 Mar - 23:43:32

..... "nu sunt iubita ta si nu am chef de dans" am replicat fara macar sa ma intorc..........m-am intors totusi dupa miros, nu stiu ce parfum folosise dar mirosea superb si avea un iz de vino incoace......cand am vazut cine ma invitase la dans , am ramas blocata, nu imi venea sa cred.........el m-a intrebat de ce sunt asa de suparata........i-am raspuns ca nu am nimic.....m-a intrebat doin nou daca dansez cu el, i-am intins mana gratios si am zambit........in timpul dansului nu ne-am vorbit deloc, se terminase melodia dar noi dansam......dupa un timp ne-au observat colegiii si au venit toti sa il salute........desi era atras de toata lumea, mai ales baietii vroiau sa vorbeasca cu el, ma tinea de mana sa nu plec de langa el.......la un moment dat mi-a zis sa iesim putin pe terasa restaurantului........parca eram vrajita, parca pluteam de fericire ca a venit........am vorbit mult, despre noi despre cariera.......pana la punctul familie......."si de ce nu te-ai casatorit" a intrebat el.....i-am spus ca am pus carierar pe primul plan si ca nu am reusit sa imi gasesc jumatatea........la finalul petrecerii s-a oferit sa ma conduca acasa, am acceptat ba chair l-am invitat sa mai bem ceva.........mi-a marturisit ca desi a avut multe iubite nu a reusit sa isi ia gandul de la mine.........l-am intrebat de ce nu ma- cautat deloc, si mi=a raspuns ca i-a fost teama sa nu am familie si suferea mai mult..........in sufrageria mea canta muzica in surdina, la un oment dat m-a invitat la dans.........acel dans lent s-a transformat intr-o frumoasa si dorita partida de dragoste pe care o asteptam amndoi de mult timp.
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeMar 6 Mar - 0:17:53

daca se mai ia in considerare, vin si eu Sexy and I know it! - Pagina 12 3991843846

http://www.lenjerie-femei.ro/Rochite-sexy/large/costum-sexy-club-pantalon-negru.html

5

"Buna seara ,iubito,dansezi?"

"nu mai dansez ... ma pregatesc de plecare" si apoi am intors capul sa vad cine ma invitase la dans ..... mare mi-a fost mirarea cand am vazut ca era chiar EL,iubitul meu din perioada liceului;nu-mi venea sa cred ochilor ..... era mai frumos decat la tv .... atragator .... ce mai,un adevarat playboy Sexy and I know it! - Pagina 12 3991843846
se facuse liniste pt ca nu stiam ce sa spun,apoi m-a intrebat din nou daca dansez .... deja nu ma mai gandeam sa plec.... eram prea incantata de faptul ca il revazusem. am dansat toata noaptea impreuna si in pauzele facute am povestit ..... am aflat ca de cand devenise un fotbalist celebru avusese parte numai de aventuri .... nici o femeie nu reusise sa-l cucereasca asa cum o facusem eu cu anii in urma (dupa spusele lui). mi-a spus ca in toti anii s-a gandit la mine si ca in momentul in care a fost anuntat de intalnirea de 10ani, a angajat un detectiv care sa ma gaseasca ..... vroia neaparat sa ma intalneasca si aceasta era singura modalitate de a da de mine.
dupa terminarea banchetului,toata lumea a plecat spre casa .... noi ramasesem ultimii ... nu mai reuseam sa ne dezlipim unul din bratele celuilalt ..... apoi a venit invitatia lui,de a merge la restaurantul hotelului unde era cazat ... zis si facut .... acolo totul era pregatit pt o cina romantica,intr-un separeu unde sa fim doar noi doi .... dupa vreo 2ore am ajuns in camera lui,unde am continuat in liniste ceea ce incepusem jos ..... sarutari,mangaieri ...............
dimineata ne-a gasit imbratisati, in mijlocul patului plin de petale de trandafiri .... linistea a fost intrerupta de bataile din usa : era roomservice-ul care ne adusese micul dejun. in timp ce ne beam cafeaua,la un moment dat am zarit pe fundul cestii ceva stralucitor .... pana sa ma dumiresc eu ce era,am ausit la ureche " vrei sa fii sotia mea? " ...........

continuare scrie in carte
Sexy and I know it! - Pagina 12 804181
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeMar 6 Mar - 3:00:16

"da" i-am raspuns eu in timp ce-mi batea inima . ii recunoscusem vocea si ma bucuram ca a reusit sa ajunga. Am dansat fara sa ne spunem nimic..doar ne priveam si ne aduceam aminte de anii in care am fost fericiti. Dupa dans ne-am retras pe terasa si am inceput sa vb ..de fapt sa ne intrebam de ce suntem singuri. ne uitam la colegii nostri care erau fericiti si atunci am decis sa plecam de la reuniune . in timp ce ne plimbam si admiram stelele de pe cer , i-a venit o idee ..sa mergem in Las Vegas sa ne casatorim.... sa fim spontani si sa ne indeplinim visul... am acceptat fara sa ma gandesc si avionul lui particular ne-a dus la las vegas ..unde ne-am casatorit ..singurul meu regret este ca n-am avut o rochie alba dar mi-a spus ca arat minuna in acea costumatie overal pe care de abia asteapta s-o de-a jos... ne-am retras la o vila unde o luna de zile nu am iesit din casa ..acolo aveam tot ce ne-am dorit si asa am recuperat o parte din anii ce i-am pierdut.
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 12 Icon_minitimeMar 6 Mar - 3:07:06

Sus In jos
 
Sexy and I know it!
Sus 
Pagina 12 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Lenjerie femei te invita la concurs-
Mergi direct la: