mamici&prichindei
Vrei să reactionezi la acest mesaj? Creati un cont în câteva clicuri sau conectati-vă pentru a continua.

mamici&prichindei

AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Cel mai frumos Craciun din viata ta!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Cris
prichindel de trei stelute
prichindel de trei stelute
Cris

Numarul mesajelor : 12197
Varsta : 37
Localizare : tg-mures
Data de inscriere : 22/07/2008

Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Dec - 10:05:41

BINE MAI FETELOR, EU BAT DRUMul pana aici sa citesc povesti si plec plangand..........frumoase povesti aveti.......Irina draga am cazut pe spate
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 47
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Dec - 10:51:07

stiti cum spune sotul meu? simteam ca imi doream ceva, dar nu stiam ce...imi mai trebuia ceva sa ma simt adult, sa ma simt implinit...si de cand ii vad ochii jucausi cand e fericita si bucuroasa, stiu ce mi-am dorit...ma bucur ca amandoi o iubim ca nebunii, ca o adoram si ca in fata ei, totul pare nimic...totul pare neimportant.........
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26

Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 38
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Dec - 10:52:25

bravo cuscre,,,,,,sa ii dai lectii lu cuscrutu Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766 Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Dec - 21:23:59

de ce mai cuscra?sunt sigura ca la cuscru trebe doar sa il facem sa deschida gura...sa se exprime....ca simte la fel....
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia

Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 41
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 1:14:05

bine zis Irina, asa sunt ei , de multe ori trebuie trasi si de limba ca ...tare comozi mai sunt ei

Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 CCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 LCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 ACel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 UCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 DCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 ICel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 A
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 1:24:02

asa e mai fetelor,,,,,sta prost la capitolul exprimarii emotiilor Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 333142
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83

Numarul mesajelor : 15872
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 4:12:47

frumoase povesti ati scris Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 571920

ma gandesc sa scriu si eu una,dar cred k off-concurs .... nu stiu daca o sa mi se permita sa particip
Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 333142 .... mai ales k la mine momentan lipseste activitatea :(

www.seminee-acantus3d.ro
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 6:22:11

Acuma am citit si restul povestilor pe care nu le-am citit!!!!!!Foarte emotionate povestile voastre!Irina draga ai harul de a descrie emotiile tale ca m-ai facut sa le simt sa-mi apara lacrimi in ochi!
Pentru mine e foarte emotonat e craciunul totdeauna imi aduc aminte de bunicii mei si uite nu mai vad de lacrimi acuma! Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 499460
am sa vin si eu cu o poveste cand am sa am timp Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 333142
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83

Numarul mesajelor : 15872
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 6:48:22

imi aduc si eu aminte cu drag de sarbatorile petrecute alaturi de bunicii mei,care din pacate acum nu mai sunt printre noi Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 499460 mereu o ajutam pe bunica la framantat cozonacii,la facut carnati,caltabos si toba sau ce mai facea ea prin bucatarie. La fiecare masa de Craciun ne strangeam cu totii si petreceam in familie ... cu mic si mare .... si era tare placut; acum din pacate nu mai e asa,pt ca asa e viata .... unii se nasc,iar altii mor Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 409573
Dar si acum,chiar daca nu mai suntem cu totii,tot ne strangem in jurul mesei si ne bucuram de bucatele traditionale si de cadourile primite .... viata merge inainte,indiferent de situatie ... si trebuie traita din plin

cu toate acestea, pt mine cel mai frumos Craciun a fost cel din 2007 .... atunci l-am petrecut in 3 Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 333142 mami,tati si Irina (formula la care visam de multa vreme)
la inceputul lunii noiem am devenit mamica si mereu imi fugea gandul la sarbatori si imi faceam planuri cum va fii pt ca de data aceasta trebuia sa o luam in calcul si pe pitik; ea devenise centrul atentiei noastre. Irina abia implinise o luna cand a venit si la ea pt prima data mos Nicolae ... n-a inteles ea ce inseamna darurile primite,dar ne-am bucurat noi si pt ea; toata luna decembrie pe ea au fascinat-o beculetele insirate prin toata camera .... la un moment dat numai cu ele adormea. o linistea foarte mult muzicuta lor si felul in care licareau.
cum era de asteptat a venit si ziua cand a trebuit sa impodobim bradutul si sa pregatim cadourile care trebuiau impartite .... tin minte eu stateam cu pitik in brate si ne uitam amandoua la tati cum impodobeste bradul si in acelasi timp ascultam colinde ; de data aceasta aveam de ce sa fim cei mai fericiti .... aveam un ingeras alaturi de noi care ne facea sa ne bucuram din plin de magia Craciunului.
in perioada asta am avut parte si de o intamplare hazlie ... a fost primul Craciun cand am ars cozonacii
Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 804181 cum pitik era micuta si tot timpul trebuia sa fiu langa ea,pe timpul zilei nu aveam cum sa-mi fac treburile..... cu 2zile inainte de Craciun,dupa ce am culcat pitik m-am apucat de framantat aluatul pt cozonaci .... totul bine si frumos ...... mai faceam cate ceva prin bucatarie,mai veneam sa-mi arunc cate un ochi la pitik si tot asa .... pana a venit vremea coptului;la primii cozonaci n-am avut probleme in schimb pe ultimii 2 i-am ars :( cand mai erau cateva minute si trebuiau scosi din cuptor,s-a trezit pitik plangand si pana am adormit-o a trecut ceva vreme .... in felul asta, pe ultimii 2 cozonaci a trebuit sa-i curat de arsura Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 804181
chiar si asa,cu cozonaci arsi tot Craciunul din 2007 a fost cel mai frumos din viata mea .... poate ca vor mai fii si alte sarbatori de iarna frumoase,chiar mai frumoase dar cele din 2007 nu vor fii intrecute niciodata .... sentimentul ca am petrecut pt prima data Craciunul in 3 nu poate fii inlocuit de nimeni si de nimic.
Oricum, din acel an toate sarbatorile de iarna (si nu numai) o au pe Irina in centrul atentiei

www.seminee-acantus3d.ro
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 10:09:09

eee vezi Miha...d-aia nu ma bag eu in bucatarie...tu ai salvat ceva...eu ar fi trebuit sa salvez bucataria...Laught)) felicitari draga mea!
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman

Numarul mesajelor : 26955
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 11:29:36

foarte frumoase povestile voastre fetelor...si se pare ca avem ceva in comun....si pentru mine cel mai frumos craciun este cel din 2007. In anul 2007 s-au intamplat multe lucruri bune pentru noi, am reusit sa ne mutam singuri intr-un apartament cu 2 camere luat prin banca. si in luna in care am semnat actele am aflat si ca sunt insarcinata. in septembrie am nascut asa ca de craciun avem cel mai scump lucru...un ingeras. a fost prima seara petrecuta in familie, doar noi 3 ascultad colinde si impodobind bradul. Imi amintesc acum ca l-am facut cu atata emotie. L-am luat pe fabi cu noi. statea in carut si ne urmarea cu ochii lui frumosi parca intrebandu-ne ce facem. si intra-adevar irina toate lucrurile le facem doar pentru ei si pentru bucuria din ochii lor. a fost craciunul cel mai frumos in care aveam totul, casa noastra si cel mai important minunea noastra.
sper ca nu v-am plictisit Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 11:42:34

felicitari alina...asa e...2007 a fost un an bun, pentru fiecare mamica anul in care i s-au nascut puiul sau puii e un an binecuvantat de Dumnezeu!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 12:13:30

baro foarte frumoase povesti! Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Dec - 22:41:14

felicitari fetelor,,,ff frumos Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea

Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 39
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 11 Dec - 3:58:38

pai normal ca cel mai frumos Craciun e cel petrecut pentru prima data cu puiul langa noi.
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram

Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 36
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 11 Dec - 12:03:57

Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842 fetele, pot sa vin si eu cu povestirea de pe coffe? sau trebuie neaparat sa fac alta? Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 970467 Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 970467
o pun si p-asta si fac si continuare Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 970467

“Linu-i lin si iarasi lin….mmm-mmm-mm…” Da! Ceva s-a schimbat… parca totul s-a schimbat… Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 AniramStateam
ieri si navigam pe net si la un moment dat am vazut la status-ul cuiva
un colind. Am zambit gandindu-ma la cat de aproape e Craciunul, dar
apoi m-am intristat brusc: Ce s-a intamplat? Unde e spiritul
Craciunului la mine? Totul pe internet e plin de mosi, saniute, oameni
de zapada, brazi si crengute cu globulete… Atunci eu? Tocmai eu care
eram intotdeauna prima care se gandea la Craciun… Mi-am mutat imediat
privirea catre micuta mea care dormea in patut. Dormea atat de frumos,
de calma si de senina… ziceai ca-i unul din bebelusii din pozele acelea
clasice de Craciun. Mi-am ridicat apoi privirea spre instalatia de pom
pe care am insirat-o peste toata mobila acum o luna tot in cautarea
acestui minunat sentiment… sau poate nu… instalatia a fost intotdeauna
un fel de ritual in familia mea odata cu venirea lunii noiembrie. Si
atunci de ce nu e aici? Anul trecut pe vremea aceasta plecam deja in
cautarea “semnelor” ce vestesc pentru mine Craciunul. Am inchis ochii
si mi-am imaginat ca decojesc o portocala, apoi gandul mi-a sarit
repede la bomboanele cu gust de portocale… mmm… Unii dintre noi nu ne
maturizam niciodata… Probabil ca de asta spiritul Craciunului intarzia
sa apara la mine… probabil ca imi era teama… de fapt nu teama… probabil
ca eu am ramas un copil ce inca asteapta sa vada ce ii aduce Mos
Craciun, dar stiu ca anul acesta eu voi fi mosul… Mosul unei finite pe
care o iubesc nespus si mi-e teama sa n-o dezamagesc. As vrea ca primul
ei Craciun sa fie unul dintre cele mai frumoase experiente din viata ei…

Dar dupa ce am recitit totul cu atentie m-am gandit: cum poti
dezamagi un bebelus de 10 luni? Asa ca mi-a venit mintea la cap si am
asteptat sa se trezeasca micuta, l-am luat pe tati si am plecat toti 3
in cautarea “ceva-ului craciunesc”. Primul magazin ce mi-a sarit in
fata a fost unul de jucarii. Ne-am oprit si ne-am uitat in vitrina.
Desi era plina de jucarii frumoase parca totul era atat de gol, de
pustiu… de singur. Unde erau beculetele? Dar mosii? Am mers mai departe
si am intrat, manati de o pofta nebuna de ceva dulce, intr-o
alimentara, si acolo: surpriza! De la usa se auzea un Mos-Craciun vesel
nevoie-mare si vanzatoarele prea distrate sa ne observe. Ne-am apropiat
sa vedem si noi ce e. Mosul de vreo 30 de cm, vesel si dolofan, cocotat
pe un piedestal rotund, ura tuturor “Happy Christmas”. Micuta mea, care
de cateva zile am observat ca bate din palme cand ii place ceva, a
inceput sa aplaude si eu i-am zis “Vezi mami ce frumos e? Hai ca vine
si la tine.”
Am plecat de la alimentara aceea super fericita ca mai exista spiritul Craciunului chiar daca nu il vezi in geamuri.
Urmatoarea oprire? Magazinul de globulete!! De fapt e un magazin
universal dar de acolo cumparam noi intotdeauna globuletele. M-am
bucurat ca un copil cand am vazut cate modele aveau. “Anul asta facem
pomul intr-o singura culoare”, le-am spus alor mei. “Si pentru ca avem
o mica printesa, il vom face rosu.” Zis si facut! Am cumparat un set de
globuri rosii, de la foarte mici la mari, beteala rosie, vreo 6 metrii
de margelute rosii, un varf de pom lunguiet pentru ca asta a fost din
totdeauna un alt simbol al craciunurilor noastre. Cand sa plec am dat
cu ochii de o punguta in care vreo 10 Mosi Craciuni radeau, cu cadouri
in mana si caciulile pe ochi.
In cele din urma fetita, obosita de atata agitatie, a adormit. Am ajuns
acasa foarte incantata si cu o plasa plina ochi in varful careia
mosuletii zambeau fericiti, inconjurati de cateva portocale mari si
frumoase.
Am pus fetita in patut si am despachetat. Am pus globuletele in functie
de marime pe masa unde va sta bradutul, am pus portocalele intr-o
fructiera de plastic si am iesit in balcon sa caut bradul. Eu folosesc
in fiecare an braduti artificiali pentru ca am obiceiul sa il
impodobesc prima si sa il strang ultima.
Dupa ce am dat cateva cutii la o parte, l-am gasit, infasurat intr-o
musama rosie. L-am desfacut si am pus sfoara pe o cutie dar am retras-o
imediat: era cutia alba, cutia in care am pus globurile cele vechi. Am
desfacut-o si am privit inauntru. Multe globulete erau sparte dar
printre ele erau ciupercuta cu palarie rosie si steluta cu bile
multicolore. Nu-mi amintesc sa fi trecut vr-un Craciun fara ele… Le-am
pus si pe ele pe masa, am desfacut crengile bradutului si i-am cautat
pozitia ideala pe masa. Globuletele sparte le-am pus bine intr-un loc
unde sa nu ajunga fetita, si o sa le spargem in mii si mii de bucatele
si o sa le lipim pe scrisorea catre Mos Craciun.
Acum e liniste. Tati si cu bebe mic fac nani iar eu privesc la bradut.
Abia astept sa se trezeasca sa-l impodobim. Insa pana atunci o sa
descarc niste colinde si o sa mananc o portocala… si trebuie sa incep
deja sa lucrez la scrisorica pentru Mos Craciun si sa vad unde il voi
intalni.Intr-adevar in anul acela am impodobit bradutul cu o mai mare emotie ca de obicei iar ochii micutei jucau mai vesel decat culorile vii ale instalatiei..pe vremea aceea ii era frica de bradut dar a fost foarte fericita cand a vazut masinuta cu forme geometrice si ce i-o mai fi adus mosul anul acela... Masa plina de prajituri si placinte, mirosul sarmalelor pe care le-am bagat la incalzit pentru ca le facusem deja cu o zi inainte, aroma imbietoare a carnatilor bagati la cuptor..toate mi-au ramas la loc de cinste in inima si mintea mea, in special ca au fost perfect asezonate de ninsoarea mult asteptata pe care nu o mai intalnisem de cativa ani in perioada Craaciunului. Dupa desfacerea cadourilor am plecat prin vizite, prin nameti si, desi Nati era micuta tot a vrut sa calce si ea in zapada cu ghetutele ei alb cu roz si si-a scufundat manutele prea mici in prima movilita..a fost un Craciun parca desprins din filmele acelea siropoase care le vezi in perioada sarbatorilor de iarna... A fost cu siguranta un Craciun demn de tinut minte Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 333142

scuzati ca am scris atata Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 11 Dec - 12:12:18

ff frumos marina ,,bravo Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 11 Dec - 13:10:23

bravo marina, felicitari!!
Sus In jos
lili
admin
admin
lili

Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 40
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 11 Dec - 13:42:26

ce frumossssss Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766

prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 11 Dec - 22:30:14

Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766 Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766 Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766 sarumana Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman

Numarul mesajelor : 26955
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 12 Dec - 3:19:29

marina te pricepi la povestit si la scris....minunata poveste Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 12 Dec - 7:48:19

Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842 ma bucur sa aud ca (scuzati cacofonia) credeti asta Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766 ..imi place sa scriu de cand eram bebe strums scriam tot felul de dracii Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 29174 banii de buzunar daca nu se duceau pe la internet caffee-uri in mod sigur ii dadeam pe caiete si pixuri, caiete pe care le umplem intr-o saptamana-doua Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 12 Dec - 9:31:23

Foarte frumoasa poveste Marina!!!!!!!!!! Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766 Bravo
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia

Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 41
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 12 Dec - 12:46:21

super Marina Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 554842

Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 CCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 LCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 ACel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 UCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 DCel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 ICel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 A
Sus In jos
dana
prichindel de sase stelute
prichindel de sase stelute
dana

Numarul mesajelor : 14578
Varsta : 42
Localizare : Rm.Sarat
Data de inscriere : 20/07/2009

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitimeDum 13 Dec - 5:54:42

f frumoasa poveste marina ....de fapt toate povestile au farmecul lor si de aceea eu cerd ca toate ar trebui premiate ......eu sa vad daca ma bag ca nu le prea am cu povestitul lol! dar va felicit inmca o data pe voi cele care ati povestit atat de frumos Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 311766
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cel mai frumos Craciun din viata ta!   Cel mai frumos Craciun din viata ta! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Cel mai frumos Craciun din viata ta!
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva 2010 :: Passion4u-
Mergi direct la: