mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Zambete cuceritoare de la mic la mare!

In jos 
+32
mihaelavlad1985
marilena84
simina
beatrice2007
mariovidiu
sweet_sweet
lorec
corina
lili
Alinutza
tzuckutza
angheluta.elena
elenareaza
scumpetea
deeax
irinar2010
florida
khristina.aee
annamari
maximux_meridux
Alexandru
tudorteodora33
mircea_andreea
emidiaconu
klaudya87
monamona26
viviana
aniram
raluca borzea
alinagherman
wolf miki
brigita
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Cel mai frumos zambet
Vali
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_lcap38%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_rcap
 38% [ 19 ]
Brigita
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_lcap4%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Marina
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_lcap6%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Klaudia
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_lcap50%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_rcap
 50% [ 25 ]
Raluca
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_lcap2%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Alina
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_lcap0%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Viviana
Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_lcap0%Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 50
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 9:08:13

acu ai vazut vivi Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 29174
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 10:17:21

Buna seara!
Astazi ar fi trebuit sa anunt castigatoarea!
An gasit ceva in neregula ,Klaudia te rog sa explici ,am gasit cateva adrese cu IP unde ai si tu mesaje scrise de pe acel ip Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 804181
Iata am copiat sa vezi si tu!
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
klaudya87 [ 21 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui klaudya87
mircea_andreea31 [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui mircea_andreea31
mircea_andreea [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui mircea_andreea


Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
klaudya87 [ 9 Mesaje ] Gaseste toate subiectele lui klaudya87
tudorteodora33 [ 1 Mesaj ] Gaseste toate subiectele lui tudorteodora33

si numai doua adrese m-am uitat! evil
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 10:38:02

2 conturi sunt facute de mine ca nu le-au mers la 2 pers pot sa si confirme lucru asta si au votat de pe ip lor iar un ip care arata si ca am trimis eu msg este al sotului eu am alt ip si am mai intrat de acolo cand nu aveam eu calc.altceva nus despre ce este vorba
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 10:43:25

brigi eu propun sa nu iei in calcul voturile care ti se par dubioase, sper sa nu o ia nimeni in nume de rau, dar asa mi se pare corect
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 10:49:26

poate o fi ip care se schimba habar nu am..cine ma votat este cu mine in retea cateva au fost din alt oras.altceva nu stiu a fost votat cu ip diferit.si eu care mi-am dat vota atat.

poti sa ma descalifici si gata.nu stau sa ma agit ca nu stiu pt ce ca nu inteleg eu nu am mai intrat pe altceva inafar de al sotului.o fi ip care se schimba habar nu am..si din noiembrie am schimbat setarile la ip-uri ca au modificat cei de la firma..in rest nu stiu ce sa zic
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 10:50:54

poate sa ia in calcul ce ip o fi eu nu inteleg atat timp cat nu am votat de la acelasi calculator,poate sa ma si descalifice.asta e nu e capat de tara
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 11:02:09

am sa iau legatura dodo sa vada si ea ,acolo scrie negru pe alb ca de pe acel ip s-a trimis mesaje si de pe usernemul tau si de pe usernemul celor cu alt nume.
Pana se va lamuri ,lasam asa.
Daca faceai numai cont nu aparea ca ai scris mesaj de pe acel ip.
Raluca pana sa anunt ca trebuie sa se scrie votata s-a mai dat o gramada de voturi.dupaceea a aparut mesaje cu votat!
Imi pare rau nu am treaba cu nimeni ,vreau sa fie un concurs corect! pupici
V-am zis ca o sa urmaresc ip la fiecare user .
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 22:30:36

eu nu ma agit pt un concurs oricum mi se par mai corecte alea pt care muncim si e distractie
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeJoi 9 Feb - 22:31:21

ai dreptate ralu lol!
Sus In jos
lili
admin
admin
lili


Numarul mesajelor : 32234
Varsta : 44
Localizare : craiova
Data de inscriere : 08/03/2009

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeVin 10 Feb - 8:52:53

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 804181 Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 804181 Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 804181 heiiiii ce-i aici???? o luam razna???? de cand sunt eu pe forum n-au fost discutii de acest gen!!!! auzeam pe mess sau pe la alte mamici ca se faceau la alte forumuri in concursuri cand iesea castigator cine vroiau adminii...la noi a fost atata liniste pana acum ce se intampla cu voi??? imi pare rau claudia si chiar m-ai dezamagit cand ai spus ca s-au sters voturi si mesaje....mesajele nu se pot sterge decat de persoana carea scris mesajul sau din panou de catre "conducere"....eu, dodo, brigi, si mihaela...eu iti garantez ca n-am facut-o, brigi a spus clar ca n-a facut-o , mihaela si dodo nu le-am vazut pe aici, deci ce interes au?,.....sincer n-am mai intrat de ceva timp in panou ...dar in situatia de fata cred ca trag o fuga si pe la panou....imi pare rau ca s-a ajuns aici....se faceau concursuri frumoase inainte, nu erau discutii si la concursurile de genul asta era specificat sa aiba contul facut inainte de start vot si sa nu se voteze de pe conturi multiple(acelasi ip)....pot confirma mamicile vechi.
am incercat si cu varianta "sa aiba 5-10 mesaje ca sa i se valideze votul" stii cat de repede se fac acele mesaje??? iti spun eu faceam la inceput in jur de 1000 mesaje pe saptamana deci peste 100 pe zi ......li se valida votul si apoi adio forum....ori castigul nostru ca si forum care e??? sunt convinsa ca brigi tocmai asta a urmarit sa atraga mamici care sa ramana activa in forum nu conturi noi care sa dispara odata cu mesajul votat si la fel sunt convinsa ca tocmai lipsa timpului a facut sa fie omis acest aspect..........
pe mine ma frustreaza faptul ca cineva poate "acuza" pe altcineva ca ar fi sters ceva...cand de fapt vedeti si voi ca timpul e cel mai pretios, eu nu prea ma mai pot ocupa, dodo mai deloc, a ramas brigi si mihaela pe baricade si fac si ele ce pot si in masura timpului liber....avem un topic exclusiv noua celor din "conducere"si vad zilnic mesaje prin discuta ce au vb cu sponsorii ce concursuri ce teme propun, dezbat una alta...credeti ca e asa usor sa organizezi un concurs???? mi aduc aminte ca prima pedeapsa primita de la dodo a fost tocmai organizarea unui concurs...cel cu matzele....cunoscatorii stiu ;)
si atunci ma intreb de ce puneti la indoiala munca noastra din spate???? si mai rau...DE CE SE INCEARCA CASTIGAREA UNUI CONCURS CU ORICE PRET? CA APOI SA ARUNCAM CU NOROI IN STANGA SI DREAPTA CA SA PAREM CA AVEM DREPTATE????
URAT!! SINCER URAT SI TAREEE DEZAMAGITOR!!!
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeVin 10 Feb - 9:45:05

sunt de acord cu tine lili..........in forumul nostru nu s-a intamplat niciodata asa ceva, sper sa nu se mai intample pt ca noi intram aici din placere......eu sincer nici nu mai stiu cum arata alte forumuri, nici nu ma intereseaza.
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeVin 10 Feb - 9:51:50

Vedeti ce face lipsa de timp????????
Am vrut s afie un concurs mai "usor "avand in vedere si suma si lipsa de timp ca sa-l organizez un concurs cu intrebari sa fie distractie.
Am vrut sa atrag mamicile cele vechi care nu au mai intrta ,ori ca nu au mai avut timp,ori au mers sau si-au facut alt forum.
Sa stiti ca nu e usor sa negociezi cu sponsorii ,zeci de emiluri sa trimiti sa negociezi dupaceea.Nu transipiri dar trebuie timp.
Atata vrea lili ca sa imi confiri sau sa infirmi daca am inteles eu bine conturile care le-am arata la fete .
Ca sa pot anunta castigatoarea sa trimit la sponsor cine a castigat!
Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 6:10:57

Buna ziua Big hog!
Am sosit cu anuntul declarii castigatoarei!
Mi s-a comfirmat ca Klaudia si-a facut mai multe conturi ,asa ca e descalificata conform regulamentului!
Castigatoarea este Vali care a ocupat locul doi! Big hog!
Felicitari ,Vali! Big hog!

Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 6:19:59

klaudya87 a scris:
poate sa ia in calcul ce ip o fi eu nu inteleg atat timp cat nu am votat de la acelasi calculator,poate sa ma si descalifice.asta e nu e capat de tara

Ai Klaudia mai multe ip -uri,nu folosesti aceeasi calculator sau nu ai folosit aceeasi calculator.Deaceea iti apare de pe un ip un numar de mesaje ,de pe alt ip alt numar dar majoritatea mesajelor iti este scris de pe aceeasi ip.Ori ai ip dinamic sau scri de pe mai multe calculatoare!
Referitor la mesaje care spui ca au fost sterse ,eu am sters un mesaj la rugamintea ta ca sotul tau a facut un alt topic ,alte mesaje nu am sters.

Asta sa va fie invataura de minte sa castigati ceva cinstit ,cu inselaciune nu ajungeti nicaieri ,nu va imbogatiti si ajungeti sa nu mai aiba ingredere cei din jurul vostru in voi!
Facand afirmatii minicinoase si aruncand vina pe altii si facand pe nestiutoarea nu rezolvi nimica! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 90919
Imi pare rau ca s-a ajuns aicea!
Sper sa te inveti minte si sa nu te superi pe mine Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 311766
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 6:21:31

Eu sti ce invat pe copiii mei?Sa recunosti ca ai gresit si esti pe jumatate iertat!Cu minciuna nu ajungi nicaieri pupici
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 8:41:23

multumesc tuturor celor care m-au votat! Big hog!
mi-am dorit sa castig ceva frumos pentru Luca..dar nu asa... Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 409573 imi pare rau de situatia creata..special am tacut si nu am zis nimic pana acum sa nu fiu acuzata de ceva...sincer eu am dat o singura data in lista mesaj doar mamicilor care stiam ca au cont la noi,nu am cerut nimanui sa faca cont nou
sper ca s-au lamurit toate si sa nu se mai intample asa,stiu cat se munceste pt un asa concurs si e pacat!
succes tuturor la viitoarele concursuri pt ca stiu ca urmeaza destule cu premii frumoase! :www.34: sefelor nu ma certati ca dau din casa... lol!
multumesc inca o data si o sa intru mereu cu drag aici....cand ma lasa Luca! lol!

va pupam cu drag Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 456685 Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 456685 Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 734677
Sus In jos
viviana
membru de onoare
membru de onoare
viviana


Numarul mesajelor : 16552
Varsta : 48
Localizare : braila
Data de inscriere : 08/09/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 9:10:17

felicitari tusiiiiiii Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 311766
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 9:41:16

Felicitari Luca! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 311766 Pupam dulce nasucul tau de pui mic si scump Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 734677

Felicitari tuturor zambaretilor! Big hog!
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 9:57:18

felicitari tusiiiiii..............eu nu m-am votat pe mine , si l-am votat pe lucuta cu zambetul lui cuceritor!
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 10:00:51

Crezi ca asa ma injosesc sau imi sta in caracter..nici de cum nu sunt voturi date de mine s-au conturi.un singur vot care a fost al meu si unu al sotului de la calc lui care alt ip,celelalte ip-uri sunt la cine ma votat.ce vina sa recunosc atata timp cat nu am vina?asa puteam sa fac la toate concursile de pana acum daca asta este asa cum spui,nu am 100de calc in casa ca sa le folosesc pe toate iar ce conturi aveam te-am pus sa le stergi si sti foarte bine cand am vazut ca sunt.Cred ca am participat corect ca si pana acum..eu am ip asta care intru deobicei nus ce ip apare..iar daca am intrat de pe alt calculator tot cu id meu a fost sau cand am intrat de pe calculatorul sotui poate a fost cu id lui atat..si m-am delogat si am intrat cu al meu...in rest nu stiu nimik ce si cum este.au fost atatea concursuri si nu cred ca nu am fost serioasa.Nu am ce sa mai comentez si nici ce vina sa imi asum.
Sus In jos
klaudya87
mamica jucausa
mamica jucausa
klaudya87


Numarul mesajelor : 22874
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/09/2010

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 10:01:15

felicitari Luca Big hog!
Sus In jos
beatrice2007
* ajutor admin *
* ajutor admin *
beatrice2007


Numarul mesajelor : 3533
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 10:10:08

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Congrats3
Felicitari Vali! Meritati premiul! Sa va bucurati de el si vedem pozute cu Luca! Pupici dulci pt. scumpic! Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 54
Sus In jos
monamona26
mamica moderna
mamica moderna
monamona26


Numarul mesajelor : 28570
Varsta : 41
Localizare : medgidia
Data de inscriere : 01/10/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 23:25:17

felicitari luca Big hog!
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeSam 11 Feb - 23:37:39

pupici multumim frumos!
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitimeDum 12 Feb - 2:35:55

felicitari lucutaaaa!!!!!! Big hog!
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
Continut sponsorizat





Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Zambete cuceritoare de la mic la mare!   Zambete cuceritoare de la mic la mare! - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Zambete cuceritoare de la mic la mare!
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: concursuri :: Bebe Bu - magazin online pentru bebelusi-
Mergi direct la: