mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2

In jos 
+6
alinagherman
dodo19
roxxyy28
viviana
raluca borzea
brigita
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Urmatorul
AutorMesaj
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:42:41

aici erati ? eu va asteptam in cafenea ...cum ati dormit? s-a facut frig la voi?
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:45:13

da am 23 de grade dar dorm cu usa deschisa sa vina aer.cre ca la9 si ceva dormeam toata familia iar pe la5 m-am trezit Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 29174
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:47:49

ce devreme vivi..eu m-am vopsit aseara si iar mi-am schimbat culoarea asa ca m-am culcat tarziu ... edy darme si acum , la fel si cumnata mea si e asa bine in liniste
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:48:06

nu ma plictisesc vivi ca am de lucru............

alina la mine in casa sunt numai 20.5-21 de grade, daca las geamul mai mult deschis se face mai rece................
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:48:27

alina a-i vazut tortul cu etaj lol!
sa stiti ca-mi plac comentariile voastre si -mi da putere sa fac lucrurri mai frumoase Big hog!
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:49:35

asteptam poze alna cu noul look Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 311766
ralu daca erau 20 de gr la mine dadeam drumul la centrala Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 29174
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:49:38

azi mi-am luat pe mine o geaca mai plinuta ,ca e asa de rece , 10 gade arata termometrul, maieu inca nu am luat pe mine dar la servici stau cu vesta pe mine
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:49:52

nu vivi nu l-am vazut ..acum ma duc ... Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 311766
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:50:25

cum 10 gr ca e frig tare Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 29174
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:50:49

vivi sa stii ca spunem numai adevarul.................mie chiar imi place ce faci, as vrea sa si gust dar esti asa de departe....................... inca nu inghetam ca sa dam drumul la centrala
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:50:50

si mie m i se pare rece la 20 de grade ..eu sunt foarte friguroasa ...dar daca voi v-ati invatat asa e foarte bine ... voi fae poza dupa ce-mi intinde cumnata parul
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:50:54

dar cu cuscra ce-o fi...stiti ceva?
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:51:36

alina te vrei intins si eu cret Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 29174
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:51:38

e chiar foarte rece dimineata.............la gradinita la tudor fac foc dimineata si la amiaza cand dorm
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:52:13

iarna fac cam 21.5-22 in casa
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:53:29

e perfect asa .........dar mie , mie frig Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 29174
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:53:32

am vazut vivi...super frumos ..ramai fara cuvinte ...
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:53:54

buna dimineata Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 311766acuma m-am trezit
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:54:32

da vivi il vreau intins ca al meu e ondulat dar putin ... s-a trezit si edy ..s-a dus linistea mea
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:54:46

neata brigi ..ce faci? cum ai dormit?
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:55:08

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 29174 neata cuscra.....a-i petrecut asseara
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:57:14

mai nu la 9 jumate trebuie sa vina dodo? Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 804181
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:57:35

eu nu stiu ...
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:57:43

asa tarziu Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 29174
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitimeLun 26 Sept - 21:58:59

poate vine mai devreme ..datii un mesaj sau un bip
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2   Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!  .....2 - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai! .....2
Sus 
Pagina 6 din 27Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Concurs: Intrebari de cultura generala... si nu numai!
» Tăvălugul intrebărilor de cultură generală!
» Intrebari despre orice!
» Numai sase-s norocoase!!
» Vand incaltaminte de fetita si nu numai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Watch IT premiaza mamiciile taticii si prichindeii-
Mergi direct la: