mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plata la asigurari pentru pensie!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Plata la asigurari pentru pensie! Empty
MesajSubiect: Plata la asigurari pentru pensie!   Plata la asigurari pentru pensie! Icon_minitimeMier 25 Iun - 19:55:21

Am si eu o nelamurire.Mi-a spus o colega ca pe cei doi ani cat am stat acasa mi-a fost suspendat cartea de munca si nu mi s-a platit pt pensie deci nu se conosc cei doi ani!Vechimea mertge mai departe dar pt pensie trebuia platit din mana.
Voi stiti ceva?
Sus In jos
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.
maryanda


Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

Plata la asigurari pentru pensie! Empty
MesajSubiect: Re: Plata la asigurari pentru pensie!   Plata la asigurari pentru pensie! Icon_minitimeMier 25 Iun - 20:53:14

asta chiar nu stiu brigita dar o sa ma interesez incredibil niste nemernici daca e asa cum a spus colega ta.
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Plata la asigurari pentru pensie! Empty
MesajSubiect: Re: Plata la asigurari pentru pensie!   Plata la asigurari pentru pensie! Icon_minitimeVin 11 Iul - 9:51:41

Am intrebat pe cumnatul meu care e jurist daca este adevarat ca am avut suspendat cartea de munca si nu se cunoaste la pensie?Intradevar se suspenda cartea de munca dar se cunoaste la pensie ,a spus ca si cum era cand plecau barbatii la armata ,e aceasi lucru.
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Plata la asigurari pentru pensie! Empty
MesajSubiect: Re: Plata la asigurari pentru pensie!   Plata la asigurari pentru pensie! Icon_minitimeMar 15 Noi - 22:21:30

eu stiu ca se pun la pensiei acei 2ani
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plata la asigurari pentru pensie! Empty
MesajSubiect: Re: Plata la asigurari pentru pensie!   Plata la asigurari pentru pensie! Icon_minitime

Sus In jos
 
Plata la asigurari pentru pensie!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Prichi' Club :: Legislatie-
Mergi direct la: