mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!

In jos 
+8
alinagherman
brigita
monamona26
wolf miki
lili
raluca borzea
viviana
dodo19
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AutorMesaj
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 9:47:12

nopate buna.....poate ajung si eu Big hog!
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 9:47:26

pai da ............in loc sa-mi termin calculele si sa scri vazusem ca ai dat rasp si am copiat....pe urma am calculat.............am si ramas in urma
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 9:49:29

la mine cand vine intrebarea ,dragos ma prinde de fata ca ma intreaba ceva si sa ma uit la el.numai va induc in eroare Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 804181ma gandeam ca sa fie egale bancnotele de 50 si de 10
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 9:49:44

nu am gasit calc prin zona si cred ca si daca-l gaseam nu mergea ca a avut grija andreea de el........si apucasem sa gasesc prin setarile PC la start calc , apucasem sa impart 7520 la 50, vazusem 148 dar nah......daca vazusem o harnicuta , mai rapiuda ca mine am copiat am "paste" si am continuat calculele Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 9:50:07

unde fugiti????????? Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 804181
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 9:51:06

si Andreea era pe langa mine ca sa-i pun pistruiatul, .....asa ca fetelor predau si eu stafeta la fiimea......va pup dulce dulce si ne auzim maine......o saptaman usoara va doresc Big hog! .....Noapte buna./
Sus In jos
roxxyy28
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
roxxyy28


Numarul mesajelor : 3397
Varsta : 41
Localizare : falticeni, suceava
Data de inscriere : 10/03/2010

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 9:52:25

plec si eu sa le dau mancare la copii si dupa la baie
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 11:00:48

148 de bancnote de 50 lei si 2 bancnote de cate 10 lei. eu vreau si vad ca ma mentin la locul 1 incepand de la mine spre voi Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 29174
sper sa ajung si eu maine dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeDum 25 Sept - 23:36:57

gata concursul? Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 29174
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeLun 26 Sept - 23:43:11

chiar sa terminat concursul?
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeMar 27 Sept - 1:25:36

nu s-a terminat concursul claudia,am facut alt topic ,e pana in data de 30 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 554842
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitimeMar 27 Sept - 1:26:02

Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! - Pagina 31 Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!
Sus 
Pagina 31 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Watch IT premiaza mamiciile taticii si prichindeii-
Mergi direct la: