mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
mirumati
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
mirumati


Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Empty
MesajSubiect: Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?   Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Icon_minitimeSam 10 Mai - 4:02:42

Buna fetelor
Va rog, care stiti, sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Ce trebuie facut pentru a depune divortul? Ce acte trebuie, unde trebuie mers...etc. Vreau neaparat maine sau cel tarziu poimaine sa fac asta dar nu stiu de unde sa incep. Si cu 2 copii dupa mine...nu prea imi vine sa ma duc pe la tribunal sa intreb chestiile astea, mai ales ca Miruna e mare si intelege tot.
Va multumesc
Sus In jos
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.
maryanda


Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Empty
MesajSubiect: Re: Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?   Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Icon_minitimeSam 10 Mai - 4:32:50

vai Doamne ce rau imi pare Mirumati pt ce ti se intampla Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? 499460 daca aflu ceva o sa iti spun Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? 90919
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
mirumati
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
mirumati


Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Empty
MesajSubiect: Re: Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?   Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Icon_minitimeSam 10 Mai - 12:36:22

Multumesc maryanda. M-am mai documentat putin pe google de dimineata pana acum, dar daca mai stiti cate ceva...La mine e si o situatie putin mai delicata...dar sper sa fie bine in final.
Sus In jos
sorina
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
sorina


Numarul mesajelor : 232
Varsta : 37
Localizare : cluj-napoca
Data de inscriere : 06/04/2008

Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Empty
MesajSubiect: Re: Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?   Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Icon_minitimeLun 19 Mai - 13:25:26

imi pare foarte rau mirumati pentru tine....daca aflu ceva iti spun
Sus In jos
mirumati
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
mirumati


Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Empty
MesajSubiect: Re: Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?   Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Icon_minitimeVin 23 Mai - 23:51:49

Multumesc Sorina...inca nu m-am decis ce o sa fac, dar inclin tot mai mult spre divort...el nu vrea, dar...simt ca nu se mai poate asa. Incercam sa paream o famile normala, dar pastram doar aparentele, pentru copii. Chiar nu stiu ce o sa fac in continuare... Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? 409573
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Empty
MesajSubiect: Re: Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?   Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Icon_minitimeSam 24 Mai - 1:02:27

Mirumati, Imi pare rau ca situatia este asa nashpa 😢
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Empty
MesajSubiect: Re: Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?   Care sunt pasii pentru inaintarea divortului? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care sunt pasii pentru inaintarea divortului?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nu sunt mesaje noi
» Martisoare pentru mami!
» Dedicatie pentru tine!!
» Previziunile pentru 2012
» Deseneaza pentru Tedi!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Prichi' Club :: Legislatie-
Mergi direct la: