mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!

In jos 
+21
rares filip
wolf miki
CAMELIA
iasminuta05
brigita
capbunvivi
torokioana
isabella
medrea
mia77
raluca borzea
miclescumirela
piciulici angela
irinaemines
GABITA
vnalinutza
daria_ioana
mihaelamiha
ana_claudia
ionela_tritescu
dodo19
25 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 13:39:02

Dinoland revine cu un nou concurs!

http://www.dinoland.roAm fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Logo

Pana pe data de 5 decembrie ora 23:59 trebuie sa veniti cu 1-3 poze in care sa ne aratati cat de cuminte este copilul vostru impreuna cu o scurta istorioara despre activitatea lui zilnica in care este foooarte cuminte (papa tot, face nani la pranz, nu o supara pe mami etc). Vom avea 3 castigatori. In dimineata de 6 decembrie vom afla pe cine a hotarat Mos Nicolae sa premieze. Mosul va premia un baietel si o fetita! Cel de-al 3 castigator va fi ales prin voturi.

In urmatoarele zile voi explica procesul de votare. Pana atunci asteptam poze si istorioare cu copilasi cuminti!


:cadori: :present41:
Sus In jos
ionela_tritescu
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 75
Varsta : 44
Localizare : slatina, Romania
Data de inscriere : 27/10/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 13:58:31

subiectul este interesant
o sa venim si noi cu poze si o istorioara pt ca andrei al meu este un cumintel
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 13:58:53

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 215691 Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 215691 Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 215691 super cocurs dodo
Sus In jos
ana_claudia
photo stylist
photo stylist
ana_claudia


Numarul mesajelor : 8890
Varsta : 45
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 05/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 13:59:36

si noi speram sa ajungem cu poze Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 311766
Sus In jos
mihaelamiha
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit



Numarul mesajelor : 13
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 14:04:50

unde punem pozicile?
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 14:09:18

In acest subiect se posteaza si pozele si istorioarele. Va asteptam cu drag! pupici
Sus In jos
daria_ioana
prichindelul zambaret
prichindelul zambaret
daria_ioana


Numarul mesajelor : 518
Varsta : 43
Localizare : portugalia
Data de inscriere : 29/07/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 14:15:59

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! DSCI0835


Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! DSCI0264


Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! DSCI0272



Ma numesc Daria-Ioana si sunt foarte cumintica. O ascult pe mami cat inteleg si eu ca sunt micuta pap tot, fac la olita de la 7 luni cand ma pune mamii, in fiecare zi am program de somn, imi place tare mult si la baitza, nu`mi place la schimbatul pampersului dar mamii ziua ma tine in chilotei ceea ce mie imi place la nebunie si f rar se intampla sa ud chiloteii decat daca uita mamii sa ma puna la olita ceea ce se intampla foarte rar . Imi place sa o ajut pe mamii la curatenie, eu merg in spatele ei cand da cu aspiratorul. Sunt foarte cumintica si o spune si mamii mereu.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 15:55:27

ce frumos...bafta bebeii..si sa fiti tot asa cumintei sa vina mosu.... felicitari :bau: :santa24: :ren22: :cadori: :dar de Craciun :mosul:
Sus In jos
vnalinutza
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
vnalinutza


Numarul mesajelor : 2334
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/05/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 17:30:12

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 215691 Frumos concursul dodo ......Bafta puilor !!! :christmas mini
Sus In jos
GABITA
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
GABITA


Numarul mesajelor : 4146
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/03/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 19:47:46

frumos concursul...bravo daria...esti cumintica foc pupici
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 21:46:58

Felicitari Daria! Pupam papusica cumintica! pupici Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 311766
Sus In jos
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 22:39:57

pai sa ma laud si eu cu prichinduta mea....Maria Elena, 1an si aproape 11 luni...care e taaaaaaaare cuminte...de exemplu:
in fiecare zi ma ajuta la curatenie...........Laught))....mai ales cand nu sunt atenta...
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! PIC_0388


mananca tot (tot ce nu are voie,cum ar fi susan dulce...) ca sa isi recapete energia ,sa poate picta in continuare peretii....
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! PIC_0516

si cand a terminat de devastat,adoarme ca orice copil cuminte...intre pat si patut...Laught)))
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! PIC_0634


poate ca nu e cel mai cuminte copil din lume,dar cu siguranta este copilul pe care mi l-am dorit,si sunt convinsa ca Mos Niculae nu o sa ne aduca nuielusa anul asta!!
Pupici! pupici
Sus In jos
piciulici angela
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
piciulici angela


Numarul mesajelor : 4275
Varsta : 35
Localizare : FOCSANI
Data de inscriere : 19/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 22:42:55

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Picture003jg1
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! W640
ma joc
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Picture060jo1
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! W640
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Picture098gr0
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! W640
aici am obosit dupa atata joaca si am tras un puisor de somn
Ma numesc Maria-Angela si am fost foarte cuminte anul asta.Dimineata o trezesc pe mami pe la 8 si ii dau un pupic de buna dimineata.Apoi mami ma pune pe olita k spune ea ca sunt fetita mare si nu ne mai trebuiesc pampersi.Dupa aceea fuguta la bucatarie si imi bag nasul prin frigider sa vad ce imi da mami de papica.INtram apoi la o repriza de joaca pana obosesc.......sau mai degraba oboseste mami inaintea mea.Ne bagama amandoua la somnik.....iar eu ca de fiecare data ma trezesc inaintea ei si o pup pe obrajor.Apoi papam iar......mama spune ca asa e bine sa papam mult ca sa crestem mari.Ne mai jucam un pic.....apoi pregatim cadita cu apa sa intram sa ne balacim.....papam iar si apoi ne urcam in pat.....k vine mos ene pe la noi.
Sus In jos
miclescumirela
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
miclescumirela


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Localizare : urlati prahova
Data de inscriere : 16/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 23:33:45

si noi avem un ingeras foooarte cuminte

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Img4671nj9

dadea cu mopul dupa ce am maturat eu


Ultima editare efectuata de catre miclescumirela in Mier 3 Dec - 0:16:18, editata de 1 ori
Sus In jos
miclescumirela
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
miclescumirela


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Localizare : urlati prahova
Data de inscriere : 16/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMar 2 Dec - 23:48:48

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Hpim4069wv3

aici faceam mancare cu mami Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 215691
Sus In jos
miclescumirela
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
miclescumirela


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Localizare : urlati prahova
Data de inscriere : 16/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 0:22:54

si aici papam pe bubu cu laptic ma pregateam de nani ca am obosit de asa multa treaba
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Img4510xb8
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! W2592
Sus In jos
miclescumirela
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
miclescumirela


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Localizare : urlati prahova
Data de inscriere : 16/09/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 0:24:05

off scuze de poza asta uriasa mari dak poti modific-o tu te rog inca o data scuzeeee : :98http://www pupici Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 734677
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 0:27:14

ce bebei cuminti........bravo copii
Sus In jos
mia77
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
mia77


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 47
Localizare : tg mures
Data de inscriere : 12/11/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 0:34:20

frumos concurs dar unde punem pozele
Sus In jos
medrea
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
medrea


Numarul mesajelor : 85
Varsta : 51
Localizare : Cugir
Data de inscriere : 09/08/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 0:50:50

Buna eu sunt Antonia-Giorgiana si am 1 an si 10 luni,iar mami spune ca sunt o fetita tare cuminte.De cand am venit pe lume am lasat-o pe mami sa doarma noaptea iar de papat ce sa mai vorbim ca pap tot ce- mi da mami si eu pap singura ca sunt fetita mare.Nici eu nu mai port pampers demult si fac la oita singurica si tot singurica imi place sa-mi ridic chiloteii ,nu prea imi place sa ma ajute mami ca doar sunt fetita mare .O mai ajut pe mami sa facem curatenie ,sa stearga praful si mai ales sa facem mincare sa-mi bag si eu minutele in faina si in zahar ce numai mami sa faca toate lucrurile frumoase si eu nu ?Cu alte cuvinte asta sunt eu Antonia-Giorgiana .

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Peisaje033tl3.th
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Peisaje104xn3.th
Sus In jos
isabella
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
isabella


Numarul mesajelor : 2308
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/04/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 0:59:43

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! 2008-07-06018

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! DSC01319

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! DSC01294

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! DSC03544


Numele meu este Isabella. Am 11 lunite si pe 31 fac si eu 1 an... Dupa cum vedeti eu sunt foare cuminte: am invatat sa merg de o manutza (tati este punctul meu forte de ajutor), pap fff mult si bine (omi este preferata mea) si ma joc cumintica fara sa o deranjez pe mami... (dak vede tati cu ce ma joc... :P ) Iar in ultima poza puteti vedea cum dorm eu dupa ce am obosit facand toate aceste lucruri toata ziua. Bine ar mai fi destule de spus: ador sa trag pisica de coada si s-o kinui, daram orice imi iese in cale, o trag pe mami de par knd ne jucam, il trag pe tati de buze... si mai sunt atat de multeee... Nu-i asa ca sunt eu cea mai cuminte fetitza??? :D
Sus In jos
http://elena-isabella.piczo.com/?g=1&cr=2
torokioana
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
torokioana


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 43
Localizare : cluj
Data de inscriere : 03/12/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 1:09:45

dodo19 a scris:
Dinoland revine cu un nou concurs!

http://www.dinoland.roAm fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Logo

Pana pe data de 5 decembrie ora 23:59 trebuie sa veniti cu 1-3 poze in care sa ne aratati cat de cuminte este copilul vostru impreuna cu o scurta istorioara despre activitatea lui zilnica in care este foooarte cuminte (papa tot, face nani la pranz, nu o supara pe mami etc). Vom avea 3 castigatori. In dimineata de 6 decembrie vom afla pe cine a hotarat Mos Nicolae sa premieze. Mosul va premia un baietel si o fetita! Cel de-al 3 castigator va fi ales prin voturi.

In urmatoarele zile voi explica procesul de votare. Pana atunci asteptam poze si istorioare cu copilasi cuminti!


:cadori: :present41:

Fetita mea a fost cuminte de cand sa nascut.Doarme toata noaptea inca din prima zi,manaca tot din farfurie.Dca am cv de lucru prin casa ma pot baza pe ea,adica sta cuminte si se joaca in patutul ei chiar daca eu 2 ore nu ii prea acord atentie..E copil minune
Sus In jos
torokioana
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
torokioana


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 43
Localizare : cluj
Data de inscriere : 03/12/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 1:38:03

Cred eu ca toti bebeii au fost cuminti.Toti merita un cadou de la mosul.Am inscriso pe fetita mea,dar nu stiu daca poza s-a incarcat.Oricum mult succes tuturor
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 1:39:29

SUPER CONCURS
ACUM VENIM SI NOI CU POZE SI POVESTIOARA
PUPICI
Sus In jos
capbunvivi
prichindelul senior
prichindelul senior
capbunvivi


Numarul mesajelor : 6768
Varsta : 42
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/10/2008

Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitimeMier 3 Dec - 1:53:58

aici papam un biscuite,dar noi suntem foarte ascultatori si mancam de fiecare data tot din farfurie
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! DSC01054
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Empty
MesajSubiect: Re: Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!   Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Am fost cuminte ca sa vina Mosul!
» VOTEAZA SI TU!!! Am fost cuminte ca sa vina Mosul !!!
» Ce ne-a adus Mosul ??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: arhiva concursuri :: dinoland te premiaza-
Mergi direct la: