mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!

In jos 
+22
mihaela83
daria_ioana
brigita
Madyelena
geodeny
adriana81
monamona26
catalina ionela
vnalinutza
elena_mirela_sandu
lilisor82
eugen
maryanda
torokioana
ana_claudia
iasminuta05
miky_28
raluca borzea
miclescumirela
GABITA
capbunvivi
dodo19
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Cel mai cuminte copil?
Daria Ioana
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 51 ]
Irina
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 51 ]
Georgiana Francesca
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 52 ]
Bobby
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 47 ]
Dragos
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 51 ]
Rares Filip
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 54 ]
Tudor Iulian
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 53 ]
Madalina Elena
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap4%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 42 ]
Briana
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 50 ]
Iasmina Andreea
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap4%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 4% [ 43 ]
Antonia
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 52 ]
Isabela
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 50 ]
Victor
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 52 ]
Beatrice
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 51 ]
Maria Angela
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 53 ]
Gabita
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 51 ]
Alexia
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 50 ]
Maria Elena
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 52 ]
Miclescu Mirela
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 53 ]
Torok Ioana
VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_lcap5%VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 5% [ 52 ]
Total voturi : 1010
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeVin 5 Dec - 22:48:44

sa te faci bine micutule
pupici si sanatate
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 0:44:23

sa te faci bine ingerasule! Succes pitici!
Sus In jos
miky_28
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
miky_28


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 44
Localizare : codlea
Data de inscriere : 28/10/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 2:08:06

succes tuturor!
Sus In jos
iasminuta05
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
iasminuta05


Numarul mesajelor : 784
Varsta : 48
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 02/09/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 2:23:37

multumes fetelor pupici
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 5:50:47

sanatate multa ingeras pupici
Sus In jos
torokioana
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
torokioana


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : cluj
Data de inscriere : 03/12/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 7:20:38

succes tuturor
Sus In jos
maryanda
prichindelul V.I.P.
prichindelul V.I.P.
maryanda


Numarul mesajelor : 4615
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 29/03/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 8:26:03

ce tare e concursul asta VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 29174 VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 29174 VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 29174 toata lumea are vot multe VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 804181
Sus In jos
https://mamici7prichindei.forumgratuit.ro/index.htm
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 8:45:16

ai dreptate mary...si nu am primit nici un link sa votez VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 29174 VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 29174
super idee ai avut dodo pupici pupici
Sus In jos
eugen
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 40
Localizare : giurgiu
Data de inscriere : 24/08/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 10:55:53

am votat si noi
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam 6 Dec - 13:57:18

cred ca cel mai tare concurs , si cel mai lejer VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 29174
Sus In jos
lilisor82
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
lilisor82


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : bucuresti-titan
Data de inscriere : 01/10/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 1:30:36

Numele este Mihai-Catalin,am aproape 8 lunite si sunt un cumintel,dupa cum zic mami si tati.La nastere am fost foarte mititel,dar sunt un mancacios convins...i-am prins deja de la urma pe bebelusii de-o seama cu mine! VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 215691



VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 S6006628fj7


Imi place mult de tot sa ma joc cu fratele meu mai mare,Andu,ma face mereu sa rad in hohote pupici




Doar v-am zis ca sunt un mancacios convins!Acum imi dau primii 2 dintisori si imi place sa rontai coltul de painica si mere! :5http://.getfo

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 S6006777oz9
Sus In jos
elena_mirela_sandu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
elena_mirela_sandu


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 46
Localizare : Tg-Jiu
Data de inscriere : 13/11/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 4:38:12

:www31: Am venit si nou cu un vot, multumim si noi.


:www20:
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 5:00:06

multumim la toata lumea care NU ne voteaza
aici tre sa trimitem link cu VA ROG NU MA VOTATI VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 29174
Sus In jos
vnalinutza
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
vnalinutza


Numarul mesajelor : 2334
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/05/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 5:08:29

lilisor82 te rog sa pui codul de la thumbnails sau sa le incarci pe photobucket la 640 x 480 pentru ca sunt foarte mari pozele si deformeaza forumul pupici
Inscrierea in concurs s-a terminat dar te asteptam cu multa placere la celelalte

pupici


Ultima editare efectuata de catre vnalinutza in Lun 8 Dec - 8:06:32, editata de 1 ori
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 8:05:44

incredibil Wow! Cate voturi ati strans fetelor! Hihihi.. e super tare asa... Nu ma asteptam sa reusim sa strangem aproape 700 de voturi intr-un concurs de 3 zile.
In momentul de fata castigatoare ar fi Madalina Elena, dar concursul inca nu s-a terminat, mai sunt 8 ore in care se poate vota. Am tinut sa fac aceasta precizare pentru a aminti tuturor modul de alegere al castigatorului:

ATENTIE! NU castiga copilul cu cele mai multe voturi, ci copilul cu cele mai putine voturi, fara a fi la egalitate cu inca cineva.
ORGANIZATORUL a scris:

Castigatorul va fi cel care reuseste sa ramana cu cele mai putine voturi. Daca doi sau mai multi copii vor avea la sfarsit acelasi nr minim de voturi, ei vor fi scosi din concurs si va castiga urmatorul copil cu cel mai mic nr de voturi. Daca iar este egalitate, se va trece la urmatorul, si tot asa....

exemplu:

XXXXX - 3 voturi
YYYYYY - 5 voturi
ZZZZZ - 12 voturi
LLLLLLL - 3 voturi
MMMMM- 7 voturi

Castigatorul este YYYYYY cu 5 voturi! Desi XXXXXX si LLLLLL aveau cele mai putine voturi(3), ei au fost scosi din concurs pentru ca erau la egalitate.

Succes micutilor si la cat mai putine voturi :lol:
Sus In jos
catalina ionela
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
catalina ionela


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 08/12/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 9:56:29

votati si bafta
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 10:12:45

votat
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 10:14:20

mult succes micutilor
Sus In jos
miky_28
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
miky_28


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 44
Localizare : codlea
Data de inscriere : 28/10/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 11:42:51

bafta tuturor! pupici
Sus In jos
adriana81
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
adriana81


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/12/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 13:11:55

votat
Sus In jos
geodeny
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
geodeny


Numarul mesajelor : 151
Varsta : 51
Localizare : galati
Data de inscriere : 12/09/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 15:15:03

Votat si succes , la cat mai putine voturi!VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 731215k0jupcog34
Sus In jos
miky_28
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
miky_28


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 44
Localizare : codlea
Data de inscriere : 28/10/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun 8 Dec - 22:52:28

pai nu se putea vota doar pana la 12 noaptea?
Sus In jos
catalina ionela
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
catalina ionela


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 08/12/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 9 Dec - 7:54:29

buna si va urez suces
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 9 Dec - 8:42:56

Castigatoarea in urma voturilor este Madalina Elena!
Felicitari tuturor participantilor! Toti ati fost cuminti! Va pupam cu drag si va uram sa va aduca mosul cele mai frumoase jucarii.

Pe micuta castigatoare o rog sa trimita adresa si numarul de telefon la care poate fi contactata mamica ei. Premile vor ajunge in scurt timp la toti castigatorii pentru ca dinoland este una dintre cele mai serioase firme cu care am colaborat.
Vi-l recomandam cu drag! Poate chiar veti alege de pe site-ul lor jucarii pentru cei mici cu ocazia sarbatorilor de iarna!
Sus In jos
torokioana
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
torokioana


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 42
Localizare : cluj
Data de inscriere : 03/12/2008

VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar 9 Dec - 9:24:45

bv madalina elena.esti o dulceata de copil.ppooooooop pupici
Sus In jos
Continut sponsorizat





VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   VOTEAZA SI TU!!!  Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: dinoland te premiaza-
Mergi direct la: