mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Puncte acumulate!

In jos 
+12
NARCY
wolf miki
adrianne030
Madyelena
piciulici angela
mihaela83
capbunvivi
GABITA
brigita
ciocan mihaela
emidiaconu
dodo19
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 2 Mar - 14:16:01

din pacate sponsorul nostru n-a mai dat nici un semn .... ramasese ca premiile sa-mi fie trimise mie prin curier,iar eu sa vi le trimit voua la fiecare in parte.
imi pare sincer rau ca trebuie sa asteptati atat Puncte acumulate! - Pagina 4 409573
sunt constienta k din aceasta cauza nu suntem vazute cu ochi buni,dar nu este vina noastra .... ca si voi,asteptam :( :(
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 2 Mar - 21:54:56

:crying: pupici sa speram sa nu uite!!!!!!!!!
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 2 Mar - 22:34:19

Asa e ...sa speram ca nu ne uta!!!! :crying:
Sus In jos
alyna
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
alyna


Numarul mesajelor : 9651
Varsta : 43
Localizare : Almasu,Salaj
Data de inscriere : 14/10/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 3 Mar - 0:04:33

fetelor eu am aflat de pe alt forum ca cei de la Cristalf Gift sunt neseriosi.Tot asa trebuia sa sponsorizeze un concurs si inainte de a incepe concursul admin forumului nu a reusit sa dea de ei.Si a amanat concursul pana a gasit alt sponsor.Nu sunteti singurii care ati patit-o cu acestia.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeVin 6 Mar - 2:43:29

ei asta e..nu e primul premiu care nu vine..ceasul lui tati si al alexiei nu a venit nici acum dupa 7 luni(tati) respectiv 2 luni(alexia) evil asa k...pakt k sotul intelege dar la copil ce sa-i spun cand intreaba
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeVin 6 Mar - 3:30:26

Georgiana ti s-a explicat de catre mai multe persoane situatia ceasului lui tati si de fiecare data ai spus ca intelegi si ca nu este o problema. Asta ne-ai spus noua in fata in timp ce in spatele nostru continuai sa te plangi pe aceasta tema in nenumarate randuri la diferite persoane. Cu atat mai mult de la tine (care vorba aceea eram prietene) asteptam intelegere sau macar curajul sa-mi spui in fata daca te deranjeaza.

Repet ceea ce ti-am spus si pe mess:
Sponsorul nostru nu are sediul in Romania, si prefera sa trimita toate premile in acelasi timp. Ceasurile din prima tura au fost expediate cu mult timp in urma (se poate confirma de celalalte doua castigatoare) . Dintr-o greseala ceasul tau s-a ratacit pe drum si s-a intors inapoi la sponsor sau nu s-a trimis o data cu celalalte (nu stiu exact care a fost problema) dar urmeaza sa fie trimis o data cu ceasurile din tura a doua. Sunt sigura ca vor ajunge inainte de Paste.

Cat despre premile de crystal gift, speram sa va putem livra premile curand. In mare parte intarzierea este din vina mea, pentru ca m-am mobilizat foarte greu. Am trimis datele voastre acum cateva saptamani, urmeaza sa primim premile care apoi vor fi trimise spre castigatoare de catre Mihaela in cel mai scurt timp. Va rugam sa mai aveti un pic de rabdare. Imi cer scuze pentru inconveniente.

:www22: :mother day: 🔙
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeVin 6 Mar - 15:15:13

dodo stiu situatia sponsorului si am vb personal cu ea la care raspunsul doamnei a fost ca nu a primit nicio adresa de-a mea...
nu cred k m-am plans cred k am spus un adevar dar care s-a interpretat altfel de catre alte persoane..nu ma face pe mine un premiu dar la urma urmei e meritul fiecareia(mai sunt si alte mamici care nu si-au primit premiile de la alte concursuri)..ti-am spus si tie in fata si intr-o seara am intrat cu tine si nu mi-ai raspuns..
imi cer scuze dak am deranjat si mi-am spus parerea evil
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeVin 6 Mar - 22:44:44

Ai dreptate georgiana ,e greu ca sa ii explici unui copil ca de ce nu vine premiul castigat ,dar nu sunt administratorii de vina daca nu vine premuil de la sponsor.
pupici
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 28 Apr - 6:20:47

se pare ca sponsorul a uitat ca are de trimis niste premii.....deci sa credem c e neserios?
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 29 Apr - 2:21:41

asteptam premiile ,dar eu cred ca nu e vina adminelor ci numai vina sponsorului

asa ca sa avem rabdare cu siguranta premiile voi veni
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 29 Apr - 3:29:39

pai si Mihaela le asteapta, ea nu are nici o vina ca sponsorul nu se tine de cuvant!!!
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 29 Apr - 5:02:19

eu sincer cred ca s-a intamplat ceva ...nu cred ca sunt neseriosi..eu am facut o comanda la ei si chiar s-au tinut de cuvant in toate - pret, data livrarii , etc......... pupici
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 29 Apr - 5:24:43

Pai da catu ai platit,dar cand e vorba de sponsorizari??????????? idee Ne ramanem sa speram ca vor trimite premiile!
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 29 Apr - 10:04:15

brigita a scris:
Pai da catu ai platit,dar cand e vorba de sponsorizari??????????? idee Ne ramanem sa speram ca vor trimite premiile!

sunt de aceiasi parere
Sus In jos
anuta22
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
anuta22


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Data de inscriere : 12/05/2009

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 18 Mai - 11:46:46

fetelor imi pare rau pentru voi,si sper sa va primiti premiile.
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 18 Mai - 14:11:22

ee si noi speram,speranta moare ultima ,asta e
Sus In jos
anuta22
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
anuta22


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 36
Localizare : onesti bacau
Data de inscriere : 12/05/2009

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 20 Mai - 13:07:15

asa este fetelor,sperati ca nu se stie niciodata de unde sare iepurele. Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 21 Mai - 20:50:03

Speram ca poate pana la craciun o sa vina,sa nu treaca anul :lol!:Pe langa speranta mai apare si dezamagire ca e un premiu "muncit" nu cu voturi primite .Am ametit de atata munca lol!
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitimeVin 22 Mai - 11:24:57

da si eu la fel brighita lol!
ametisem prin forum
Sus In jos
Continut sponsorizat





Puncte acumulate! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Puncte acumulate!   Puncte acumulate! - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Puncte acumulate!
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: Crystal gifts- sarbatori minunate-
Mergi direct la: