mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 soferite ????

In jos 
+52
roxxyy28
adriana_1
simonax25
viviana
lilique
iannisgeorge
bebytza
raluca borzea
alinagherman
Krystyna
corina
scumpetea
lucaciu claudia
Cris
smonica
lili
capbunvivi
Madyelena
alyna
monamona26
SELENA
alina
simonegrea
monica_2008
dogaru
irinaemines
iasminuta05
ana_claudia
jojo80
florares
Gia79
monique1977
beatrice2007
wolf miki
iassmyna
daria_ioana
mutzy
brigita
aditza_0476
gabi_gino2005
mihaela83
celya
marina
aly-aly
julia22
VIVI
elenareaza
analis
sorina.popia
anamea
maryanda
GABITA
56 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeMar 14 Oct - 7:38:08

al meu sta....cu greu....dar e f calm,niciodata nu tipa chiar daca fac greseli...(dar nu mai fac ca deja am experienta) chiar azi,serbez anularea celor 3 puncte penalizare -ca au trecut 6 luni de cand am busit masina!!!youpiiiiiiiiiii!sunt curata ca lacrima la dosar!! soferite ???? - Pagina 5 215691
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeMar 14 Oct - 7:54:32

bravo...si asa sa ramai mereu pupici
Sus In jos
SELENA
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
SELENA


Numarul mesajelor : 75
Varsta : 41
Localizare : GERMANIA
Data de inscriere : 17/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 17 Oct - 23:25:20

eu,am permis de doar 5 luni de zile soferite ???? - Pagina 5 215691 si ce imi place,am crezut ca sofez prost ,dar acum m-am mutat intr-un oras mai mare cu atatea intersectii si atatea strazi,adevarul e ca prima data cand am condus singura aici in oras mi-au trebuit 20 de min cu masina pt un drum de 10 min pe jos soferite ???? - Pagina 5 29174 dar in fine ...concluzia e ca ...chiar ma descurc... cool
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 17 Oct - 23:29:23

bravo tie selena!!!!!!! mie mi-e tare frica de condus! incredibil
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeSam 18 Oct - 2:47:58

felicitari dana....spor la sofat
Sus In jos
iassmyna
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
iassmyna


Numarul mesajelor : 1019
Varsta : 44
Localizare : bucuresti, sector 2 ( langa spitalul Sf. Pantelimon )
Data de inscriere : 05/04/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeLun 20 Oct - 7:42:45

vai irina... mergi cu peste 100... ;)
bravo fetelor !
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
alyna
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
alyna


Numarul mesajelor : 9651
Varsta : 43
Localizare : Almasu,Salaj
Data de inscriere : 14/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 24 Oct - 1:25:45

Buna!!!!!Eu am permis de 2 ani.a inceput am facut cateva boroboate. : :98http://www
Acum ma descurg bine. Cand mergeam la serviciu (inainte de maternitate)Conduceam zilnic 26 km.Acum conduc cam 1-2 ori pe saptamana .....si atunci cate 100km:can mergem la parinti. soferite ???? - Pagina 5 311766
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 24 Oct - 1:27:34

abia astept sa conduc si eu , pt ca imi place mult, dar sper sa ma apuc cat de curand
Sus In jos
alyna
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
alyna


Numarul mesajelor : 9651
Varsta : 43
Localizare : Almasu,Salaj
Data de inscriere : 14/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 24 Oct - 1:57:45

Succes, Claudia!!!!!!
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 24 Oct - 2:37:49

ms mult, am nevoie
Sus In jos
SELENA
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
SELENA


Numarul mesajelor : 75
Varsta : 41
Localizare : GERMANIA
Data de inscriere : 17/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 24 Oct - 2:57:38

sora mea azi o avut examenul ...si o picat soferite ???? - Pagina 5 409573 cica a dat pe calculator teoria si e cam nasol....poate data viitoare..oricum succes claudia iti tin pumnii pupici
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 24 Oct - 12:31:44

da intradevare mai greu acum , cica si mecanica......au fost intrebari ca ce e calamina? sau despre catalizator.....mi se par pe undeva aiurea ....dar asta e acum.....multumesc frumos
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008


Numarul mesajelor : 1472
Varsta : 53
Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere : 20/09/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeSam 25 Oct - 0:03:40

Succes si din partea noastra si imi pare rau ca a picat...lasa data viitoare pupici
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
Madyelena
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
Madyelena


Numarul mesajelor : 241
Varsta : 42
Localizare : tulcea
Data de inscriere : 18/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 31 Oct - 11:28:22

Si eu am permis de 6 ani, dar cred ca am condus doar vreo 10 km. Acum imi este frica fff frica sa ma urc la volan mai ales ca anul trecut am avut un grav accident de masina pe Autostrada Soarelui.
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 14 Noi - 6:04:28

eu am carnet de 8 ani dar cam de vreo 6 luni conduc mai frecvent.mie imi place foarte mult sa conduc. soferite ???? - Pagina 5 215691
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 14 Noi - 8:51:12

bravo vivi pupici
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeVin 14 Noi - 9:11:21

mie imi e frica in masina asa ca nu cred ca voi avea carnet vreodata
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeDum 8 Mar - 14:35:18

am si eu carnet din mai 2005 si conduc cam din sept 2005 conduc ca atunci ne-am luat masina....imi place sa conduc...am condus si cand eram gravida pana la 7 luni jumatate si odata pe luna faceam si un drum de 300 km...asa ca daca aveti cat de cat atractie...nu va lasati invinse de teama...
Sus In jos
smonica
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 26
Varsta : 44
Localizare : sat pitaru com potlogi jud dambovita
Data de inscriere : 26/12/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeLun 9 Mar - 12:09:31

: :98http://www si eu am permis de un an si jumatate
eram gravida cu adi cand l am luat
fac naveta si de asta imi e de folos
daca sunt cu sotul in masina prefer sa conduca el
evit nervii
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeLun 9 Mar - 13:24:27

bine faci........ii caracterizeaza limbarita la volan pe barbati......noi am facut amandoi odata scolarizarea tocmai in ideea de a nu ma stresa ca are el mai multa experienta ca mine si spre uimirea lui...eu am luat din prima si el mai tarziu un pic (deh...legislatia bat-o vina...ca teoria l-a omorat pe el)..
si acum mai comenteaza cand sunt la vola dar il amenint ca trag pe dreapta si ma dau jos..si tace soferite ???? - Pagina 5 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeLun 9 Mar - 21:55:03

Bravo ,asa trebuie.
Bravo soferitelor ,mie mi-e frica sa conduc deaceea nici nu m-am dus sa iau carnetul,prefer sa stau in spate cu copii.
Cand mergem la drum lung satu in fata si ii spui sotului cum sa se incadreze pe banda ,cand trebuie sa vireze la dreapta sau la stanga.Cand invata pt scoala si eu am invatat cu el si stiu teoria dar practica ma omoara soferite ???? - Pagina 5 29174
Dar sa nu cumva sa gresesc ca e vai de capul meu ,ce scoate din gura ,dar ca il ajuta atunci e bine. lol!
Sus In jos
smonica
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 26
Varsta : 44
Localizare : sat pitaru com potlogi jud dambovita
Data de inscriere : 26/12/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeMar 10 Mar - 13:59:04

eu il amenint ca trag pe dreapta si l dau pe el jos si las acolo indiferent de locatie
am avut o perioada de 3 luni cand a avut permisul suspendat
vai mie ce a fost de capul meu atunci
toata fustrarea o descarca pe mine
nimic nu era bine
dar si dupa ce l a luat ..... i am facut eu capul calendar soferite ???? - Pagina 5 628165
Sus In jos
Cris
prichindel de trei stelute
prichindel de trei stelute
Cris


Numarul mesajelor : 12197
Varsta : 41
Localizare : tg-mures
Data de inscriere : 22/07/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeMar 10 Mar - 16:20:28

povestea asta despre carnet ma omoara. eu am, tot picat cu 18,cu 17,cu 20 si cu 21. groaznic. mi-am mancat nervi,apoi cu plecatul din tara l-am lasat balta si ma apuc din nou cand ma intorc in tara,pt ca am nevoie de el si imi place sa conduc. m-au terminat aia cu intrebarile lor din mecanica si conducerea ecologica soferite ???? - Pagina 5 628165 . pai toate alea sunt pe jumatate lipsite de logica si trebui mancata cartea altfel nici o sansa dezamagit .
Sus In jos
smonica
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 26
Varsta : 44
Localizare : sat pitaru com potlogi jud dambovita
Data de inscriere : 26/12/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeMier 11 Mar - 0:46:03

asa e
acum e din ce in ce mai greu cu ex
bine ca l am luat
acu tre sa am grija sa nu l pierd
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitimeMier 11 Mar - 1:04:48

asa e... si si traficul e mai nasol...peste 10 zile, pleaca al meu in voiaj, asa ca imi reiau masinutza mea dragaaaaaaaaaaaaaa : :98http://www nu mai trebe sa il toc la cap sa mi-o dea si mie....intr-o zi asa chef aveam de condus si asa l-am tocat la cap, incat la un semafor, s-a dat jos, a trecut prin fata masinii, mi-a deschis portiera si mi-a zis - ai 20 secunde sa iti asezi oglinzile......MISCA!! lol! cedase nervos.......si mie asa rau mi-a parut.....incat in 5 secunde eram gata legata si aranjata in scaun!
Sus In jos
Continut sponsorizat





soferite ???? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: soferite ????   soferite ???? - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
soferite ????
Sus 
Pagina 5 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Bine ai venit! :: Sa facem cunostinta!-
Mergi direct la: