mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cafeneaua mamicilor ...........................7

In jos 
+13
wolf miki
irinaemines
alyna
simpic
mamicutza_de_3copii
alinagherman
Lulu_kim
lili
brigita
raluca borzea
adriana_1
bobodeni06
klaudya87
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul
AutorMesaj
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:13:54

neata mamici Big hog! noi suntem treji de la 8 . acum edy mai fura putin somn sa vedem cat
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:14:12

eu sunt claudia..ce mai face ayana? mai face febra?
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:14:28

adriana si unde ti-ai gasit de lucru?
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:16:10

numai are de aseara i-am dat imediat eferalgan cand a avut si dupa nu mi-a mai facut....dar ne luptam cu constipatia amandoua cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 409573 si atat se strange se chinuie sa faca caca si nimic ii dau si lactoza si degeaba
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:17:19

alinagherman a scris:
adriana si unde ti-ai gasit de lucru?

nu e nimic sigur inca.
a murit un invatator de la scoala de la ai mei si s-ar putea sa fie postul ala liber.
ar insemna sa fc naveta, dar asta e.
cu trenul m-ar costa 120 de lei pe luna
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:19:56

bafta adriana...sa ai noroc si sa te angajezi
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:20:43

claudia nu stiu ce sa-ti spun..e greu cu constipatia..cu fabi am avut probleme dar sau rezolvat.. ayana e asa mica ca nu stiu ce sa-i dai
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:21:27

las sa fie cu noroc adriana Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:22:51

buna dimineata la restul fetelor!
eu m-am pus pe scaun si nu ma mai ridic cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 29174 m-am apucat sa-i fac costumasul pt serbarea lui dragos
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:22:59

eu am prob asta de vreo 5 ani si imi e tare frica sa nu ajung ca tata cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 499460 iau tot felu de medicamente si sirop si nimic...mananc si paine cu cereale degeaba
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:23:01

sa dea DD fetelor, ca m-am saturat sa stau acasa
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:24:37

neata brigi cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 311766
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:25:04

cu supozitoare nu imi face si nici nu vreau sa o obisnuiesc mai incerc cu termometrul cand vad ca nu face...cat i-am dat ala de imunitate facea in fiecare zi
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:25:42

si eu am plrobleme claudia cu constipatia. am avut si la fabi dar inca nu-i asa de grav ca sa i-au pastile. sper sa nu ajung la asta
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:29:33

mancati fructe fetelor!
eu zilnic faceam ,acuma cand sunt de dimineata e o problema ca nu pot totdeauna merge la baie cand ma trece si o saptaman aproape deloc nu fac! cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 409573 dar cand sunt de dimineat cum simt gustul la cafea deja sunt la toaleta cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 804181 sunt si ceaiuri diretice
la copii claudia e pana se obisnuiesc cu mancarea dupaceea numai ai probleme .
si cu florinel am avut probleme si cand a inceput sa manance ,si-a revenit
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:31:54

am la ceaiuri brigi un dulapt plin si pt mine si fata,,,fructe mananc cat au fost prunele mereu am mancat ca stiu ca sunt bune dar nimic nu ma ajuta.....daca beau cola asta e singura solutie....la cafea niciun efect si nici nu imi place
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:32:36

fetelor, eu plec in oras..
tre sa ma duc pana la frate-meu si apoi pe la sotu la policlinica
cred ca pana la 13 ma intorc
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:33:33

plimbare placuta adriana
Sus In jos
adriana_1
prichindel de patru stelute
prichindel de patru stelute
adriana_1


Numarul mesajelor : 12583
Varsta : 40
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/05/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:33:42

mersi alina
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:34:20

si la mine cafeaua isi facea efectul dar acum nu mai beau. am s-o reiau dupa ce termin cu alaptatul sau dupa ce incep diversificarea
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:37:47

mie nu imi place cafeaua beau ff rar cu lapte in rest ciocolata calda,cappucino astea
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:42:50

am revenit si mi-am adus sa pap...am facut ordine, o asteptam pe mama dar am sunat-o si zice ca vine mai tarziu asa ca trec eu pe la ea dupa ce vin din oras...m-a sunat seful si tre sa ma duc sa scot cartea de munca de pe o SC si sa o trec pe noua ca lor nu le-o da si nu le da voie sa faca transferul....ca de la 1 noiembrie pe noi ne-a trecut cu contractele la alta firma si de la 1 dec se schimba tot si nu mai folosim numele vechii societati, sper sa si reusesc sa nu mai imi trebuiasca cine stie ce decizie de incetare sau cerere de transfer ca innebunesc.......
postarita vad ca nu raspunde la telefon cred ca azi si-a luat iarasi liber sa n-aiba bataie de cap asa ca o sa las buletinul la o vecina sa speram ca cel/cea care vine in locul; ei ii da pensia ca nu mai am chef sa vina iarasi soacra-mea ca doar ce-a plecat ieri cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 804181
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:44:51

gata am si papat...am plecat ...va pupic.,..vb cand ma intorc cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 311766
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 0:49:07

pop lili o zi buna
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier 24 Noi - 1:01:44

o zi buna lili Big hog!
Sus In jos
Continut sponsorizat





cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cafeneaua mamicilor ...........................7   cafeneaua mamicilor ...........................7 - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
cafeneaua mamicilor ...........................7
Sus 
Pagina 2 din 30Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeneaua mamicilor ........14
» cafeneaua mamicilor.....15
» cafeneaua mamicilor ...16
» Cafeneaua mamicilor...1
» Cafeneaua mamicilor..2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva 2010-
Mergi direct la: