mamici&prichindei
Vrei să reactionezi la acest mesaj? Creati un cont în câteva clicuri sau conectati-vă pentru a continua.

mamici&prichindei

AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

cine-i cel mai dansator prichindel?

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

Numarul mesajelor : 1472
Varsta : 50
Localizare : Baia-Mare
Data de inscriere : 20/09/2008

cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 13 Noi - 3:21:19

multumim de felicitari si bineneteles multumim mult sponsorului pupici pupici pupici ...va spun drept a fost o surpriza faorte placuta pentru mine...inca o data multumesc mult pupici cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 311766 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 311766 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 311766
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/forum.htm
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea

Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 39
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 13 Noi - 5:45:23

felicitari dansatorilor castigatori!!! cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 571920 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 571920 pupici pupici
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA

Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 13 Noi - 8:51:59

felicitari castigatoarelor pupici
Sus In jos
eu_rave
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
eu_rave

Numarul mesajelor : 718
Varsta : 35
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 13 Noi - 10:51:47

si noi felicitam dansatorii!!! pupici www40 felicitari felicitari
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007

Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 13 Noi - 11:39:21

Felicitari monica!!!!!!!!!! pupici
Felicitari wolf miky!!!! pupici
Frumosi dansatorii! Bravo!!! cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 571920
:www19:
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19

Numarul mesajelor : 5802
Varsta : 43
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 13 Noi - 12:04:38

Felicitari celor doua castigatoare! pupici

Toti copii inscrisi in concurs au fost superbi. Sunt tare simpatici cand danseaza. pupici cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 311766 Mult succes si la urmatoarele concursuri! cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 734677

cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 1190374ffm3iv54bk
Sus In jos
iasminuta05
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
iasminuta05

Numarul mesajelor : 784
Varsta : 44
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 02/09/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeVin 14 Noi - 9:56:38

felicitari micutilor dansatori pupici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeVin 14 Noi - 14:26:28

FELICITARI SI DE LA NOI CASTIGATORILOR

SI TUTUROR DANSATORILOR pupici pupici
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki

Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeMar 16 Dec - 5:39:28

PREMIILE NOASTRE MAI VIN? cool

prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 8 Ian - 8:59:38

ne spune si noua cineva daca se mai acorda premiile la acest concurs?...imediat sunt doua luni de cand s-a incheiat concursul si noi nu mai stim nimic cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 90919
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeLun 12 Ian - 2:47:25

dezamagit dezamagit dezamagit
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeLun 12 Ian - 4:27:43

cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573

photo stylist
photo stylist
wolf miki

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeLun 12 Ian - 4:28:13

si alexia asteapta margelele!!! cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 499460

prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeSam 17 Ian - 7:01:33

vad k nu ne mai raspunde nimeni la intrebari dezamagit dezamagit dezamagit nu mai intereseaza pe nimeni subiectul asta evil evil evil
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeSam 17 Ian - 8:34:00

cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia

Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 41
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeVin 23 Ian - 14:48:35

cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 499460
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeMar 27 Ian - 2:47:21

ufff ufff ufff ASTEPTAM UN RASPUNS!!!!!!!!!!! :www32: :www32:
Sus In jos
mutzy
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
mutzy

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 40
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/07/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeMar 27 Ian - 4:32:21

Sunt convinsa ca asteptati margele,si o sa ajunga...imi cer scuze ca ajung foarte tarziu(2 luni)in dec nu mi-au primit coletele din vina mea,erau in cutii dar nu am pus ceva care sa nu zdrangane sau sa se turteasca....intre timp bebe facut gripa,acum,chiar azi merg sa-l internez la infectioase cu scarlatin....imi pare rau ca va pun pe ultimul loc:(
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeMier 28 Ian - 5:51:40

multumim de raspuns mutzy...imi pare rau pentru bb tau si ii doresc multa sanatate cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 311766 te rog numai cand pui la posta pachetul sa ne anunti si pe noi...multumim si inca o data multa,multa sanatate bbului tau Big hog!
Sus In jos
mutzy
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
mutzy

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 40
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/07/2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeMier 4 Feb - 3:36:02

multumesc din suflet pt intelegere....luni ne-am externat dar urmam in continuare tratament acasa cu ospen,mi-am luat si concediu medical ca sa stau cu el,din 6 in 6 ore ia tratament,nu pot sa-l scot afara pana nu repetam analizele dupa tratament,tot ce imi doresc este sa scape de aceasta boala care e f periculoasa daca nu e tratata de tot...luni merg la servici trec si pe la posta...am tot spus ca va anunt cand pun coletele dar PROMIT ca luni merg si va si anunt ca le-am pus(le am impachetate,doar sa merg sa le pun,am chiar si formularele completate)....inca o data imi cer MII DE SCUZE cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 499460
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeMier 4 Feb - 7:44:44

cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 311766 multumim mutzy esti o scumpa si inca o data multa,multa sanatate copilului tau...pupici multi Big hog!
Sus In jos
monica_2008
prichindelul jucaus
prichindelul jucaus
monica_2008

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitimeVin 24 Apr - 4:32:05

nu am primit inca premiul de atata timp cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573 cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 409573 dezamagit dezamagit dezamagit
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: cine-i cel mai dansator prichindel?   cine-i cel mai dansator prichindel? - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

cine-i cel mai dansator prichindel?
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: bijudesign-in lumea margelelor...cate o creatie pt tine-
Mergi direct la: