mamici&prichindei

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  CalendarCalendar  

Distribuiți | 

concurenti

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Copii cu Bunici
mihaela
13%
 13% [ 32 ]
alyna
4%
 4% [ 9 ]
wolf_miki
8%
 8% [ 20 ]
fiuny
3%
 3% [ 8 ]
Cristine_6
3%
 3% [ 8 ]
adrianne030
4%
 4% [ 11 ]
aditza_0476
18%
 18% [ 45 ]
mary_24
6%
 6% [ 15 ]
Camelia
4%
 4% [ 9 ]
Raluca Borzea
7%
 7% [ 19 ]
Brigita
7%
 7% [ 19 ]
Ciocan Mihaela
4%
 4% [ 11 ]
Monamona26
4%
 4% [ 11 ]
eu_rave
7%
 7% [ 17 ]
ali_oltean
3%
 3% [ 7 ]
Georgiana Gog
5%
 5% [ 13 ]
Total voturi : 254

AutorMesaj
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.

Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 37
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: concurenti   Dum 16 Noi - 22:05:32

mihaela83 a scris:
spargem noi gheata la poze cool

pitik este alaturi de parintii mei si matusica

aici alaturi de bunica "ratacita" (asa cum am poreclit-o eu :) )

iar acum povestea :P .....
parintii mei au fost foarte incantati atunci cand au auzit k vor devenii bunici; pitik a venit pe lume intr-un moment destul de greu din viata tatalui meu .... imediat dupa ce a fost diagnosticat cu cancer. Din prima ei clipa de viata a devenit pt tata un fel de terapie ... un impuls de a lupta cu boala; de fiecare data cand o vede ii sclipesc ochii de bucurie, uita de probl de sanatate si se bucura de clipele de joaca cu Irina. Au fost momente cand ii erau rau si vroia sa cedeze, dar de fiecare data ii aduceam aminte k pitik are nevoie de el : cine o s-o duca in parc la gargaritze? cine o s-o aduca de la gradinita? cine o s-o ajute la teme? etc (astea erau cateva din intrebarile pe care i le puneam de fiecare data tatalui meu).
Timpul a trecut si pitik a crescut si le umple sufletele de bucurie parintilor mei; sunt in zile in care nu am cum sa ajung la ei aks, dar tata nu ezita sa vina el la noi - nu concepe viata fara nepotica lui; de fiecare data incearca sa o invete cate ceva. De la el a invatat sa faca pa-pa si sa duca manutza la ureche atunci cand aude "alo".
Si mama e fericita cand o aude la tel sau cand o vede, cel putin cand suntem la ei in vizita nu stie sa-i dea mai bun Irinei sa pape. Dar pt tata pitik e un motiv in plus de a lupta cu boala lui.
Bunica paterna este si ea innebunita dupa Irina chiar daca a cunoscuta abia dupa 10luni de la nastere (si in ciuda divergentelor din trecut); imi spunea la tel dupa ce a plecat din tara ca deja ii e dor de Irina si ca isi aduce aminte de ea de fiecare data cand vede un copil mic trecand pe strada. Cu siguranta ii e greu departe de ea, pt ca a pierdut primele 10luni din viata ei, iar acum a plecat iar si o s-o revada abia la anul cand deja pitik va fii maricica dar asta-i viata.
Pana atunci Irina se va bucura doar de dragostea bunicilor de aici,a matusii si bineinteles de dragostea parintilor ❤ ❤ ❤

alyna a scris:
Acestia sunt parintii mei. pupici

Aici este pitika impreuna cu soacra-mea.

si povestea..............

Cand am aflat ca sunt insarcinata parintii mei au fost primii pe care i-am anuntat.Au fost super incantati............au anuntat pe toata lumea ca ei deja sunt bunici.Pe parcursul sarcinii parintii mei incepeau sa faca planuri: unde o vor duce pe nepotica la plimbare, ce o sa-i cumpere , ce o sa-i faca...etc......Ce mai cred ca erau in al noualea cer ............si nici acum nu le-a trecut :lol: Cand s-a nascut Daria au fost foarte fericiti si au inceput sa ma ajute la cresterea ei.Timp de 6 luni am stat la parintii mei pentru a ma ajuta pana ma obisnuiam si eu cu rolul de mamica (mai ales ca toata ziua as fi fost singurica, sotul fiind plecat la serviciu pana seara la 8).Nu trece o zi sa nu ne sune de 3-4 ori sa vada ce mai face nepotica lor si in fiecare week-end ori vin ei la noi ori mergem noi la ei (stam la 50km departare).
Cu bunicii paterni ne intalnim mai rar ei sunt la 500 km departare.Cu toate acestea o iubesc pe Daria si abia asteapta sa gaseasca putin timp sa vina sa o vada.
Acum ne pregatim sa serbam ziua micutzei deoarece in curand face 1 anisor.Ghiciti cine ii organizeaza petrecerea????? Bunicii materni,desigur.

wolf miki a scris:

cu bunicii din partea mamei la salina la Slanic!
wolf miki a scris:

miercuri 5 noiembrie alexia face 4 ani,am stiut
de cind am ramas insarcinata ca va fi fetita si asa a fost.e singura
nepotica la bunicii si va dati seama cit e de rasfatata.tati e plecat
si asa suntem amindoua singurele cu ajutorul bunicilor care locuiesc
aproapesi ne ajuta la nevoie si ori de cite ori e bolnavioara.
pozele
noastre sunt de la slanic moldova,cind alexia sa imbolnavit ,buniciii
nu mau lasat sa plec singura la munte cu masina asa ca siau luat
imediat concediu si am plecat la munte.a fost o saptamina super,si le
doresc tuturor sa-si iubeasca parintii ma i presus de orice .lexia o
alintata pe bunica mamaititi,deoarece eu lucrez in schimburi asa
lucreza si bunicile cu alexia .asa ca avem un sprijin enorm si le dorim
sa traiasca cit mai multi ani sa se bucure de nepotica.

bunicii din partea tatalui! toti imi ma iubesc si ma invata doar lucruri bune! mai imi spun ei cateodata sa fiu cuminte, dar.... pupici

fiuny a scris:
venim si noi

parintii mei si nepotelul meu
strabunicul meu(87 ani) si stranepotii

POVESTEA:desi eraprima nepoata si srtranepoata sau bucutat foarte mult mai ales bunici mei si partea tatalui dar nu am poze cu ei..........chiar cu acum ii preferata lor...si tatal meu sa bucutat si ii e drag de ea chiar daca vine rar la noi pt ca sta la tara........insa mama mea nu prea vine la ioana dar nici eu nu ma duc la ea din motive personale.....povestea noastra ii scurta si nu ptea fericita ....asta este........

Cristinne_6 a scris:
Imi place foarte mult subiectul acestui concurs.Cand au aflat ca sunt insarcinata parintii mei au fost foarte ferici.Urma sa devina pentru prima data bunici.Radiau de fericire si erau foarte grijulii cu mine-locuim impreuna.Abia asteptau sa treaca timpul sa-si tina nepotul sau nepoata in brate.Cand a sosit momenrul si am venit cu micutul print acasa,tatal meu care avea doua fete nu se mai dezlipea de el.Intre ei doi sa format o legatura puternica,nu sunt doar nepot si bunic ci si prieteni-cum le place lor sa spuna.Se vede de la distanta ca se iubesc enorm,este o dragoste greu de imaginat intre ei.Cand tatal meu mai pleaca la tara Roberto este foarte trist,intreaba mereu cand vine,il suna zi de zi.Acum cateva luni cand sa trezit dimineata fara bunicul a inceput sa planga.Ia trecut ,adar cand vedea halatul bunicului iarasi plangea.si cu bunica are o relatie speciala si se iubesc la fel de mult.Sunt fericita ca se iubesc reciproc si nu as interveni niciodata intre ei,nu sunt geloasa absolut de loc.

Sus In jos
http://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.

Numarul mesajelor : 4615
Localizare : bacau

MesajSubiect: Re: concurenti   Dum 16 Noi - 22:06:27

adrianne030 a scris:
Foarte frumoasa tema concursului!
Venim si noi cu poze,

Cu parintii mei

Cu mama soacra

Cu buni Vio si buni Mia

Cu strabunicii

Teodora Alexandra este comoara intregii familii. La aflarea vestii ca sunt insarcinata,bucuria a fost imensa. Este prima nepoata,si are toata atentia si toata dragostea lor.Strabunicii din partea sotului, au fost foarte fericiti la aflarea vestii, deoarece sunt destul de in varsta si cum spun ei" nu credeam ca o sa ajungem sa ne vedem si stranepotii".
Atat parintii mei cat si mama soacra, sunt alaturi de noi,o iubesc pe Teo nespus,asa ca avem un sprijin enorm. Bunicilor le spune "Meme", iar bunicului ii spune "Tatae".
Le dorim sa traiasca cit mai multi ani,sa fie sanatosi si sa se bucure de nepotica.

aditza_0476 a scris:
simi a fost de la inceput soarele care mi-a luminat viata......a fost dorit de mine in primul rand apoi de restul familiei.ce pot spune pana sa vina pe lume a fost un pic agitatie in jurul meu prin faptul ca asteptam un copil dar dupa nasterea lui simi totul a fost bine si frumos.are o singura bunica(pe mama mea)si face cat toti buniciii........pentru ca simi este universul nostru si este atat de dulce ca nu ai cum sa nu il indragesti din prima clipa cand il vezi.si acum pozele.....prima zi din viata lui simi....la 3 ore de cand l-am nascut ....si prima data cand a privit-o pe bunuca.....cum ii spunem noi....bunuca o alintam pe bunica

bunuca si mos craciun

simi si bunuca la prima petrecere mai mare........la cumetria lui pupici

mary.24 a scris:
buni si alex

CAMELIA a scris:
povestea noastra e mai trista la inceput dar are un final fericit
bunica adica mama este pt. amandoua si Beatrice ii spune mama
la auzire vesti ca va deveni bunica a fost bucurie mare doar dupa putin timp au venit si problemele legate de sarcina . bunica era langa noi in fiecare zi venea la noi la spital si ne ridica moralul . in 18 iulie intr-o zi de marti s-a nascut Beatrice[ bunica ]mama era necajita eu in stare de coma si fetita cantarea 850 de gr .cu ajutorul lui Dumnezeu si prin rugaciunile spuse de mama am invins amandoua , eu mi-am revenit a 3 a zi mama si sotul meu ma incurajau ca fetita va fi bine si asa a si fost Beatrice este mare acum mama este alaturi de noi stam aproape la doi pasi unul de altul ,zilnic merg afara amandoua invata poezii , cantece si toate cate sunt pe lunea asta ii le cumpara doar e singura nepoata
Beatrice este pentru [buni]mama este sanatatea in persoana cum spune ea cand o pupaceste spune ca-i da sanatate
Dumneeu sa-i de-a sanatate multa, multa sa fie alaturi de noi mult timp de acuma in colo
despre ceilalti bunici o iubesc si se straduiesc si ei cum pot Beatrice e a 4 a nepoata

raluca borzea a scris:
Tudor cu parintii mei
[img]http://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/hainute-copii-sa-nu-i-uitam-pe-bunici-f70/[/img]
Tudor cu socrii mei
[img]http://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/hainute-copii-sa-nu-i-uitam-pe-bunici-f70/[/img]
Tudor cu mama la Praid
Tot cu mama

Si acum sa va spun si povestea aflarii vestii ca sunt insarcinata!

Era 2 septembrie 2006 si imi cumparasem un test de sarcina pentru ca nu imi venise ciclul. testul a iesit pozitiv. Mama a fost prima care a aflat , parca cineva ii spusese sa vina la mine. Eu radiam de fericire cand i-am aratat testul si i-am zis ca o sa fie bunica. S-a bucurat enorm alatui de mine si a fost tot timpul langa mine, chiar si cand am nascut nu a vrut sa plece acasa pana nu a stiut ca am nascut si ca sunt bine si eu si Tudor. Tata a fost si el fericit, bineinteles ca el a inceput sa planga, asa face de fiecare data cand se bucura de ceva. In schimb socrii , la aflarea vestii au fost foarte formali, au spus doar ca era si timpul sa vina si copilul. Tudor e foarte atasat de mama, si mama de el. Daca nu il vede o zi , a doua zi vine de dimineata sa vada ce face nepotul ei drag. La socrii nu vrea sa stea deloc , si cand mergem acolo ma trage de mana mereu sa plecam.Asta e povestea noastra cu parti frumoase si mai putin frumoase.

brigita a scris:
Cat oi trai pe Pamant nu-am sa uit dragostea bunicilor!Am avut parte de dragostea bunicilor si asa au parte si copii mei.
Mama a aflat ca sunt insarcinata cu Florinel dupa sotul meu ,s-a bucurat enorm ,soacra nu prea a arata,dar a fost alaturi de mine candam nascut ambii copii.
Cu Dragos candam ramas gravida mama era in strainatate si s-a bucurat enorm.
Parintii mei stau foarte aproape de noi,nu este o zi sa nu vina sa ne vada.Tata e partenerul de joacaa lui Dragos,lasa totul balta si il cheama la joaca sau ii cere sa-l duca la plimbare .
Si soacraii iubeste enorm pe amandoi,nu stie ce sa le dea cand mergem la ea sau vine ea la noi.Stam mai departe si e cam bolnava ,da roridecateori avem nevoie de ajutor vine cu cea mai mare palcere.Socru este mort nici eu nu l-am cunoscut.
Ce nu-mi place la bunicute ca prea ii rasfata si dau un fel de concurs care cumpara mai multe .Copii ii iubescla fel pe toti.

Si acum pozele:
Tatal meu cu Dragos cand era mai mic

aici ii supravegheaza de aproape pe Flori si pe Dragos

aici e cu mama
Din pacate cu soacra nu am poze,aici e cu tata si mama impreuna.

ciocan mihaela a scris:

delia si strabunica

monamona26 a scris:

alexandru cu socru

alexandru cu soacra
andreea cu bunica materna
si povestea ........nici mama mea si nici socrii
mei nu s-au bucurat cand au auzit ca vor fi bunici.......ca suntem prea
tineri ,mai bine sa mai asteptam (asta cand eram insarcinata cu
andreea).cand am ramas insarcinata cu alexandru socrii au avut de
obiectat ca e prea mare diferenta intre copii ...............si multe
alte comentarii ........acum s-au obisnuit cu ideea dar oricum eu nu o
sa uit ............
asa din poze probabil veti spune ca isi iubesc nepotii dar nu-i chiar asa..........
e mai mult de fatada
oricum eu imi iubesc copii la nebunie si nu conteaza ce vor mai zice parintii sau socrii

eu_rave a scris:

cu buni Elena (din partea lui tati) de Craciun cand a fost acasa...

cu bunicul...singurul pe care-l am...tot din partea lui tati

iar aici cu amandoi...

cu buni Floarea din partea lui mami la mare anul acesta...

aici eram mai micut..:) in parc cu buni!Povestioara noastra e cam asa...

La
aflarea vestii ca vor fii bunici pt prima data socrii mei au fost
incantati..mai ales soacra...si sperau sa fie fetita,,pt ca au doar
baieti ..si 3.. : :98http://www
Iar
mama la fel ,,parea putin ingrijorata ca sunt prea tanara si vroia sa
imi continui facultatea..dar ce sa zic.., ca eu eram si mai si..si nu
ma puteam imagina cu burta...dar in postura de mamica.? nu vroiam sa
aud de avort...si eram impreuna cu dan de 7 ani..dar uitat-ma..sunt
aici...doar ca imi doresc sa am mai mult timp pt baietelul meu...dar
fiind ultimul an la facultate la zi...nu ma pot ocupa in totalitate asa
cum as vrea de el...dar ma descurc tot cu ajutorul bunicilor...stam la
socrii iar mama vine aproape zilnic cand eu am seminarii si sta cateva
ore cu el..k altfel... :studyhttp://ww

Deci
ne-au ajutat fiecare cu ce au putut..pt ca noi le-am zis de la inceput
ca vrem ca noi sa ne ocupam de el...nu-l facem pt ei...ca sa-l pasam de
la unul la altul...responsabilitatea de parinte e mare..dar
merita..cand iti vezi copilul sanatos, fericit ..iar un zambet de-a lui
te face sa uiti tot dupa o zi grea...Si abia cand esti parinte iti
intelegi si tu, la randul tau parinti!
Si cred ca oricate
neintelegeri ar fii din cauza diferentelor de varsta si a conceptiilor
de viatza trebuie sa ne intelegem pt ca daca ei nu erau nici noi nu
eram parinti acum si trebuie sa ne intelegem si pt copilasii nostri
care merita sa se bucure de de privilegiul ca au bunici...

ali_oltean@yahoo.ca a scris:

cu buni din partea mamei..in vara

cu buni din partea lui tati

la noi nu a fost nici o pb cand s-a aflat de sarcina..si toti ne doream sa fie fetitza si asa a fost...o fetita frumoasa cu ochisori maaari, albastri ca a lui tati!

Eu sunt Betlen Iulia Rebeca!

GeorgianaGog a scris:

cu tataie din partea mamei

cu mamaie din partea mamei
[img=http://img219.imageshack.us/img219/5203/090708185120dgxk5.th.gif][img=http://img219.imageshack.us/images/thpix.gif]

cu strabunica de 81 de ani...bunica sotului...

astea sunt pozele noastre...mai avem strabunici dar nu avem poze cu ei...

Odata cu vestea venirii a Brianei....toata lumea a fost socata....unii pt ca nu o voiau...pe ea ca pe ea dar pe mine mai ales(din partea sotului)dar de fapt nici acum nu o mai stiu de la 2 luni de cand ne-a dat afara din casa cu copil cu tot...pt ca nu voiau ca baiatul lor sa se insoare si mai ales sa aibe copil...
iar din partea parintilor meu..au fost primiti cu bratele deschise atat sotul dar mai ales fetita...si ai mei au fost socati pt ca vestea a fost data cand aveam deja 6 luni de sarcina(nimeni nu a stiut pana atunci)si nu se asteptau sa fac bebe de la varsta asta...iar acum nu mai pot dupa ea si i-ar face toate poftele toti....mai putin asa zisi"parinti ai sotului"pe care el nu ii mai considera si nu ii mai cunoaste...cam asta e povestea noastra pe scurt....
pupici pupici
Sus In jos
http://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
mihaela83
admin
admin

Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 35
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 10:52:23

votat toti bunicii
bafta

www.seminee-acantus3d.ro
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
iassmyna
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus

Numarul mesajelor : 1019
Varsta : 38
Localizare : bucuresti, sector 2 ( langa spitalul Sf. Pantelimon )
Data de inscriere : 05/04/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 10:54:35

votat toti
Sus In jos
http://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot

Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 40

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 10:59:27

votat...mult succes pitici si bunici
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata

Numarul mesajelor : 34368
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 11:00:33

votat
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *

Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 11:23:55

Votat! pupici
Sus In jos
mary.24
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 142
Varsta : 41
Localizare : AICI LINGA VOI
Data de inscriere : 06/10/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 11:35:53

votat
Sus In jos
geodeny
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 151
Varsta : 45
Localizare : galati
Data de inscriere : 12/09/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 12:07:34

votat... toti bunicii cu nepoteii lor dragi
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist

Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 39
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 12:31:27

votat bafta pupici
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna

Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 36
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 12:38:23

votat
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist

Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 45
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mar 18 Noi - 12:47:23

votat pupici

prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Galati
Data de inscriere : 19/11/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 0:22:29

Votat pupici pupici pupici
Sus In jos
miclescumirela
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 57
Localizare : urlati prahova
Data de inscriere : 16/09/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 0:30:13

votat aditza_0476
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus

Numarul mesajelor : 1472
Varsta : 48
Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere : 20/09/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 1:37:05

VOTAT SI SUCCES!
Sus In jos
http://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
aditza_0476
prichindelul familiarizat

Numarul mesajelor : 3517
Varsta : 42
Localizare : comanesti
Data de inscriere : 22/05/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 3:16:14

votat si noi.....bafta la toti bunicii si multumim celor care ne voteaza pupici
Sus In jos
andytza
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 28
Data de inscriere : 24/08/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 7:51:04

Votat! :D
Sus In jos
daria_ioana
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret

Numarul mesajelor : 518
Localizare : portugalia
Data de inscriere : 29/07/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 12:00:54

votat
Sus In jos
anadulcika
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 12:34:57

votat
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 13:49:46

multumim mult tututror celor ce ne-au acordat votulete pupici
Sus In jos
aditza_0476

Numarul mesajelor : 3517
Varsta : 42
Localizare : comanesti
Data de inscriere : 22/05/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 22:57:15

multmim si noi celor care ne-au ajutat cu cate un vot pupici .....asteptam nota sponsorului cool
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna

Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 36
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Mier 19 Noi - 23:35:16

multumim mult si noi pt votulete pupici
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata

Numarul mesajelor : 34368
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Joi 20 Noi - 4:10:50

multumim si noi celor care ne-au votat.
Sus In jos
alyna
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat

Numarul mesajelor : 9651
Localizare : Almasu,Salaj
Data de inscriere : 14/10/2008

MesajSubiect: Re: concurenti   Joi 20 Noi - 7:52:33

multumim si noi pt voturi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: concurenti   Joi 20 Noi - 11:07:38

votat
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: concurenti   

Sus In jos

concurenti
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: Hainute copii: "Sa nu-i uitam pe bunici"-
Mergi direct la: