mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pantaloni gravida C&A ( yessica)

In jos 
AutorMesaj
adelaeu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

Pantaloni gravida C&A ( yessica) Empty
MesajSubiect: Pantaloni gravida C&A ( yessica)   Pantaloni gravida C&A ( yessica) Icon_minitimeVin 25 Mai - 4:51:07

Pantaloni gravida C&A ( yessica), primele 3 perechi sunt mas 42, stre generala fff buna ( blugii sunt un pic decolorati sus, la spate, unde e banda elastica...dar nu se vede...). Ultima pereche sunt mas 48, ca noi, imbracati de 2-3 ori. Ii dau cu 50 lei perechea. Daca doriti masuratori sau detalii suplimentare va stau la dispozitie. Pt poze dati-mi mesaj si va dau link-urile...sunt noua aici si inca nu imi da voie sa pun link-uri...
Sus In jos
adelaeu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

Pantaloni gravida C&A ( yessica) Empty
MesajSubiect: Re: Pantaloni gravida C&A ( yessica)   Pantaloni gravida C&A ( yessica) Icon_minitimeMier 1 Aug - 0:35:08

O pereche pantaloni s-a dat, dar am dat de cei 3/4 in sifonier...deci primele 2 perechi mas 42, a treia mas 48, iar cei 3/4 mas 42, noi doar spalati o data...
From Haine gravidutze
" border="0" alt=""/>
From Haine gravidutze
" border="0" alt=""/>
From Haine gravidutze
" border="0" alt=""/>[img][/img]
From Haine gravidutze
" border="0" alt=""/>
Sus In jos
 
Pantaloni gravida C&A ( yessica)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Prichi' Club :: Bazarul prichindeilor-
Mergi direct la: