mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Zambete cuceritoare de la mic la mare!

In jos 
+32
mihaelavlad1985
marilena84
simina
beatrice2007
mariovidiu
sweet_sweet
lorec
corina
lili
Alinutza
tzuckutza
angheluta.elena
elenareaza
scumpetea
deeax
irinar2010
florida
khristina.aee
annamari
maximux_meridux
Alexandru
tudorteodora33
mircea_andreea
emidiaconu
klaudya87
monamona26
viviana
aniram
raluca borzea
alinagherman
wolf miki
brigita
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Cel mai frumos zambet
Vali
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_lcap38%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_rcap
 38% [ 19 ]
Brigita
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_lcap4%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Marina
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_lcap6%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Klaudia
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_lcap50%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_rcap
 50% [ 25 ]
Raluca
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_lcap2%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Alina
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_lcap0%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Viviana
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_lcap0%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 50
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeDum 12 Feb - 4:08:21

Sus In jos
marilena84
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
marilena84


Numarul mesajelor : 3929
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/11/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeDum 12 Feb - 4:15:12

felicitari vali Big hog!
sa poarte cu placere luca gecuta....foarte frumoasa,asteptam poze cu ea daca se poate
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 1:09:16

Iata mesajul sponsorei ,Vali .

Buna.
In primul rand felicitari castigatoarei.
Din pacate, produsul pe care l-a ales dansa nu il avem pentru 24 de luni... O sa va rog sa ii spuneti sa intre pe site si sa caute altceva. Ar fi foarte bine sa isi faca un cont si sa puna in cos produsul pe care il doreste, in acest fel poate vedea instant disponibilitatea produselor. Daca produsul nu este disponibil, nu va putea fi selectat. Ideal ar fi sa faca comanda direct pe site, iar eu o sa urmaresc sa refac facura cu suma 0 lei, dar factura oricum trebuie sa emit pentru a putea scoate produsul din stoc.
Asadar, va rog sa ii transmiteti sa intre pe site si sa plaseze comanda ca si cum ar fi o comanda normala, iar la facturare eu o sa scad cei 50 de lei si transportul prin posta.
Pentru detalii legate de procedeul de cumparare:
http://www.bebebu.ro/ro/cum-cumpar
Daca are orice fel de intrebari, va rog sa o redirectionati catre mailul meu.
Va multumesc.
Roxana Popita

Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 1:33:21

felicitari Luca Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 311766
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 2:38:02

buna fetelor!!! scriu acest mesaj nu in "apararea" noastra a "staff-ului" ci sa vedeti si voi cum au stat lucrurile la acest concurs si cine minte si mai ales ce a dus la descalificarea claudiei!!
am plecat de la acest mesaj al claudiei:
klaudya87 a scris:
Crezi ca asa ma injosesc sau imi sta in caracter..nici de cum nu sunt voturi date de mine s-au conturi.un singur vot care a fost al meu si unu al sotului de la calc lui care alt ip,celelalte ip-uri sunt la cine ma votat.ce vina sa recunosc atata timp cat nu am vina?asa puteam sa fac la toate concursile de pana acum daca asta este asa cum spui,nu am 100de calc in casa ca sa le folosesc pe toate iar ce conturi aveam te-am pus sa le stergi si sti foarte bine cand am vazut ca sunt.Cred ca am participat corect ca si pana acum..eu am ip asta care intru deobicei nus ce ip apare..iar daca am intrat de pe alt calculator tot cu id meu a fost sau cand am intrat de pe calculatorul sotui poate a fost cu id lui atat..si m-am delogat si am intrat cu al meu...in rest nu stiu nimik ce si cum este.au fost atatea concursuri si nu cred ca nu am fost serioasa.Nu am ce sa mai comentez si nici ce vina sa imi asum.

claudia draga nu ai ce vina sa-ti recunosti??? inseamna ca noi suntem "proaste" si tu desteapta, da???? hai sa-ti arat si tie si tuturor mamicilor:

un ip spune:

mamici&prichindei » Detalii mesaj
Detalii mesaj

Subiect :
Bine v-am gasit!

Postator :
mircea_andreea31

IP-ul acestui mesaj :
*******

Postat in data de :
Joi 24 Feb - 23:12

Informatii despre adresa IP
IP-ul acestui mesaj
******* [ 1 Mesaj ] [ Cauta adresa IP ]

Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
klaudya87 [ 21 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui klaudya87
mircea_andreea31 [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui mircea_andreea31
mircea_andreea [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui mircea_andreea

Alte adrese IP de la care acest utilizator a trimis mesaje
Previzualizare mesaj

buna seara..ma numesc andreea si sunt mamica de un baiat de 2ani pe nume adrian

alt ip spune:
Detalii mesaj

Subiect :
Zambete cuceritoare de la mic la mare!

Postator :
mircea_andreea

IP-ul acestui mesaj :
******

Postat in data de :
Vin 3 Feb - 15:49

Informatii despre adresa IP
IP-ul acestui mesaj
****** [ 1 Mesaj ] [ Cauta adresa IP ]

Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
klaudya87 [ 21 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui klaudya87
mircea_andreea31 [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui mircea_andreea31
mircea_andreea [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui mircea_andreea

Alte adrese IP de la care acest utilizator a trimis mesaje
Previzualizare

Votat.

deci care din ele e al sotului???? cel cu mircea_andreea31 de pe care s-a scris mesajul ca e "mamica unui baietel....." sau "cel cu "votat".........si hai sa-ti mai arat ceva:
Lista de utilizatori
Utilizator Email Mesaje Data inscrierii Ultima vizita Activ Actiune
mircea_andreea mircea_andreea31@yahoo.com 1 16 Iul 2011 03 Feb 2012 Da Modifica un utilizator Permisiuni
mircea_andreea31 mircea.andreea31@yahoo.com 1 24 Feb 2011 18 Mar 2011 Da Modifica un utilizator Permisiuni
se vede clar ca sunt apropiate conturile si emailul si refuz sa cred ca-i doar o coincidenta
utilizatorul mircea_andreea are data nasterii 16 iunie 1980 si uitilizatorul mircea_andreea 31 are data nasterii 15 iunie 1980 si asta e tot coincidenta ?????? cam mare nu crezi????

un ip de la un mesaj al tau spune:

Subiect :
Zambete cuceritoare de la mic la mare!

Postator :
klaudya87

IP-ul acestui mesaj :
******

Postat in data de :
Lun 6 Feb - 21:29

Informatii despre adresa IP
IP-ul acestui mesaj
****** [ 11766 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]

Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
klaudya87 [ 11766 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui klaudya87
maximux_meridux [ 3 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui maximux_meridux
mihaela83 [ 3 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui mihaela83
Vizitator [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui Vizitator

Alte adrese IP de la care acest utilizator a trimis mesaje
****** [ 6632 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
***** [ 350 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
****** [ 22 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
***** [ 21 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
****** [ 20 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
***** [ 15 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
****** [ 12 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
******[ 9 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
***** [ 3 Mesaje ] [ Cauta adresa IP ]
**** [ 1 Mesaj ] [ Cauta adresa IP ]
Previzualizare

pai brigi daca nu ai spus nimik,din ce ai zis tu asa se subintelegea ca si utilizatori inactivi
deci...de la acest ip s-a scris mesaje in contul tau, al mihaelei in contul unui vizitator (deci aici nu te-ai logat) si in contul unui anume maximus_meridux de la care ai si un mesaj cu votat

bun...asta e 1 dovada pentru fraudarea voturilor!!!!!
trecem la alta dovada: la inceputul concursului ai convenit cu brigi sa-ti stearga cateva conturi pe care le aveai pe numele tau

klaudya87 a scris:
Si vreau sa mai specific ceva cateva mesaje care au fost cu votat s-au sters si nu stiu de ce,au scris acele pers ca au votat au aparut pe pagina si dupa cateva minutesau dupa o ora 2 au disparut ...si nu au mai aparut
ne-ai acuzat de acele mesaje care ti-au fost sterse, iti voi arata acum ce si cum pentru ca nu stergem de capul nostru si nu facem "magarii" in concursuri!!!
si desi risc sa se supere celelalte sefe pe mine (dar imi asum acest risc) iti voi pune copii ale unor mesaje din topicul nostru

dodo19 a scris:
Buna fetelor. Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 554842

Panoul de securitate spune ca s-au sters doua mesaje, unul de Mihaela, si unul de Brigita
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 29706998


justificare :
mihaela83 a scris:

la un moment dat,am vazut un msg si i-am verificat ip-ul .... si surpriza,era acelasi de pe care trimite ea msg ........ n-am comentat nimic pe forum ,in schimb i-am atras atentia printr-un pm ca la o verificare a ip-urilor se vede tot si sa-si ia masuri (daca nu vrea sa fie descalificata)
deci un mesaj sters de mihaela de care ai fost atentionata si stiai....
brigita a scris:
Buna fetelor! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 554842 eu am sters un mesaj ,Klaudia mi-a dat Pm,Klaudia ca sotul ei a inteles gresit si a deschis un topic nou ,pot confirma si prin acel mesaj.
Eu am scris in regulament daca prind pe cineva cu conturi multiple ,o s afie descalificata!
Am urmarito de la inceputul concursului pe Klaudia ,ca am mai sters mai multe conturi ale ei ,si i-am si spus .
deci stiai si de cel de-al 2-lea mesaj sters!!!!


dodo19 a scris:

Miha, daca zici ca i-ai sters tu anumite mesaje si i-ai dat pm in care i-ai spus ca nu-i ok ce face, se poate considera ca fiind avertisment. Deci a fost atentionata si a continuat cu acelasi comportament...

Mie mi se pare ca cel mai recomandat lucru ar fi descalificarea ... ca acest lucru sa fie si un avertisment pentru concursurile viitoare daca va mai vrea cineva sa "triseze". Altfel se va crea un precedent, de genul "Pe Claudia ati iertat-o.... pe mine de ce nu?"

Mihaela, va trebui sa iti asumi in fata tuturor ca tu ai sters mesajul acelea, ca i-ai dat pm-ul, ca ai vrut sa o ajuti si asta e,nu o poti lasa sa para ca vorbeste aiurea.


DUPA CUM SE VEDE DESCALIFICAREA N-A FOST FACUTA CA ASA A VRUT X SAU Y SA CASTIGE VALI SI NU TU!!!
URAT CE-AI FACUT SI NU M-A DERANJAT NEAPARAT CA AI INCERCAT SA FRAUDEZI SI SA CASTIGI CU ORICE PRET CA ASTFEL TI-AI "SEMNAT" DESCALIFICAREA CU MANA TA CI FAPTUL CA NE-AI ACUZAT PE NEDREPT!!!
NU PERMITEM CREAREA UNUI PRECEDENT DAR NICI NU LASAM LUCRURILE SA PARA CA AI AVUT DREPTATE FARA DREPT LA REPLICA
IMI ASUM CELE SCRISE DESI AM FOST AVERTIZATA CA IN CAZUL TAU SE POATE AJUNGE LA "CONFLICTE" SI VORBE URATE PE MESS SI PRIN PM IN FORUM!! EU NU RASPUND PROVOCARILOR SI CHIAR NU MA INTERESEAZA JIGNIRILE TALE!!


Ultima editare efectuata de catre lili in Lun 13 Feb - 3:33:35, editata de 2 ori
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 3:22:34

mai este un cont de pe care s-a trimis mesaj

Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
klaudya87 [ 9 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui klaudya87
tudorteodora33 [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui tudorteodora33


Lili dupaceea sa stergi mesajele ce contin Ip-urile ,e periculos se le expui asa! lol!
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 5:38:12

Big hog! ufff mai fetelor! hai sa nu ne certam acu dupa atatia ani! ce aveti? ok, a incercat, nu a reusit, a fost atentionata si gata! chiar e nevoie sa lungim asta?
Big hog! Big hog! Big hog!
ca daca nu terminati o bag p-aia cu ''pace pace...'' Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 29174 i love you :www.23:
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 10:45:53

eu oricum nu mai inteleg nimic despre acele ip eu am unul si atat..nu stateam sa fac atatea conturi da asta e acum..chiar nu mai vreau sa intru in discutii ca nu imi place sa ma tiganesc si nici nu iau nici o vina asupra mea ca nu am de ce atat timp cat nu ma consider inovata cu nimic.
Sus In jos
Cris
prichindel de trei stelute
prichindel de trei stelute
Cris


Numarul mesajelor : 12197
Varsta : 41
Localizare : tg-mures
Data de inscriere : 22/07/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 11:28:35

asta numesc eu o situatie penibila :www.32:
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 12:02:48

penibila pentru toata lumea..pacat! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 409573
Brigi am schimbat si noi produsul...am gasit cam greu pe marimea noastra lol! marimea 84 pe ce culoare are..pe albastru din cate am vazut...
http://www.bebebu.ro/ro/magazin?page=shop.product_details&product_id=169&flypage=flypage.tpl&pop=0

nu am facut cont ca cerea prea multe date si mi-e teama sa le dau..daca se poate asa... Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 311766
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 13 Feb - 12:29:06

nu ma "lungesc" marina....aratam dovezi ....si cu asta din punctul meu de vedere e incheiat subiectul
felicitari luca Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 311766
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 20 Feb - 2:44:52

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 76904536



a sosit bluzita!!! multumin sponsorului....ne vine numai bine, ce daca e 12-18 luni ;))
Sus In jos
alinagherman
mamica moderna
mamica moderna
alinagherman


Numarul mesajelor : 26955
Varsta : 41
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 16/03/2009

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 20 Feb - 4:02:57

s-o poarte cu placere ...e foarte frumoasa Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 311766
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 20 Feb - 7:23:20

sa-l poarte cu placere ,asteptam poze.
Multumim sponsorului Big hog!
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 20 Feb - 8:49:49

nu se vad pozele Brigi?
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 20 Feb - 8:51:07

s-o poarte cu placere Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 20 Feb - 10:11:34

la cat de greu mi se incarca pozele ,scriu repede si dau drumul la mesaj Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 29174 acuma am vazut ,ii sta foarte bine Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 311766
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeLun 20 Feb - 10:14:54

pupici pupici
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeMar 21 Feb - 1:00:06

bravo vali,felicitari luca..
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitimeMar 21 Feb - 3:27:33

ce frumos ii sta!!! s-o poarte sanatos Big hog!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Zambete cuceritoare de la mic la mare!
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Subiecte similare
-
» Sfantul Vasile cel Mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Bebe Bu - magazin online pentru bebelusi-
Mergi direct la: