mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!

In jos 
+8
emidiaconu
GABITA
ana_claudia
maryanda
monique1977
brigita
georgiana-francesca
dodo19
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Miss & Mister body!
Alexia
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap4%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 6 ]
Andy
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap4%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 6 ]
Beatrice
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap14%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 14% [ 19 ]
Cosmin
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap4%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 6 ]
Daria
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap5%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 7 ]
Daria ioana
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap4%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 5 ]
Dragos
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap6%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 6% [ 8 ]
Gabita
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap7%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 7% [ 9 ]
Georgiana francesca
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap5%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 7 ]
Ioana
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap9%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 9% [ 13 ]
Irina
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap3%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 3% [ 4 ]
Isabella
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap4%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 5 ]
Melis
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap4%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 5 ]
Misu
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap8%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 8% [ 11 ]
Natalia
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap3%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 3% [ 4 ]
Selyn
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap4%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 5 ]
Simi
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap6%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 6% [ 8 ]
Stefy
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap5%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 7 ]
Tony
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_lcap1%Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Vote_rcap
 1% [ 3 ]
Total voturi : 138
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
aditza_0476
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
aditza_0476


Numarul mesajelor : 3517
Varsta : 48
Localizare : comanesti
Data de inscriere : 22/05/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 8 Aug - 22:33:40

toti copii sunt frumosi .....si la noi este cam acelasi lucru gina.....de aceea nu ne plac concursurile cu voturi Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 499460
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 8 Aug - 22:43:54

nici mie nu-mi plac de loc ,tot trebuie sa te rogi de alte mamici sa te voteze. Daca nu ceri din prima zi voturi ,dupaceea nu mai are cine sa te voteze.Fiecare mamica stie ca are un miss sau mister in casa! : :98http://www asta conteaza!
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 9 Aug - 6:20:32

Nu uitati fetelor ca mai este si premiul sponsorului. Fiti active cool
Sus In jos
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.
maryanda


Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 9 Aug - 7:27:06

asa este premiul sonsorului este dat si pe baza activitatii asa ca....
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
monique1977
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
monique1977


Numarul mesajelor : 2340
Varsta : 46
Localizare : brasov
Data de inscriere : 28/07/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 9 Aug - 8:14:40

de data asta m-au votat mamicile fara sa le rog pupici

doar trei mamici am rugat din care doua au votat pe toti

dar ma bucur ca misu asa isi doreste vaporasul......
i love you
Sus In jos
http://www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contes
georgiana-francesca
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
georgiana-francesca


Numarul mesajelor : 636
Varsta : 42
Localizare : comanesti,bacau
Data de inscriere : 01/07/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 9 Aug - 11:41:37

SUCCES PT MISU
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeDum 10 Aug - 8:26:03

succes piticilor
Sus In jos
monique1977
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
monique1977


Numarul mesajelor : 2340
Varsta : 46
Localizare : brasov
Data de inscriere : 28/07/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeDum 10 Aug - 9:43:10

multumesc francesca
pupici
Sus In jos
http://www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contes
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 11 Aug - 11:18:14

fetele astazi nu trebuia sa aflam castigatorii???????
Sus In jos
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.
maryanda


Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 11 Aug - 11:56:14

rabdare

asteptam alegerea sponsorului
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 11 Aug - 13:26:42

Si... avem rezultatele Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 215691 Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 215691 Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 215691

Titlul de Miss Body merge catre.............. Beatrice
Titlul de Mister Body merge catre............ Misu


felicitari felicitari felicitari felicitari felicitari felicitari

felicitari castigatorilor. Sunteti superbi amandoi, ati avut poze frumoase, meritati titlul. pupici

Stati Stati.. ca avem o problema idee

Dupa cum stiti exista si premiul sponsorului. Sponsorul nostru a ales ca titlul de Mister photogenic sa-i revina lui Tony. Felicitari Tony esti un frumos!

Aceasta a fost alegerea sponsorului, insa la cererea altor mamici suntem nevoite sa recurgem la validarea premiului printr-um anumit numar de mesaje.Si cum eu_rave nu a fost activa in aceste doua saptamani iata care este intelegerea: Daca reusesti sa scri incepand de azi pana martea viitoare 50 de mesaje iti acordam premiul.

In cazul in care nu vei scrie acest numar de mesaje, noi am decis ca premiul va merge la georgiana francesca(premiul, nu si titlul) pentru a o incuraja deoarece am vazut cat de mult isi doreste sa castige si ea... In cazul in care este cineva impotriva acordarii premiului georgianei francesca(daca eu_rave nu scrie cele 50 de mesaje) premiul sponsorului nu se va mai acorda.


Eu_rave depinde numai de tine daca Tony va castiga sau nu premiul si titlul de Mister photogenic.
Depinde de voi dragi mamici daca georgiana francesca va castiga premiul in cazul neindeplinirii conditiei impuse de noi pentru eu_rave. Asteptam opinile vostre.


A mda.. si sa nu uit... Castigatorii in urma voturilor sunt rugati sa ne trimita adresele lor pentru a putea intra in posesia premilor. Inca o data felicitari
pupici
Sus In jos
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.
maryanda


Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 11 Aug - 19:20:36

felicitari castigatorilor pupici
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
monique1977
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
monique1977


Numarul mesajelor : 2340
Varsta : 46
Localizare : brasov
Data de inscriere : 28/07/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 11 Aug - 20:05:27

MULTUMIM!!!!!

felicitari si celorlalti castigatori pupici


MISU E CEL MAI TAREEEEEEEEEEEEEEEEEE Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 215691 Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 215691
ce o sa se bucure de vaporas ( asta am castigat nu ?????)

multumim tuturor mamicilor care ne-au votat si sunt multe pe care nu le-am rugat
pt ele pt toti Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 734677 si :www20:
Sus In jos
http://www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contes
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 11 Aug - 20:35:52

felicitari castigatorilor! pupici pt toti copii frumosi care au participat!
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 2:01:32

mda..timpul nu prea imi permite sa stau mult la calc..dar pt piticul meu...incercam sa furam cate putin timp de la fiecare activitate..:)
Multumim..sicer nu ma asteptam...si am si uitat de votare...iar pe mail n-am primit nimic care sa-mi reaminteasca ...:( off...
Felictari castigatorilor... pupici si chiar m-ati surprins aici la sfarsit...cum Tpny avea DOAR 2 voturi..multumim celor 2 care ne-au votat oricumn! Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 311766
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 3:17:07

felicitari...
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 3:40:40

multumim.. :www20:
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 4:11:25

Suntem foarte fericite ca am castigat!!! Multumesc tuturor mamicilor pentru voturile acordate! Este prima data cand castigam un concurs cu premii! Si Beatrice o sa se bucure nespus de premiu! :www23: Toti copilasii sunt superbi! Ii pupam cu drag! Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 734677





:www22: pupici
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 4:48:20

pupici pupici pupici si pt mami si pt fetita dulce!
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 4:52:40

felicitari! pupici
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 5:15:58

Felicitari Beatrice ,felicitari Misu !!!!!!!!!!! www40 felicitari
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 6:49:45

Dupa
cum stiti exista si premiul sponsorului. Sponsorul nostru a ales ca
titlul de Mister photogenic sa-i revina lui Tony. Felicitari Tony esti
un frumos!

Aceasta a fost alegerea
sponsorului, insa la cererea altor mamici suntem nevoite sa recurgem la
validarea premiului printr-um anumit numar de mesaje.Si cum eu_rave
nu a fost activa in aceste doua saptamani iata care este intelegerea:
Daca reusesti sa scri incepand de azi pana martea viitoare 50 de mesaje
iti acordam premiul.

In cazul in care nu vei scrie acest numar de mesaje, noi am decis ca premiul va merge la georgiana francesca(premiul,
nu si titlul) pentru a o incuraja deoarece am vazut cat de mult isi
doreste sa castige si ea... In cazul in care este cineva impotriva
acordarii premiului georgianei francesca(daca eu_rave nu scrie cele 50
de mesaje) premiul sponsorului nu se va mai acorda.


Eu_rave depinde numai de tine daca Tony va castiga sau nu premiul si titlul de Mister photogenic.
Depinde
de voi dragi mamici daca georgiana francesca va castiga premiul in
cazul neindeplinirii conditiei impuse de noi pentru eu_rave. Asteptam
opinile vostre.



Azi am navigat perin tot site-ul...cat timp a dormit Tony...si sper ca am reusit sa indeplinesc cerintele voastre...desi acest lucru nu era in regulament..( cu activitatea mamicilor participantilor)...dar mi-a facut placere sa imi spun parerile pe site...:) si am gasit multe subiecte interesante...deci ? am cele 50 de mesaje in plus?

vreau sa multumescsponsorului pt ca l-a ales pe piticul nostru ca Mr. photogenic...si celor 2 mamici ce ne-au votat si pe noi...
:www20:
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 7:22:47

Da eu_rave. Felicitari!!! Ai reusit intr-o singura zi Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 215691

felicitari felicitari felicitari felicitari felicitari felicitari felicitari

Te asteptam cu adresa pe privat sau pe mess. Pupici.. Si inca o data felicitari. pupici pupici pupici
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 7:36:06

FELICITARI CASTIGATORILOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pupici
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 12 Aug - 9:38:38

multumiiim muuult! ca va bucurati si pt noi... pupici
Sus In jos
Continut sponsorizat





Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!   Miss & Mister body - sa alegem castigatorii! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Miss & Mister body - sa alegem castigatorii!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: dinoland te premiaza-
Mergi direct la: