mamici&prichindei

AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Cazatura la bebelusi

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
lili
admin
admin
lili

Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 40
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitimeDum 13 Sept - 5:59:56

important e a a trecut cu bine...restul nu mai conteaza Cazatura la bebelusi - Pagina 4 311766

prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitimeDum 13 Sept - 10:01:54

off ,Doamne nu sti de unde apare necazul.Oricat i-am ingriji ,necazul tot vine. Cazatura la bebelusi - Pagina 4 409573
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram

Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 35
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitimeDum 13 Sept - 10:21:14

Cazatura la bebelusi - Pagina 4 53225 oh doamne, cred ca as albi instant daca si-ar rupe ceva Cazatura la bebelusi - Pagina 4 499460
asta vara la tara a stat nu stiu cum pe incheietura de la manuta si la un moment dat a alunecat si am crezut ca si-a rupt manuta Cazatura la bebelusi - Pagina 4 499460 doamne cat am plans...am pus mama pe ea si parca era asa moale, abia prinsa intr-un fir de ata...si i-am miscat-o usor si zicea ca nu o doare si am pus-o sa si-o miste si a reusit si nu a avut probleme cu ea...si ea e plina de energie, dar norocul meu ca nu cade f des.... in schimb are o alta dracie si mi-e o frica:ii place sa se tina cu mainile de tot ce apuca sau sa o ti de manai asa ca pe o maimuta si sa o dai uta sau sa se catere pe tine.... Cazatura la bebelusi - Pagina 4 386101 chiar ca zici ca-i baietoi.... Cazatura la bebelusi - Pagina 4 29174
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi

Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 38
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitimeLun 14 Sept - 10:01:07

uff copii astai din ziua de azi sunt tare neastamparati si zurlii asa ...Doamne
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87

Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitimeLun 17 Oct - 23:26:10

si noi am cazut din pat de 2ori odata doarmea si nus cum se intorsese si a 2a oara se aplecase la pat sa ia ceva de jos ca isi aruncase si a venit cu capul de pat de am avut un cucui sper sa nu agaveze mai tarziu aceste lovituri..es se loveste ff des la cap la patus nus cum reuseste ca mereu aud cate un bubuit Cazatura la bebelusi - Pagina 4 409573
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 46
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitimeMar 18 Oct - 8:58:06

acum e inca protejata mititica ca nu e compet inchis craniul..dar dupa 5 ani..s-o potoli si ea..si zuza la inceput mergea, alerga si dadea cu capul de toate..parca nu era parte din corpul ei...si acu mai da cu capul de pat...se intoarce , are grija de maini picioare , dar capul buf...asa ca...rabdare:)))
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram

Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 35
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 20 Oct - 5:00:40

Cazatura la bebelusi - Pagina 4 29174 Cazatura la bebelusi - Pagina 4 29174 Cazatura la bebelusi - Pagina 4 29174 vai irina, cat am rassss!!!!!!!!!! exact asa e vlad...zici ca nu-i al lui caputu ala... mereu da cu el de ceva.... mi-a cazut inclusiv afara... pe strada... ziceai ca-i boxeur Cazatura la bebelusi - Pagina 4 29174 Cazatura la bebelusi - Pagina 4 29174 o sa caut poza sa o pun, dar sa nu va speriati Cazatura la bebelusi - Pagina 4 804181
eu il tinem de ham si m-a intrebat frate-meu ce inghetata vreau si eu m-am oprit, el nu si a tras mai tare decat de obicei si a cazut in curulet, apoi in moacaaaaaaa Cazatura la bebelusi - Pagina 4 29174
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cazatura la bebelusi   Cazatura la bebelusi - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Cazatura la bebelusi
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Prichindeii nostri :: Micile accidente-
Mergi direct la: