mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Toamna, anotimpul meu preferat!

In jos 
+9
viviana
raluca borzea
mihaela83
wolf miki
damona
alinagherman
klaudya87
brigita
dodo19
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeSam 5 Noi - 11:55:55

Buna ziua dragi mamici,

Forumul Mamici&Prichindei alaturi de Refan au deosebita placere de a va invita la un nou concurs!

Toamna, anotimpul meu preferat!  Autumncollagesmallversi

Desfasurarea concursurului:
Concursul se va desfasura in perioada 6 noiembrie-6 decembrie in doua etape:
1. In perioada 6-30 noiembrie, Inscrierea in concurs.
2. Din 1 decembrie pana pe 6 votarea lucrarilor inscrise.

Inscrierea:
Pentru a putea participa la concurs trebuie sa treceti prin urmatorii pasi:

1. Intrati pe blog-ul sponsorului nostru si va creati un cont http://parfumrefan.webs.com/apps/auth/signup . Daca aveti deja cont in blogosfera vi se va cere sa va autentificati si apoi sa va alaturati site-ului.

2. Reveniti pe forum si lasati un mesaj in acest topic in care comunicati numele pe care l-ati folosit la inscriere precum si denumirea parfumului vostru preferat. Indiferent daca se regaseste printre produsele comercializate sau nu de Refan.

3. Postati o mica lucrare facuta de voi impreuna cu copilasii vostri care sa aiba ca tematica toamna. De exemplu un colaj de frunze presate, o pictura despre toamna, un tort decorat cu elemente de toamna, o gentuta decorata cu motive tomnatice sau orice alte idee aveti.

Din data de 1 decembrie pana pe 6 lucrarile inscrise in concurs vor putea fi votate prin mesaj privat catre mine. Fiecare utilizator va putea alege 3 concurenti carora sa le acorde intre 1 si 3 puncte in functie de preferinta. 3 insemnand lucrarea care v-a placut cel mai mult.


Alegerea castigatorilor:

Alegerea castigatorilor se va face atat in urma voturilor cat si tinand cont de activitatea pe forum a participantilor. Ponderea celor doua fiind de 66-33% si se va desfasuta astfel:

Concurenta cu cele mai multe mesaje scrise in forum va primi 10 puncte, Concurenta de pe locul 2, 9 puncte, locul 3-8 puncte si tot asa. De asemenea concurenta cu cele mai multe voturi primite va avea 20 de puncte, cea de pe locul doi 18, locul 3- 16 puncte si asa mai departe.

Premii:

La sfarsit, in urma punctelor obtinute, primele doua concurente care au obtinut cel mai mare punctaj vor primi din partea sponsorului nostru cate un parfum.

parfumuri refan

Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeSam 5 Noi - 11:59:49

Va las si cateva idei de lucrari pe care le-am gasit pe internet

Toamna, anotimpul meu preferat!  Handmade+autumn

Toamna, anotimpul meu preferat!  Pagehi

Mult succes, si va astept sa participati in numar cat mai mare! Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeSam 5 Noi - 23:18:40

Multumim sponsorului ca ni s-a alaturat! Toamna, anotimpul meu preferat!  554842eu mi-am facut cont!
astazi incercam si sa facem colajul Toamna, anotimpul meu preferat!  215691 Toamna, anotimpul meu preferat!  215691 Toamna, anotimpul meu preferat!  215691
Parfumul meu preferat e indiferent de firma dar sa fie din flori exotice Toamna, anotimpul meu preferat!  333142
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeSam 5 Noi - 23:25:24

Multumim dodo pentru colaj ,ce frumos zambeste dragos Toamna, anotimpul meu preferat!  215691 Toamna, anotimpul meu preferat!  215691
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 0:15:03

Super tema...eu imi cumpar mereu parfum de la Refan Toamna, anotimpul meu preferat!  804181 ,

O sa venim si noi cu o tema
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 0:22:39

super concurs ..eu am 2 parfumuri de la refan ..unul pt mine si unul pt sot si pana pe 30 sper sa am si eu o lucrare cu fabi
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 1:44:56

Klaudya este numele cu care m-am inscris iar parfum AMOR AMOR / Cacharel..asat e preferatul meu care il iau de ff mult timp
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 1:54:22

Noi avem si poze cu toamna Toamna, anotimpul meu preferat!  804181 am venit si cu o poezie


Toamna lunga si bogata
Ea e tare-n-belsugata
Cu o mie de culori
Toamna place tuturor.

Pasarile calatoresc..iar pe noi ne parasesc
In livezi se inmultesc mii de fructe parfumate si zemoase
Ele sunt foarte gustoase

Codrul este parasit,
Vestejit si amortit
Si pe cer sunt norii cenusii
Plumburii si negri

Iar in vie se mai coc
Strugurii..acum, pe loc!
Frunzele se vestejesc
Si copaci-m-batranesc.

Toamna, anotimpul meu preferat!  1cyj21641

Toamna, anotimpul meu preferat!  1cyj215r1

Toamna, anotimpul meu preferat!  Imag123

Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 1:54:46

O sa revenim is cu ceva facut din frunze Toamna, anotimpul meu preferat!  804181
Sus In jos
damona
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
damona


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 38
Localizare : http://parfumrefan.webs.com
Data de inscriere : 31/10/2011

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 2:00:21

WOW....WOW.....WOW.....
In primul rand....DODO m-ai lasat cu gura cascata.....super concursul.....nu ma asteptam.....in general admini cauta sa faca concursuri banale....dar ideea ta e super .....

Ma bucur sa vad ca sunt apreciate aceste produse marca refan [care sunt chiar bune si eu le folosesc cu mare placere iar multe persoane cred ca sunt originale]
asa cum scrie si pe site chiar si afacerea este una profitabila....mai ales cea cu vanzarea produselor. Va astept sa va inscrieti si in tombola site-ului


DODO : o sa inscriu concursul si pe site-ul meu
Te rog sa imi dai si mie un banner al forumului
Sus In jos
http://parfumrefan.webs.com
damona
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
damona


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 38
Localizare : http://parfumrefan.webs.com
Data de inscriere : 31/10/2011

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 2:04:48

klaudya87 a scris:
Klaudya este numele cu care m-am inscris iar parfum AMOR AMOR / Cacharel..asat e preferatul meu care il iau de ff mult timp

Si mie tot AmorAmor /cacharel imi place cel mai mult....mai ales toamna il folosesc....nu stiu de ce dar are ceva specific anotimpului
iarna imi place Jadore by dior pt ca este mai dulce
primavara imi place flora by gucci
vara folosesc bluelight by dolce gabanna
Sus In jos
http://parfumrefan.webs.com
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 2:08:14

Ma bucur ca cunoasteti sponsorul nostru Toamna, anotimpul meu preferat!  554842
am sosit si noi cu un colaj facut de mine si dragos. Toamna, anotimpul meu preferat!  333142
Primul colaj e un arici care cauta manacre si culmea gasste un gogosari si un sciulete de porumb.

Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0496
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0495
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0493
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0503-1
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0490

al doilea e un acvariu cu pesti ,melci

Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0499
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0498
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0510
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0500
Toamna, anotimpul meu preferat!  Fotografie0508
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 2:10:03

sper ca se vad bine ,cam ametite sunt pozele Toamna, anotimpul meu preferat!  29174
buna damona ,la noi numai astfel de concursuri gasesti Toamna, anotimpul meu preferat!  49185
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 2:42:34

Buna Damona! Ma bucur ca iti place felul in care am organizat concursul. In general, atunci cand spunem ca facem un lucru ne luam treaba in serios si ne dam interesul pentru a iesi cat mai bine.

Iti trimit imediat un pm cu bannerele forumului. Big hog!
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 2:46:48

Brigi, ce colaje frumoase ati realizat. Felicitari! Si ati creat si povestioare pe baza colajelor. Toamna, anotimpul meu preferat!  804181

:www.29: Pupam micul mester! Toamna, anotimpul meu preferat!  311766



Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 3:38:02

multumim Toamna, anotimpul meu preferat!  554842
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 5:55:39

foarte frumos fetele ..aveti imaginatie ..maine o sa culeg si eu frunze de afara si sa lucrez cu fabi Big hog!
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeDum 6 Noi - 14:09:19

damona a scris:
klaudya87 a scris:
Klaudya este numele cu care m-am inscris iar parfum AMOR AMOR / Cacharel..asat e preferatul meu care il iau de ff mult timp

Si mie tot AmorAmor /cacharel imi place cel mai mult....mai ales toamna il folosesc....nu stiu de ce dar are ceva specific anotimpului
iarna imi place Jadore by dior pt ca este mai dulce
primavara imi place flora by gucci
vara folosesc bluelight by dolce gabanna

eu Amor amor am primit acum cativa ani cadou era original adus de afara si chiar mi-a placut..eu prefer parfumurile dulci ori tari..imi place sa ma dau iarna cu parfumuri dulci si vara cu fresh.imi place si mie Jadore si Chance ff mult il ador este un parfum mai special..Vara asta am folosit Very iresitible
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeLun 7 Noi - 0:23:16

super colaje!!! ne-ati facut si noua pofta... lol! sa vedem cu ce putem veni.... :www.28:
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeLun 7 Noi - 2:55:48

felicitari Dodo pt noul concurs ... foarte interesanta tema aleasa Toamna, anotimpul meu preferat!  2589560755

damona, noi intotdeauna ne-am luat treburile in serios Toamna, anotimpul meu preferat!  333142 ne bucuram ca ti-a placut tema aleasa de sefa :P

dodo, daca imi permiti as vrea sa venim si noi cu un colaj .... de sambata seara tot imi vin idei si as vrea sa vi le impartasim si voua
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeLun 7 Noi - 9:08:58

Mihaela, bine'inteles ca te primim si chiar te asteptam cu drag sa ne prezinti colajele Irinei Big hog! Ma bucur ca ai idei si vrei sa ni le impartasesti si noua Toamna, anotimpul meu preferat!  311766

Orice utilizator de pe forumul nostru, fie ca este activ, fie ca nu este bine venit la acest concurs. Nu uitati insa sa parcurgeti toti pasii, altfel nu voi putea sa validez inscrierea lucrarilor.

Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeLun 7 Noi - 10:10:51

super.....
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeLun 7 Noi - 10:25:17

numele cu care m-am inscris pe site este raluca81, si imi place gabriele sabatini,

o sa vin si cu poze
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeLun 7 Noi - 22:20:14

Ideea ne-a dat cu colaje de toaman chiar baietelul sponsorei noastre care e inebunit dupa colajele de frunze Toamna, anotimpul meu preferat!  311766O asteptam si pe damona sa ne arate ce colaje face baietelul ei Toamna, anotimpul meu preferat!  554842Numele cu care m-am inscris este brigita,am uitat sa specific Toamna, anotimpul meu preferat!  804181
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitimeMar 8 Noi - 5:58:01

am reusit sa facem si poze la deseneToamna, anotimpul meu preferat!  081120111090

Toamna, anotimpul meu preferat!  081120111091

Toamna, anotimpul meu preferat!  081120111093

Toamna, anotimpul meu preferat!  081120111092

Sus In jos
Continut sponsorizat





Toamna, anotimpul meu preferat!  Empty
MesajSubiect: Re: Toamna, anotimpul meu preferat!    Toamna, anotimpul meu preferat!  Icon_minitime

Sus In jos
 
Toamna, anotimpul meu preferat!
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Lista neagra a sponsorilor-
Mergi direct la: