mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau

In jos 
+15
tantica
analis
ali_oltean@yahoo.ca
wolf miki
monique1977
iassmyna
eu_rave
dodo19
georgiana-francesca
monica_2008
brigita
GABITA
mihaela83
aditza_0476
maryanda
19 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.
maryanda


Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 43
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeJoi 2 Oct - 22:56:23

fetelor mai avem 2 ceasuri pt voi haideti cu teme castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 215691
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
aditza_0476
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
aditza_0476


Numarul mesajelor : 3517
Varsta : 48
Localizare : comanesti
Data de inscriere : 22/05/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeJoi 2 Oct - 23:00:22

orice dar fara voturi castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeVin 3 Oct - 1:03:48

propuneti teme pt concurs castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 970467
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeVin 3 Oct - 2:20:20

nu stiu...ceva dar sa se lege si de activitate
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeLun 6 Oct - 6:19:32

nici eu nu vreau concursuri cu sisteme de votare castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeLun 6 Oct - 6:25:46

asemanarea perfecta intre mama si bebe ,cu poze cand aveam aceasi varsta,sa aleaga sponsorul sau moderatorii. cool
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeLun 6 Oct - 8:18:20

pai bebe al meu nu seamana cu mine.... castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 409573 evil
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008


Numarul mesajelor : 1472
Varsta : 54
Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere : 20/09/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeLun 6 Oct - 9:05:17

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 409573 pai eu nu am poze cu mine cand eram mica castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 409573
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
georgiana-francesca
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
georgiana-francesca


Numarul mesajelor : 636
Varsta : 42
Localizare : comanesti,bacau
Data de inscriere : 01/07/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeMar 7 Oct - 5:14:31

imi place..nu prea seamana cu mine dar asta e...
dar oricum fara votare ...
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 47
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeMar 7 Oct - 6:41:02

E frumoasa idee dar nu toata lumea are scanner pentru pozele cu mami cand era mica, iar pe vremea aceea poze digitale nu existau :lol:
Incurand o sa dam drumul la concursuri, sa vedeti numai ce teme v-am pregatit : :98http://www
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeMar 7 Oct - 7:01:29

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 215691 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 215691 eu ma astept la tot felul de teme distractive de la tine dodo... cool
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeMar 7 Oct - 13:17:35

aha..deci v-ati hotarat asupra temei...sa vedem... : :98http://www
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008


Numarul mesajelor : 1472
Varsta : 54
Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere : 20/09/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeMier 8 Oct - 0:30:06

Abia asteptam dodo castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 215691
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeMier 8 Oct - 2:46:53

asteptam cu mare interes castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 215691
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeMier 8 Oct - 6:44:33

asa e ..dodo nu ne tine in suspans... castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 970467
Sus In jos
iassmyna
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
iassmyna


Numarul mesajelor : 1019
Varsta : 44
Localizare : bucuresti, sector 2 ( langa spitalul Sf. Pantelimon )
Data de inscriere : 05/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeJoi 9 Oct - 5:57:31

vreau si eu un ceassssssssssssssssssssssssssss !
pe 18.10 e ziua mea !
faceti tema... un ceas pt iassmyna !
ce ziceti ?
castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174


glumeam... cu tema !
dar ceasul serios il vreau ! ;)
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeJoi 9 Oct - 7:30:23

pai poate il vei avea castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 cine stie
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave


Numarul mesajelor : 718
Varsta : 39
Data de inscriere : 31/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeJoi 9 Oct - 8:39:20

pai toate vrem... : :98http://www
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeVin 10 Oct - 4:21:07

pai iassmina moniqueein 16 oct ,eu in 17 tu in 18octombrie asa ar putea sa ne faca sponsorul cadou la fiecare. castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174
Sus In jos
monique1977
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
monique1977


Numarul mesajelor : 2340
Varsta : 46
Localizare : brasov
Data de inscriere : 28/07/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeVin 10 Oct - 4:28:33

eu sunt pe 15!!!!!

pai cum seamana copilul acum nu??
nu poza de cand eram mici......ca sunt la mama eu am una sg

daca nu cu mama cu tati....
Sus In jos
http://www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contes
iassmyna
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
iassmyna


Numarul mesajelor : 1019
Varsta : 44
Localizare : bucuresti, sector 2 ( langa spitalul Sf. Pantelimon )
Data de inscriere : 05/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeSam 11 Oct - 4:42:30

moama ce de sarbatoriteeeeeeeeeeeeeee !
balantelor !
felicitari
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeSam 11 Oct - 5:46:47

vrea si alexia ceas pe 5 noiembrie!!! : :98http://www LA MULTI ANI BALANTELOR! castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 311766
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 47
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeSam 11 Oct - 11:09:29

Mama, mama, cati sarbatoriti. Si noi avem numai 2 ceasuri? Hmm....
Concursul va incepe, cat de curand, dar "festina lenta".
pupici
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeSam 11 Oct - 12:28:29

pai ma trec si eu pe lista sarbatoritilor: de doua ori pitik (pe 2noiem cand face 1anisor si pe 8noiem onomastica) si o data eu (onomastica,odata cu pitik pe 8noiem)
vreau si eu ceas
castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174 castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau 29174

gata cu off-topicul :P
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 47
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitimeSam 11 Oct - 12:36:10

Cine vrea ceas isi poate cumpara de pe site-ul sponsorului nostru http://www.fashion4u.cabanova.ro/ :twisted: Au niste modele superbe cool

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Sus In jos
Continut sponsorizat





castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Empty
MesajSubiect: Re: castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau   castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau Icon_minitime

Sus In jos
 
castiga un ceas pt tine mami si unu pt prichindelul tau
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» nou concurs pentru tine mami
» Imi place la tine ...
» imi place la tine ...... 2
» Imi place la tine .....3
» Dedicatie pentru tine!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: fashion4you te premiaza-
Mergi direct la: