mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 sugestii si ce mai vrei.....

In jos 
+30
Cris
irinaemines
raluca borzea
piciulici angela
capbunvivi
monamona26
anessa_barbie
ana_claudia
lili
wolf miki
ali_oltean@yahoo.ca
florares
iassmyna
vnalinutza
monique1977
celya
brigita
sorina
mihaela83
isabella
Andyna
dodo19
sorina.popia
adricot
VIVI
carolina
Admin
GABITA
eu_rave
maryanda
34 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 23 Iul - 12:14:16

mai ce za zic ,,,imi place mult aici ,,nu as schimba nimic ,,e totul perfect din punctul meu de vedere ,,, lol!
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 23 Iul - 14:40:52

deeeeci :
eu la inceput am intrat asa sa vad si eu cum e si nu prea aveam activitate
am conturi pe mai mte forumuri si am intrat acolo si la discutii si la concursuri(imi amintesc ca prin iarna participam la nu stiu cate concursuri ,eram la calculator mult timp-un fel de termita bolnava)

insa de ceva timp m-am cam plictisit de activitatea asta de dragul de a fi activitate si am intrat aici unde imi place ENORM
am gasit caldura ,prietenie,voie buna si distractie
acum intru la discutii aprinse doar aici in forum si la Beatrice (pt discutii despre hobby-ul meu)
Aici imi place fiindca fiecare e liber sa spuna ce doreste ,fie chiar sa se exprime si printr-un emoticon(pe alte forumuri nu e voie sa pui emoticoane fara mesaj sau sa scrii in mesaj doar un cuvant).
Imi plac enorm party-urile.
Imi plac fetele ,care sunt niste persoane deosebite ,consider ca suntem prietene virtuale .
Nu as schimba nimic.

Va pupicesc si va doresc viata luuuunga.

Big hog!
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 23 Iul - 14:41:14

Sa imbatranim impreuna ar fi super
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 23 Iul - 21:09:12

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 499460 de ce fara premiu dodo,ai vazutcaeui ti-am raspuns ca la scoala ,la fiecare punct sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 311766
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 23 Iul - 21:18:13

da vivi ai dreptate ,,,esti un exemplu viu ,nu ai avut timp ziua sa intri ca ai avut de sustinut licenta dar totusi nu a fost o seara sa nu intri sa ne saluti.La fel si noi avem treaba darmai treagem cu ochiul sa vedem ce s-a mai scris,sa mai dam cu salutul.
Asta inseamana ca e uin forum placut!
avem admini dragute ,nu provoaca certuri,cand nu le place ceva ne spun zambitoare ce-i deranjeaza lol!
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeSam 25 Iul - 14:22:11

asa e brighi
aici chiar imi place sincer Big hog!
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 20 Aug - 16:04:44

in primul rand vreau sa multumesc fetelor pt cuvintele frumoase aduse la adresa forumului Big hog!

interesante intrebari Dodo ..... de aceea o sa vreau sa raspund si eu la ele cool

1. Nimeni si nimic nu este perfect pe lumea asta,dar ca sa iti raspund la intrebarea ta am sa-ti spun k din punctul meu de vedere "mamici&prichindei" este perfect asa cum este acum

2. Eu zic k nu-i lipseste nimic acestui forum .... are tot ce-i trebuie; aici poti sa vorbesti deschis despre orice,gasesti sfaturi,gasesti un umar pe care sa plangi ( si ca sa fac o paranteza .... aici mi-am deschis sufletul,mi-am spus problemele pe care le-am avut,am plans pe umerii vostrii,am gasit sprijinul moral de care aveam nevoie si pt asta va sunt recunoscatoare si va multumesc ca m-ati ascultat si ati fost alaturi de mine in momente de cumpana Big hog! Big hog! Big hog! ) Majoritatea imi stiti problemele de acasa si ati fost aici atunci cand am avut nevoie de ajutor .... si aici ma refer la ajutorul moral. Aici gasesti distractie,voie buna ..... cum ziceau si fetele: dimineata cand intri la cafea,uiti sa te mai ridici din fata calculatorului sa-ti vezi de treburile casnice .... si uite asa vine pranzul si apoi seara;am lipsit aproape 3luni iar cand am intrat astazi am ramas placut surprinsa cand am vazut cate cafenele au fost deschise in tot acest timp.N-am reusit sa citesc chiar tot ce-ati scris pana acum,dar oricum mesajele postate nu se rezuma la "buna.ce mai faci? uite o cafea de la mine" sau "ne vedem mai tarziu.acum fug in parc cu piticii". Aici pe forum fiecare mesaj postat inseamna acel ceva care te acapareaza si te face sa uiti de rutina zilnica,de greutatile vietii .... acel ceva care iti face ziua mai frumoasa.
Ar fii multe de scris,dar asta ar insemna sa nu ma mai opresc din butonat :)

3. Ce ar trebui sa nu aiba forumul? ma repet: are de toate si nu trebuie nimic scos; are sarea si piperul

4. Sunt foarte multumita de cum este forumul acum ..... ursuletii de pe fundal iti fac ziua mult mai calda; iese din tiparele celorlalte forumuri de acest fel

5. Eu am preluat forumul de cateva luni (cu o pauza mai maricica,dar sper sa fii fost inteles motivul absentei si sa nu fiu taxata ... prea drastic sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 29174 )
Cand mi s-a propus sa fiu admin,am fost foarte incantata si am acceptat imediat .... mi se rasplateau cumva noptile pierdute aici,cand m-ai veneam cu un nou subiect de discutie,cu un sondaj nou .... nici eu nu mai stiu cate am facut pe aici ufff

6. Dupa parerea mea,cred ca gloria forumul a venit odata cu concursurile interactive,atunci cand mamicile se zbateau in cautari de raspunsuri corecte la intrebari,in recunoasterea vedetelor si ... mai nou cu party-urile date

7. Conturi am pe mai multe forumuri (nici nu le mai stiu numele la toate),dar n-am mai intrat pe ele de foarta multa vreme; la inceput intram si faceam activitate peste tot (imi permitea si timpul pt k pitik era mica),apoi am intrat sa ajut mamicile cu voturi la un moment dat m-am lasat si de "meseria" asta. Nu castig si nici nu pierd ceva daca votez,dar sa ajungi sa votezi sute de mamici iar cand ceri si tu un vot si vezi k nu ti se da,la ce sa mai pierzi timpul votand? poate par rautacioasa,dar mamicile care vaneaza orice concurs unde sunt premii mai mult sau mai putin valoroase m-au facut sa ajung aici : sa nu mai votez. Acum sa nu fiu inteleasa gresit ... mai votez,dar doar mamicile care m-au ajutat neconditionat nu si pe cele de genul "voteaza si tu aici,k eu oricum nu te votez pe tine"

8. Ma repet: am fost activa si pe alte forumuri, dar de "mamici&prichindei" m-am atasat cel mai mult si aici vreau sa imbatranesc :P Nu mai vreau sa aud de alt forum ..... "mamici&prichindei" e number 1
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 20 Aug - 16:07:53

pff .... cat am scris socat si nu am reusit sa spun chiar tot ce gandesc eu acum despre acest forum si despre mamicile de aci care sunt de nota 10+

Big hog! Big hog! Big hog!
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeVin 21 Aug - 11:56:02

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 571920 sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 571920 sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 571920 cuscraaaa
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeVin 21 Aug - 12:28:04

aveti dreptate fetelor, asa am facut si eu cum zicea Mihaela...am mai intrat pe forumuri, unde se lasa cu cearta de la voturi...la ora actuala, am sters aproape toate conturile de prin alte parti....pe unde mai dau de unul , imi mai amintesc de el, il sterg....aici e super ok. poti sa zici ce gandesti, chiar daca nu esti in asentimentul tuturor...si e normal sa fie pareri pro si contra ca doar nu suntem o turma.........si faptul ca usor usor ne cunoastem unele pe altele cu tot cu bebitii nostri mi se pare super.........
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeLun 24 Aug - 5:52:22

si inca ceva : pe ce alte forumuri ati vazut atatea cafenele deschise ? cool
nu ne intrece nimeni la numarul lor.

aveai dreptate cuscra ... majoritatea au ceva de genul "buna dimineata. haideti la cafea" / "am luat pauza de cafea" etc ... ceva de genul .... 2vorbe,un emoticon si gata.

pai ..... aici se vorbeste nu gluma; se rade,se plange .... aici se fac de toate lol!
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeLun 24 Aug - 15:28:14

sunt de acord in totalitate cu voi
eu am devenit dependenta de forumul M&P
imi place la nebunie aici cu voi
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeMar 6 Oct - 10:24:47

super idee de imagine a topicului!!!!!!!!! sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 554842
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeDum 11 Oct - 7:59:42

misto
Sus In jos
Cris
prichindel de trei stelute
prichindel de trei stelute
Cris


Numarul mesajelor : 12197
Varsta : 41
Localizare : tg-mures
Data de inscriere : 22/07/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 29 Oct - 22:27:57

fetelor , nu schimbam denumirea cafenelei? sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 215691 ''dracula coffee''? cum suna? sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 333142
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 29 Oct - 22:35:19

pai merge pt week-end-ul asta...dar si pt urmatoarele asteptam sugestii...deci asteptam denumire pt acum si pt cafenea in general sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 333142
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 29 Oct - 22:40:05

suna delicios Cris!!!!!!!!! sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 29174

Eu cum am spus in cafenea ceva de genul caffechat!!!!!!!!!Deci bem vcafeluta si discutam despre orice!!!!!! sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 333142
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeVin 30 Oct - 1:05:49

cafeneaua distractiva sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 333142
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeMar 3 Noi - 12:04:59

interesant
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeMar 3 Noi - 21:54:20

mersi lili ca mi-ai acceptat ideea sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 333142
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeMar 3 Noi - 22:08:49

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 554842 sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 554842 sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 554842 sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 554842
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 5 Noi - 2:03:21

si eu vreau un mercedes...... sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 29174
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 5 Noi - 4:44:55

adevaru e ca nici nu esti pretentioasa claudia sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 29174 sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeJoi 5 Noi - 22:04:01

la cat de priceputa esti de ce nu desenezi una? sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 333142
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitimeVin 6 Noi - 1:18:33

cu desenul ....cam greu...sunt in plop si plopul in aer sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 333142
Sus In jos
Continut sponsorizat





sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: sugestii si ce mai vrei.....   sugestii si ce mai vrei..... - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
sugestii si ce mai vrei.....
Sus 
Pagina 7 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Vrei sa pui ordine intre jucariile copilului tau?Solutia: Sacii pentru jucarii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: Administratie :: Sugestii-
Mergi direct la: