mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 M&P Bar&Caffe 8

In jos 
+22
Carmen
amalia-carmen
monamona26
lili
GABITA
maryanda
Cris
florena_florentina
m23luiza
ana_claudia
aditza_0476
dodo19
manolecarmen
vnalinutza
aniram
raluca borzea
irinaemines
alyna
brigita
wolf miki
emidiaconu
mihaela83
26 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 11:31:17

am deschis o noua cafenea pt ca cealalta a strans deja 50pag lol!
eu m-am vopsit pt maine ... sa fiu frumoasa la intalnirea de la teatrul Masca organizata de "prichindelul meu" M&P Bar&Caffe 8 29174
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 11:33:48

fa-te frumoasa miha...nu ca nu ai fi... cool
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 11:34:45

fetelor eu ma retrag .... maine dimineata tre sa ma trezesc devreme k sa-mi indrept parul cu placa pt la 11 tre sa fim la teatrul Masca; plus de asta,tati maine se intoarce la Brasov asa k mai profit un pic de prezenta lui cool
ne auzim maine dupa-amiaza,cand ne intoarcem aks;
va pupic si va urez o seara cat mai placuta pupici pupici pupici
Big hog!
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 11:35:43

emidiaconu a scris:
fa-te frumoasa miha...nu ca nu ai fi... cool

ce draguta esti emi ... multumesc pt compliment pupici
sincer .... eu nu ma consider frumoasa :P
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 11:56:10

buna!!! abia astept sa ne vedem maine,mihaela! ne tineti si noua un loc pe langa voi daca intarziem! M&P Bar&Caffe 8 29174 aum ma duc la culcare! maine petrecere!!!! Big hog! Big hog! Big hog!
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 12:21:00

mihaela83 a scris:
emidiaconu a scris:
fa-te frumoasa miha...nu ca nu ai fi... cool

ce draguta esti emi ... multumesc pt compliment pupici
sincer .... eu nu ma consider frumoasa :P
esti modesta
asteptam poze maine sa te vedem..
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 12:50:35

sincer Emi .... niciodata nu m-am considerat frumoasa .... din contra,am avut ceva complexe pe tema asta dar le-am depasit intre timp :)
n-am mai plecat la somnic .... stau sa-mi indrept parul acum
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 14:03:27

Big hog! M&P Bar&Caffe 8 66345
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeSam 21 Feb - 21:20:18

Buna dimineata mamici!!!!!!!!!
Ieri ammancat laamiaza peste cu mujdei si de aseara a inceput sa ma doara capul,toata noaptea am "simtit "ca am cap.
Va fac cafeluta si va astept pana se trezeste Dragos la o cafeluta. pupici cofee Cafea cofee Cafea cofee Cafea Distractie placuta la spectacol,Mihaela, Vali
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeDum 22 Feb - 9:00:00

unde sunteti mamicilor?? M&P Bar&Caffe 8 90919 nu mai vine nimeni la cafenea?
Sus In jos
alyna
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
alyna


Numarul mesajelor : 9651
Varsta : 43
Localizare : Almasu,Salaj
Data de inscriere : 14/10/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeDum 22 Feb - 10:10:10

o ciocolata calda ar fi buna la ora asta.Ce ziceti fetelor?
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeDum 22 Feb - 12:54:26

a fost cam liniste astazi in cafenea :(
eu n-am avut timp sa intru nici sa va salut .... am plecat dimineata la Carmen ca sa mergem impreuna la teatrul Masca;am ajuns aks pe la 3 ... pitik adormise de pe drum;saracuta era franta de oboseala.S-a zbenguit pe acolo tot timpul .... a fost tare frumos.
Am avut ocazia sa o cunosc pe Vali cu Alexia,Stefy,Monica cu Misu si alte cateva mamici cu piticii lor Big hog!
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeDum 22 Feb - 12:59:02

am primit si premiu atunci cand ne-a fost inmanata diploma de la consursul "eu si mami" de pe prichindelul meu;cel mai mult ne-a placut posterul primit .... poza Irinei (cea de la avatarul meu de aici) in format destul de mare (cam 1metru daca nu si mai mare) din panza.Tati cand a vazut posterul la si luat la el la Brasov .... astazi a plecat iar acolo :( :(
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 0:49:13

super, felicitari!! si felicitari pentru minivedeta zilei! eu una m-am linistit pentru ca pana la urma vineri nu a fost sedinta ci a fost repetitie pentru serbarea de ziua mamei,care o sa fie pe 6 martie...au zis poezii, au fost toti copiii haiosi, care mai de care mai peltic, de a trebuit sa ne concentram sa intelegem cam despre ce e vorba in poezie. la sfarsit fiecare a primit cate o biluta ce cauciuc - ma uitam la ei,.cat de fericiti erau cu acea biluta, ziceai ca au primit cine stie ce...ce bine e sa fii copil........ M&P Bar&Caffe 8 215691
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 4:25:30

pe unde umblati mamici ? M&P Bar&Caffe 8 633112
de azi dimineata va pandesc,dar nu vad pe nici una :(
aseara a ramas sor'mea la mine ....n-am mai dormit impreuna de cand stateam la mama aks;am stat la barfa pana tarziu,iar dimineata pana sa ma trezesc,ea deja facuse ordine prin bucatarie lol!
acum ne pregatim sa facem ceva de papa .... cat mai doarme pitik k sa stam linistite;mai devreme am avut o portie de cearta cu bunica'miu .... cauta scandal si nu mai stie cum sa-l provoace;m-am imprumutat de niste bani de la el in decem. iar acum vrea sa-i dau dobanda la ei ... asta pt k inca nu i-am dat inapoi si au trecut 2luni deja
se facuse un mic camatar si eu nu stiam M&P Bar&Caffe 8 29174 M&P Bar&Caffe 8 29174
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 5:36:38

super tare...deci nu poti sa zici ca te plictisesti...eu mai am un pic si trebe sa plec sa o iau pe pitika de la gradinita...si iar incep bunicii sa ceara sa mergem la ei.....ca deh, doar nu au vazut-o de sambata!!!! : :98http://www
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 6:19:25

Buna ziua mamici!!!!!!!!
Am lipsit ieri motivat ,dimineata am putut intra dupaceea nu am mai putut intra pe forum,imi dadea eroare,am avut dupaceea musafiri si dupamasa m-am dus la servici.Azi dimineata am intrat din nou la servici.Sunt rupta de oboseala,saracutii de copii de peste 24 ore nu m-au vazut M&P Bar&Caffe 8 409573 aseara cand am venit ei dormeau deja.
Dragos este la mama,e prima oara cand doarme in alta parte.
Am o gramadadetreaba ,ma apuc sa fac mancare pe maine.
Va doresc o dupamasa placuta !!!!!!!!Peseara mai intru daca mai am timp. pupici
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 7:45:53

salut mamici! M&P Bar&Caffe 8 215691 In sfarsit mi-am facut aparitia,......iei nu am putut sa intru ca imi dadea eroare si mie M&P Bar&Caffe 8 409573 , si azi am umblat pana la ora 15 cu tati prin oras...a trebuit sa declaram ca msina este adusa in tara inainte de 15 dec. si am umblat de ne-am saturat pentru o porcarie de declaratie.
Ce faceti voi? la o cafea tarzie vine cineva? ..............maine nu o sa intru decat dupa amiaza pentru ca plecam la sibiu de dimineata...............il duc pe Tudor la pediatra noastra la control si sa scoatem numere provizorii la masina ca in 4 martie avem programare la RAR......
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 8:38:08

buna seara dragele mele ... ce mai faceti?
la pranz am papat spaghete carbonara,iar dupa aia am mai stat la barfa cu sor'mea;dupa ce a plecat aks,am vrut sa ma bag in pat langa pitik sa dorm si eu vreo ora .... dar n-a fost chip :( s-a trezit si a inceput sa bata in masuta ei cu ce apuca,a spart o farfurie mica pe care ii pusesem mandarina sa pape .... numai prostii a facut,asta ca sa nu ma lase si pe mine sa dorm un pic
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 8:57:16

Big hog! :hugs:multi pupici pt mamici si pitici! v-am simtit lipsa de la spectacol! daca eram mai multe cred ca nu mai aveau timp actorii pt reprezentatia de seara! Big hog! Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 9:28:14

Buna seara mamici!!!!!!!!!
Poze nu ati facut?????????Vrem poze macar sa vedem M&P Bar&Caffe 8 409573
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 12:20:34

avem poze,dar am uitat camera la tati de Alexia in masina....incerc sa pun cateva de pe forum...facute d : :98http://www e Alexandra...


M&P Bar&Caffe 8 Dsc3090
M&P Bar&Caffe 8 W700
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 12:21:55

Image Hosted by ImageShack.us



imagini din spectacolul"Clovnii" foarte frumos...
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 12:22:54

restul incerc sa pun in album,dar mai intat sa intreb daca avem voie... M&P Bar&Caffe 8 215691
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitimeLun 23 Feb - 12:28:08

mi-a dat voie miha!!! Big hog!



il recunoasteti,nu? misu a cantat foarte frumos!!!!
Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us


stefy,care a venit fara mamica!!! dodo,de ce nu ai venit???? M&P Bar&Caffe 8 409573
Sus In jos
Continut sponsorizat





M&P Bar&Caffe 8 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
M&P Bar&Caffe 8
Sus 
Pagina 1 din 32Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» M&P Bar&Caffe 2
» M&P Bar&Caffe 3
» M&P Bar&Caffe 4
» M&P Bar&Caffe 5
» M&P Bar&Caffe 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: