mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau

In jos 
+15
tantica
analis
ali_oltean@yahoo.ca
wolf miki
monique1977
iassmyna
eu_rave
dodo19
georgiana-francesca
monica_2008
brigita
GABITA
mihaela83
aditza_0476
maryanda
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeDum 19 Oct - 10:58:11

avem de asteptat...mie imi pare rau numai de ceasul lui tati.... castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 409573 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 409573
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeDum 19 Oct - 13:05:19

Uff georgiana, si mie imi pare rau de ceasul lu tati. Speram sa facem concursurile cat de curand.
Daca acum 2-3 luni ne plangeam ca nu avem sponsori acum.... avem prea multi :lol:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeDum 19 Oct - 13:26:16

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 215691 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 215691 asta e...lasa ca vine el....pana la Craciun....i-l fac cadou atunci lui tati...zic ca a venit mosu` castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 29174
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeLun 20 Oct - 7:16:04

georgiana ai vazut ca ceasul este pentru mami...asa ca poate til faci cadou tie : :98http://www
mult succes .....
Sus In jos
iassmyna
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
iassmyna


Numarul mesajelor : 1019
Varsta : 44
Localizare : bucuresti, sector 2 ( langa spitalul Sf. Pantelimon )
Data de inscriere : 05/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeLun 20 Oct - 7:36:01

dodo19 a scris:
Uff georgiana, si mie imi pare rau de ceasul lu tati. Speram sa facem concursurile cat de curand.
Daca acum 2-3 luni ne plangeam ca nu avem sponsori acum.... avem prea multi :lol:

asta-i un lucru bun !
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeLun 20 Oct - 8:02:49

da..si eu sunt de aceeasi parere... 💻
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeLun 20 Oct - 12:18:43

nu mi-ar stica si mie unu....pe langa ala al lui tati castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 804181
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeLun 20 Oct - 13:13:34

nimanui nu i-ar strica...
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeMier 3 Dec - 13:55:31

abia asteptam noi concursuri
Sus In jos
analis
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
analis


Numarul mesajelor : 859
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeVin 5 Dec - 22:44:07

Si noi asteptam!
Sus In jos
ramona
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 46
Localizare : sighisoara
Data de inscriere : 29/12/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeMar 13 Ian - 10:06:40

VOT IOANA MANUELA
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 15 Ian - 13:53:41

Acest concurs s-a incheiat!
Sus In jos
Continut sponsorizat





castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» nou concurs pentru tine mami
» Imi place la tine ...
» imi place la tine ...... 2
» Imi place la tine .....3
» Dedicatie pentru tine!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: fashion4you te premiaza-
Mergi direct la: