mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sexy and I know it!

In jos 
+9
alinagherman
viviana
aniram
emidiaconu
mihaela83
monamona26
raluca borzea
wolf miki
brigita
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Urmatorul
AutorMesaj
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:31:21

daaa...am vrut sa va surprind
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:31:54

te-a vazut brigi cu ochii ei de soacra Sexy and I know it! - Pagina 15 29174
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:32:16

stiu ca vede tot
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:33:09

hai brigi ca o sa-ti fie frig
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:35:17

In acesata seara ,va dau voie sa va imbracati in lenjeria pe care ati aleso la inceput cand v-am prezentat sponsorul si sa aveti o fantezie ,legata de 8 martie lol!
Asa ca sa va pot departaja la puncte ,care puneti prima linkul ce ati ales,alino tu nu ai pus la inceput ,asa ca alegi o lenjerie acuma Sexy and I know it! - Pagina 15 804181
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:35:45

cred ca se imbraca ca vad ca nu mai raspunde
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:36:48

Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:37:05

Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:38:45

Foarte frumoase ,acuma sa vad vad ce sandra brow sunteti Sexy and I know it! - Pagina 15 29174
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:40:50

putem veni cu fantezia mai tarziu?
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:42:45

sigur ca da
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:43:40

dar tot nu am inteles brigi...ce link nu am pus la inceput?
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:44:59

ma duc sa duc baietii la culcare si apoi sa vedem ce imi vine in minte ....
a fost un concurs super ....multumim sponsorului si lui brigi pt fantezii
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:45:12

am uitat sa va pup Big hog! Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:48:13

la inceput v-am cerut sa-mi dat linkul spre un produs care va placut si tu nu ai pus ,eu asa am vazut acuma Sexy and I know it! - Pagina 15 29174 dar nu m-as mira la oboseala pe care o am in mine sa nu fi vazut
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:51:07

Am sa astept vreo sefa sa va citeasca fanteziile ca sa va puncteze si elel ,daca nu intra ,duminica am sa anunt castigatoare Big hog!
Pana maine dimineata mai puteti pune fanteziile Big hog!
Ma bucur mult ca va placut ideea concursului ,multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat inspiratie Sexy and I know it! - Pagina 15 29174 Nici nu stiam ca ma pricep lol!
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:51:27

8 martie, zi obisnuita la munca, bine putin rasfatata de colegi dar in rest nimic deosebit.........eram parca obosita, astenia de primavara si-a facut aparitia........la putin timp dupa ce am ajuns acasa a aparut si sotul cu copilul de la gradinita, parca asteptam sa primesc si eu o floare macar de la el, dar el nimic......mi-a zis doar sa duc copilul la ai mei ca trebuie sa plecam undeva .........ma conformez si iau copilul sa il duc la ai mei.........cand m-am intors acasa in sufragerie era pregatita masa cu lumanari, cu cina gata, iar sotul ma astepta cu un buchet imens de trandafiri rosu sangeriu, catifelati...m-am topit cand i-am vazut.....l-am sarutat pasional in semn de multumire...m-a invitat sa iau loc sa mancam, am baut si sampanie, m-a rasfatat....apoi a zis ca asta nu e tot, a scos o cutie din dulap, habar nu aveam ce imi pregatise........am deschis-o si am gasit un superb Babydoll rosu cu negru cu despicatura la sani foarte senzual....am ramas muta, nu imi venea sa cred ca mi-a facut un astfel de cadou....mi-a soptit doar sa il imbrac.........m-am schimbat si am aparut in fata lui ca un manechin pe podium cand isi prezinta tinuta din colectie.........m-a prins de mana, m-a tras in bratele lui si a inceput sa ma mangaie, sa ma sarute pe tot trupul.......i-am intrat in joc si a urmat o partida de amor superba,....
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 10:52:47

mi-a placut si mie concursul........dar numai eu si alina m-aam batut pentru podium.....sunt ocupate fetele
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 11:17:35

Big hog! ufff iar nu ma lasara teroristii astiaaa
fug sa-mi caut ''chiloteii'' Sexy and I know it! - Pagina 15 311766
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 11:23:04

felicitari fetelor...
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 11:28:30

bri..vroiam sa spun la intrebarea trecuta ca am ijuns in fata usii pe jumatate dezbracati... eu in bratele lui, el sarutandu-ma cu foc, si deschidem usa. confetii zboara, pocnitori peste tot, si toti prietenii striga ''SURPRIZAAA''.... dar raman muti cand ne vad incolaciti... eu uitasem ca ii chemasem acolo Sexy and I know it! - Pagina 15 29174 ... era mai frumos scrisa si mai comic dar nu-mi permit sa am fantezii cu vladi la sisi Sexy and I know it! - Pagina 15 3991843846 ...revin dupa ce il pun in pat Sexy and I know it! - Pagina 15 275106145
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 11:32:17

Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 12:26:34

pentru mine o zi de 8 martie este una foarte obisnuita ..inafara de o zambiluta nu primeam nimic pe motiv ca nu sunt bani, asa ca nu asteptam aceasta zi cu nerabdare ..dar in acea dimineata cand m-am trezit aveam un trandafir rosu pe perna iar sotul nu era langa mine ..in 5 minute a aparut si mi-a adus cafeluta ...m-a sarutat lung si mi-a zis "buna dimineata ". nu mai aveam cuvinte ...niciodata nu a facut asta . m-a lasat sa savurez cafeluta in timp de la dus pe fabi la gradi . s-a intros acasa si am servit micul dejun pregatit de el ...pana spre pranz mi-a zis ca sunt cea mai frumoasa sotie si mamica si ca el este cel mai norocos barbat . nici nu simteam ca edy e acasa ...el s-a ocupat de cel mic. Cea mai mare surpriza, pana in acel moment , a fost cand mi-a dat un card, pe care scria numele lui , si mi-a zis sa ma duc la cumapaturi si sa-mi i-au ce-mi doreste inimioara si daca vreau, sa ies cu prietenele in oras . asa ca mi-am sunat cumatra si imediat ne-am dus la o prajitura si-un suc. am colinadat magazinele si printre multe alte lucruri dragute i-am luat si lui o surpriza . am ajuns aproape spre seara acasa . cand am intrat era liniste totala si intuneric. am aprins becul si am descoperit casa mea plina de flori ...de multe buchete si buchetele de flori. nici un copil nu era acasa ..doar sotul care ma astepta cu un zambet smecheresc. am lasat cumparaturile jos si am intrat in casa . la lumina lumanarii am cinat , am ascultat muzica . intre timp mi-a spus ca a dus copii la o verisoara si suntem singuri acasa toata noaptea . asa ca dupa atatea surprize m-am dus la baie si m-am schimbat intr-un babydoll din tul elasitc cu bust dantelat cu insertii tip broderie ,trandafiras senzual si tanga asortati . atunci a fost si el surprins..a zis ca-mi sta foarte bine doar ca nu va rezista foarte mult pe mine ca ne asteapta cada plina cu apa si petale de trandafiri. am petrecut o noapte iubindu-ne mai ceva ca la inceput.

daca e fantezie fantezie sa fie ...ca din pacate nu am nici sot bogat si nici romantic ... sper sa va placa
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 13:38:05

Sexy and I know it! - Pagina 15 734677 ali ce super e! cred ca asta e visul oricarei femei i love you
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Sexy and I know it! - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Sexy and I know it!   Sexy and I know it! - Pagina 15 Icon_minitimeMier 7 Mar - 21:54:23

Foarte frumos alina Big hog!
In raelitate cam toate ne-am dori macar de ziua noastra sa fim rasfatate ,necazurile si lipsa romantismului la barbatii nostrii care au impresia ca daca ne-am casatorit nu mai avem nevoie sa fim cucerite! Sexy and I know it! - Pagina 15 804181
Marina esti totala ,astept si fantezia ta de 8 martie Sexy and I know it! - Pagina 15 311766
Sus In jos
 
Sexy and I know it!
Sus 
Pagina 15 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Lenjerie femei te invita la concurs-
Mergi direct la: