mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
adelaeu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Empty
MesajSubiect: Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice   Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Icon_minitimeVin 25 Mai - 4:49:14

Suntem 3 mamici care vindem hainute si diverde alte lucrusoare care au ramas mici sau din alte motive ne putem desparti de ele ( aici e vorba de jucarii, etc...) Sunt in stare buna si fara pete. Pentru orice lamurire suplimentara va stau la dispozitie, dar in cazul lucrusoarelor care nu imi apartin raspunsurile vor veni de pe o zi pe alta ( celelalte 2 mamici lucreaza, deci seara cand ajung acasa pot masura, etc...)
Pentru poze dati-mi mesaj si va dau link-ul...sunt noua si inca nu imi da voie sa pun link...
Sus In jos
adelaeu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Empty
MesajSubiect: Re: Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice   Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Icon_minitimeDum 3 Iun - 1:50:59

Gata...avem voie si link Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice 215691
Pt masuratori sau orice alte detalii adela_cainesi@yahoo.co.uk
Poze aici https://picasaweb.google.com/100196882751716057445
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Empty
MesajSubiect: Re: Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice   Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Icon_minitimeDum 3 Iun - 9:38:03

sunt foarte frumoase,am sa ma uit si eu ,dar dragos arata cam de 7 ani lol! este inalt
Sus In jos
adelaeu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Empty
MesajSubiect: Re: Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice   Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Icon_minitimeLun 4 Iun - 5:28:27

Buna Brigita, ma bucur ca iti plac hainutele ( cele maricele nu ne apartin :D , Marc are 2 ani si 10 luni...si evident nici cele de fetita :lol: )dar cum sunt ultima ramasa pe baricade, a se citi acasa cu copilul, iti stau la dispozitie pt eventuale masuratori.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Empty
MesajSubiect: Re: Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice   Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice Icon_minitime

Sus In jos
 
Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jucarii de vanzare
» Vand hainute bebe 0-6luni
» Hainute NOI pentru cei mici marca C&A la supepreturi
» Hainute second hand but first class pentru copilasi
» Fan jucarii!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Prichi' Club :: Bazarul prichindeilor-
Mergi direct la: