mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce rang-uri propuneti?

In jos 
+42
bobodeni06
mihaelavlad1985
irinaemines
simonax25
viviana
alyna
dana
adriana_1
alinagherman
iannisgeorge
lilique
bebytza
ana_claudia
florena_florentina
amalia-carmen
lili
raluca borzea
aly-aly
monica_2008
capbunvivi
monamona26
Cris
piciulici angela
daria_ioana
emidiaconu
jojo80
vnalinutza
wolf miki
monique1977
aniram
brigita
mihaela83
dodo19
alina diana
iassmyna
maryanda
adricot
GABITA
Andreea Juhos
anamea
analis
Admin
46 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32
AutorMesaj
simpic
prichindelul senior
prichindelul senior
simpic


Numarul mesajelor : 6481
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 28/04/2010

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeMier 1 Sept - 21:02:06

felicitari cristina... Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 311766
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeMier 1 Sept - 21:39:45

sa dea domnul sa am ajungi cristina ,esti tare harnicuta! Big hog!
Sus In jos
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeMier 1 Sept - 23:55:42

asa am sa fac brigi ............dar o sa te ajung daca stai si ma astepti Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 29174
mersi simo Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 311766
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
roxxyy28
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
roxxyy28


Numarul mesajelor : 3397
Varsta : 41
Localizare : falticeni, suceava
Data de inscriere : 10/03/2010

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeJoi 2 Sept - 0:01:48

felicitari cristina. Big hog!
Sus In jos
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeJoi 2 Sept - 7:03:55

mersi roxy Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 554842
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeJoi 2 Sept - 9:25:51

felicitari cristina
Sus In jos
bobodeni06
prichindel de cinci stelute
prichindel de cinci stelute
bobodeni06


Numarul mesajelor : 13241
Varsta : 40
Localizare : cluj
Data de inscriere : 24/03/2010

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeJoi 2 Sept - 9:47:31

mersi lili Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 554842
Sus In jos
http://lilypie[url=http://www.stradapiticilor.ro/?chioscul=blink
fearless
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
fearless


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 30
Localizare : Afghanistan-Kandahar
Data de inscriere : 18/07/2012

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Propunere rangu-ri.   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeMier 18 Iul - 2:15:50

eu cred ca voi aveti forum degeaba daca nu sti-ti ce rangu-ri pentru forum sa puneti o sa va arat eu voua ce va treubie la rangu-ri complect.

legend staff : Administrators,Super-Moderators,Moderators,registered-User,Banned.

Ca in poza urmatoare :



Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 9hox6r

P.S: nu va trebuie mai multe rangu-ri de cat ce-le care-s in poza eu am lucrat in ipb,ips,vbulletin,phpbb,phpbb3 si in moderare ma pricep, n-am venit aici sa ma laud.
Sus In jos
http://www.mamici7prichindei.com/forum
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeMier 18 Iul - 22:14:17

Fiecare forum isi face ranguri cum vrea si cate vrea,nu e o "lege" a forumurilor sa fie aceeasi ranguri si numai un numar limitat! Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 804181 Intra si pe alte forumuri sa vezi ca sunt mai multe ranguri lol!
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitimeSam 21 Iul - 22:15:17

fearless a scris:
eu cred ca voi aveti forum degeaba daca nu sti-ti ce rangu-ri pentru forum sa puneti o sa va arat eu voua ce va treubie la rangu-ri complect.

legend staff : Administrators,Super-Moderators,Moderators,registered-User,Banned.

Ca in poza urmatoare :



Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 9hox6r

P.S: nu va trebuie mai multe rangu-ri de cat ce-le care-s in poza eu am lucrat in ipb,ips,vbulletin,phpbb,phpbb3 si in moderare ma pricep, n-am venit aici sa ma laud.

in primul rand se spune buna ziua...sunt "cutarescu" si abia apoi vii cu acuzatii si eventuale propuneri.... vad ca primul si singurul tau mesaj este acesta deci nici macar nu stim cu cine stam de vorba...insa iti reamintesc ca la inregistrarea pe forum ai bifat "sunt de acord cu termenele si conditiile..." si se presupune ca ai citit si REGULAMENTUL....
asadar nu ne intereseaza in ce ai lucrat si in ce moderare te pricepi tu...iti reamintesc ca asa cum se intelege si din numele lui acesta este un forum cu si despre mamici si prichindeii lor.....deci nu prea isi au locul aici useri de sex masculin cu varsta de 18 ani si nicidecum un user care la job/discractii scrie : forumuri, gagici, femei.....te sfatuiesc sa cauti gagicile si femeile pe alte site-uri


cat despre propunerea din mesajul tau privat:


buna lili - Mier 18 Iul - 15:05
fearless

fearless

Lili ti-am propus niste rangu-ri noi pentru forum.

Ce te-as ruga in felul urmator sa-mi stergi member title-ul cu " princhidel nou veni" ca nu-s pusti de 10-12-14ani ,am 18 ani.

si as dori in felul urmator statutu de la member title

Super-Moderators sau Co-OwNeR

Super-Moderators ma poti lasa asa la membr title doar un scris nu si gradu oferit, astept PM de la tine daca mi-ai modificat.

raspunsul meu in mare se intelege din ce am scris mai sus...asa sunt "gandite" rangurile si nu ne intereseaza ce-i pe alte forumuri
prin urmare...daca nu-ti convine rangul de prichindel nou venit iti spun ca prin numarul de mesaje scrise poti "creste" in rang la "prichindel jucaus", "prichindel vorbaret"...la prichindel licentiat"....sau chiar la rangul de "membru vip" sau "mamica moderna" ceea ce cred ca nu intereseaza un pusti de 18 ani ce cauta gagici si femei.....
prin urmare esti liber sa-ti inchizi contul!
o zi buna si drum bun in viata!!!!!
[i]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Empty
MesajSubiect: Re: Ce rang-uri propuneti?   Ce rang-uri propuneti? - Pagina 32 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce rang-uri propuneti?
Sus 
Pagina 32 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Administratie :: Sugestii-
Mergi direct la: