mamici&prichindei
Vrei să reactionezi la acest mesaj? Creati un cont în câteva clicuri sau conectati-vă pentru a continua.

mamici&prichindei

AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Bebebliss- magazin pentru bebelusi

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
dodo19
admin
admin
dodo19

Numarul mesajelor : 5802
Varsta : 43
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Bebebliss- magazin pentru bebelusi Empty
MesajSubiect: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 10:24:34

Bebebliss.ro este cel mai mare magazin online pentru bebelusi din tara.
Am incecat sa acoperim toata gama de articole care sunt necesare unui
copilas de la carucior, jucarii pana la haine si cadouri personalizate.
Pentru ca suntem la inceput de drum si vrem ca toti vizitatorii nostrii sa
fie cat mai multumiti avem nevoie de cat mai multe pareri.Ca urmare va
asteptam sa ne spuneti ce va place la siteul nostru si unde ar mai trebuii
inbunatatiri.
Si pentru ca apreciem fiecare parere oferim si un premiu, si anume un kit
pentru mulaj ce va permite sa pastrati un suvenir unic dealungul timpului .
Asteptam cu drag raspunsurile d-voastra.

Premiul oferit este http://www.bebebliss.ro/product_info.php?products_id=702.am

Bebebliss- magazin pentru bebelusi 1190374ffm3iv54bk
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki

Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 10:30:36

Bebebliss- magazin pentru bebelusi 215691 Bebebliss- magazin pentru bebelusi 215691 super magazin virtual!!! pe langa toate celelalte rubrici nu se poate si "Pentru tati" ? Bebebliss- magazin pentru bebelusi 29174 Bebebliss- magazin pentru bebelusi 29174

mult succes la vanzari ! aveti foarte multe lucruri interesante!!! Bebebliss- magazin pentru bebelusi 311766

mamica moderna
mamica moderna
monamona26

Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 38
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 11:49:32

super !!!!!!!!!!! am vazut tot ce au ,,ma gandesc sa comand ceva ca vin zilele andreei ,,,,,,,,,,,,,premiul e super ,,,multumim bebebliss Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 20:53:30

Sunt super produsele ...
Multumim frumos sponsorului ca ni s-a alaturat!!!! Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
lili
admin
admin
lili

Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 40
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:47:45

sunt foarte frumoase...si chiar acopera aproape toata gama
multumim sponsorului ca ni s-a alaturat si ii uram succes in activitate si bafta la vanzari Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842

admin
admin
lili

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 21:53:07

si totusi...uitandu-ma mai atent am vazut ca pentru sezonul rece sunt cam putine hainute...si chiar puse pe ultimele pagini...eu le-as propune sa fie primele pentru ca de hainute cu maneca scurte nu mai este vremea

prichindel de sase stelute
dana

Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 42
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 22:00:40

pe mine ma incanta faptul ca nu trebuie sa m-ai umblu prin oras cu marius dupa mine .....aici gasesti absolut tot ce-ti doresti insa sugestia mea ar fi daca s-ar putea taxa de transport m-ai mica .....mi se pare cam mult 25 ron ceea ce inseamna 250 000 lei vechi nu ??????????
Sus In jos
dana
dana

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeMier 7 Oct - 22:01:55

poate nu au apucat sa le puna pe primele pagini ,,,lili si nici sa se aprovizioneze pt iarna .........
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

Numarul mesajelor : 13663
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeJoi 8 Oct - 0:45:54

chiar mi se pare foarte organizat site-ul ...categorii, mai ales cum este pe categorii de varsta, categorii de produse, producatori, etc. chiar imi place - si de abia astept sa am mai mult timp sa umblu pe el...nu de alta dar se apropie sarbatorile de iarna si eu ma pregatesc din timp...
felicitari si cu siguranta vom comanda - chiar am vazut ceva lucruri interesante! Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
eramyse
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 41
Localizare : rm.valcea
Data de inscriere : 09/10/2009

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeVin 9 Oct - 22:24:16

Bebebliss- magazin pentru bebelusi 589175 foarte interesant !!!
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela

Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 32
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeVin 9 Oct - 22:36:17

buna fetelor.am venit si noi.am vizitat si eu site-ul sponsorului si am ramas placut surprinsade cata munca si rabdare trebuie sa ai pentru realizarea si administrarea unui asemenea site.
Imi place totodata ca este impartit pe categorii de produse,astfel clientul nu este nevoit sa rasfoiasca tot site-ul pentru a gasi ceva potrivit pentru copilul sau.Si ceea ce ma incanta sunt produsele personalizate,poti sa ii oferi bebelusului un cadou deosebit si unic in acelasi timp,ca nimeni spre exemplu nu ar mai avea un body cu numele lui....
Ce mai.....imi place site-ul si le multumim in acelasi timp pentru sponsorizare Bebebliss- magazin pentru bebelusi 668926
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia

Numarul mesajelor : 8890
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeDum 11 Oct - 8:01:49

superbeeeeeeeeeee

Bebebliss- magazin pentru bebelusi CBebebliss- magazin pentru bebelusi LBebebliss- magazin pentru bebelusi ABebebliss- magazin pentru bebelusi UBebebliss- magazin pentru bebelusi DBebebliss- magazin pentru bebelusi IBebebliss- magazin pentru bebelusi A
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi

Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 39
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeDum 11 Oct - 8:42:05

super produsele
mie personal mi se par foarte interesante produsele personalizate

felicitari e foarte reusit magazinul virtual,va doresc viata lunga si vanzari cat mai multe
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeDum 11 Oct - 23:17:32

pai sa stiti ca si eu am gasit deja ce imi trebe la cele personalizate.. am o prietena care asteapta un baietel p pe care il va chema Luca....asa ca...atunci cand am vazut prosopelul scris cu Luca...mi s-a aprins un bec.... Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela

Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 32
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeJoi 15 Oct - 22:53:01

Buna fetelor..................sa aud apaluze.................si.........castigatoarea e....................................IRINA..........................
felicitari irina.............. Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeJoi 15 Oct - 22:57:41

felicitari Irina
Sus In jos
lili
admin
admin
lili

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeJoi 15 Oct - 23:17:01

felicitari irina Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842

medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeJoi 15 Oct - 23:29:21

eeeeeeeeeeeee...multumesc mult !!! si Bebebliss si voua fetelor!!! Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26

Numarul mesajelor : 28570
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeJoi 15 Oct - 23:29:40

felicitari irina Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeVin 16 Oct - 3:48:32

Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842 Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842 Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842 multumesc!!!!!!
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeVin 16 Oct - 7:19:03

Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842
Sus In jos
dana
dana

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeVin 16 Oct - 7:26:22

felicitari irina
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman

Numarul mesajelor : 26955
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeDum 18 Oct - 12:06:11

felicitari irina!!!!
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeDum 18 Oct - 23:47:28

multumesc mult fetelor!!!deja aleg ziua in care sa ii fac amprenta si va fi pe 10 ianuarie cand face 3 anishori!!!!
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia

Numarul mesajelor : 8890
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitimeJoi 22 Oct - 11:49:20

felicitari draga mea Bebebliss- magazin pentru bebelusi 554842

Bebebliss- magazin pentru bebelusi CBebebliss- magazin pentru bebelusi LBebebliss- magazin pentru bebelusi ABebebliss- magazin pentru bebelusi UBebebliss- magazin pentru bebelusi DBebebliss- magazin pentru bebelusi IBebebliss- magazin pentru bebelusi A
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bebebliss- magazin pentru bebelusi   Bebebliss- magazin pentru bebelusi Icon_minitime

Sus In jos

Bebebliss- magazin pentru bebelusi
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri 2009 :: Bebe bliss-
Mergi direct la: