mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am fost cuminte ca sa vina Mosul!

In jos 
+12
anessa_barbie
alinagherman
lili
capbunvivi
monamona26
raluca borzea
irinaemines
wolf miki
dana
piciulici angela
brigita
dodo19
16 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Cel mai cuminte copil
Angela
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_lcap17%Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_rcap
 17% [ 28 ]
Mariuca
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_lcap16%Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_rcap
 16% [ 27 ]
Alexandru
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_lcap11%Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_rcap
 11% [ 19 ]
Dragos
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_lcap8%Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_rcap
 8% [ 14 ]
Marius
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_lcap15%Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_rcap
 15% [ 25 ]
Tudor
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_lcap17%Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_rcap
 17% [ 28 ]
Sebi
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_lcap16%Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Vote_rcap
 16% [ 27 ]
Total voturi : 168
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 7:30:47

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 6i8xdu


Probabil cele care sunteti alaturi de forumul nostru de mai mult timp va mai amintiti de acest gen de concurs. Dat fiind ca anul trecut a avut mare succes, m-am gandit sa revenim cu el.

Pana pe data de 6 decembrie ora 23:59 trebuie sa veniti cu maxim 5 poze in care sa ne aratati cat de cuminte este copilul vostru impreuna cu o scurta istorioara despre activitatea lui zilnica in care este foooarte cuminte (papa tot, face nani la pranz, nu o supara pe mami etc).

Vom avea si aici un sistem de "vot" si cum nebunia voturilor a cuprins pe toata lumea, noi facem concurs "anti-vot"!
Votarea va fi de tip pool (sondaj) insa castigatorul va fi cel care reuseste sa ramana cu cele mai putine voturi. Daca doi sau mai multi copii vor avea la sfarsit acelasi nr minim de voturi, ei vor fi scosi din concurs si va castiga urmatorul copil cu cel mai mic nr de voturi. Daca iar este egalitate, se va trece la urmatorul, si tot asa....

exemplu:

XXXXX - 3 voturi
YYYYYY - 5 voturi
ZZZZZ - 12
KKKKK - 8 voturi
LLLLLLL - 3 voturi
MMMMM- 7 voturi

Castigatorul este YYYYY cu 5 voturi! Desi XXXXXX si LLLLLL aveau cele mai putine voturi(3), ei au fost scosi din concurs pentru ca erau la egalitate.

Acesta este singurul concurs la care NU trebuie sa votezi copilul care vrei sa castige.

Premiul concursului consta intr-un superb ceas pentru copilasi oferit de WATCH IT
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 30xd753
Va asteptam! Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 7:39:03

super concurs !!!!!!!!!!!!!
Ce ma bucur sa nu ne voteze!!!!!!!!!!!!
Sigur venim sa participam!!!!!!!!!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 215691 Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 215691
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela


Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 35
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 7:40:53

super concurs....venim si noi.desi suntem cam mici pt ceas Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 333142
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela


Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 35
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 8:22:36

eu sunt fetita cuminte si astept sa vina mosul si la mine
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! DSC00783
ma joc cu tati
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! DSC00356
dorm
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Picture078
stau sa imi faca mami baita
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Picture027
si m-am pus in locul lui mami la calculator sa ii scriu o scrisoare mosului....sa imi aduca si mie un cadou,ca am fost foarte cuminte Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 333142
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela


Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 35
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 8:25:36

am spart eu gheata Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 333142
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 9:30:16

f frumoasa povestea miha cat despre concurs ....e genial ca n-o sa mai fim nevoite sa facem schim de voturi ,,lucru care mie mi se pare f obositor ,,,bine ca tot va trebui sa votam ca daca nu votam va fi egalitate in unanimitate Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174 dar nu va fi nebunia aceea ....iar premiul e bestial .......
eu m-ai am o intrebare :-mamicile cu doi copii pot inscrie ambii copii s-au doar unul ? lol!
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 9:30:32

concurs dupa concurs!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 215691 Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 215691 Alexia chiar isi doreste un ceas...sigur o sa venim si noi cu poze.... Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 311766
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 9:32:20

sa ne vezi ce dam acum mesaje cu NU ne votati Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174 Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana


Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 46
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 9:36:16

daaaaa s-au dam linkul de la alti copii Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174 am glumit sa nu-mi sariti in cap lol! Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 804181 siiiiiiii sper ca nu v-am dat vre-o idee cool
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 9:55:24

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174 Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 10:42:41

exceptand faptul ca tocmai a spart o vaza...pe care o chema...Sabrina...cum altfel....si exceptand faptul ca mai am una singura....(datorita ei) e totusi un copil cuminte...asa ca mami o inscrie si pe ea....Laught)

iubesc animale....chiar si de plastic...
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! DSCF1941

sunt cuminte si tac...mai ales cand am gura ocupata
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! DSCF1927

mananc tot la masa...
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 062

o iubesc pe mami...
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! IMG_5494

si sunt cel mai cuminte copil...cand dorm...Laught)
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! DSCF1930
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 10:43:58

Desigur ca poti inscrie ambii copii Dana. Pentru fiecare poze si povestioara! Va astept in numar cat mai mare! Big hog!
Asa s-a crezut si anul trecut, ca este super, si foarte usor, dar o sa vedeti ca din cauza egalitatii, va fi foarte improbabil castigatorul. Big hog!
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 10:45:37

pai daca era ca la tedy,ieseam din prima ca am avut voturi putine dar la egalitate patru copii....Laught))
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 10:46:18

Bine ai venit la concurs zuza mica! Sunt sigura ca Mosu' stie ce fetita cuminte esti tu si o sa vina incarcat de cadouri pentru tine Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 311766

Pupacim si pe Angela! Felicitari ca ai spart gheata! Big hog!
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 10:56:18

felicitari Angela ca ai spart gheata si nu vaza...Laught))
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 10:56:30

ca zuza mea....
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela


Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 35
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 10:57:31

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174
a mea are boala pe pahare...din lipsa de vaze
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 11:18:39

hiih nu ne votati............ce tare e..........
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 11:19:21

super concurs,,,,venim si noi Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 215691
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 11:47:45

mos craciun ,,eu sunt alex ,,am aproape 2 anisori si sunt un copilas fff cuminte ,,,,
dorm cand trebuie
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 01-04-09_1104-1
apoi cand ma trezesc mi se face foame ,,asa ca mananc de unde apuc
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 12-04-09_1958-1
am invatat sa ma imbrac ,,,,,,bine cu hainele lui mami
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! ABCD0004-1
imi iubesc ff mult parintii si pe sora mea andreea asa ca daca te rog ii aduci si ei ceva???
Am fost cuminte ca sa vina Mosul! ABCD0007-2
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 11:51:46

super concursul
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 11:56:24

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 29174 Cuminte esti mai Alex Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 311766
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 11:58:12

mersi dodo Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 311766 Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 333142
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 12:00:51

felicitari copilasi...sunt sigura ca o sa vina mosul ca doar ati fost cuminti Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 333142
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitimeMar 1 Dec - 22:13:47

Buna Mosule !Pe mine ma cheama Dragos !
Uite ce dinti frumosi am ,ma spal in fiecare zi cand ma trezesc si dupa ce mananc!

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Fotografii-0004000

am un fratior mai mare,Flori ,desi mi-e ciuda ca numai am mai mici ,daca ai putea sa mai aduci vreo 5!Dar daca nu il iubesc enorm pe cel pe care am desi ne necajim reciproc toata ziulica!!!!!!

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Imag161

De dimineata pana sera ma joc cu cuburile si construiesc de taote!stiu si sa dansez!

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Imag175


Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Fotografii-0001-25

imi place mult la gradinita ,sunt cel mai cuminte si am invatat si o poezie pentru tine

Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Fotografii-0012-1am fost cam bolnavior in ultimul timp si nu papa tot dar promit cand o sa fiu sanatos am sa pap sa cresc mare ca Flori!de dormit mai dorm cu mami ca e de noaptea ,o adorm si o pazasc sa se odihneasca!
Te pup dulce si abia astept sa vi sa-mi aduci cadouri multe mie si la Flori!!!!!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul! 554842


Ultima editare efectuata de catre brigita in Mar 1 Dec - 22:28:32, editata de 2 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul! Icon_minitime

Sus In jos
 
Am fost cuminte ca sa vina Mosul!
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!
» VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!
» Ce ne-a adus Mosul ??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Watch IT premiaza mamiciile taticii si prichindeii-
Mergi direct la: