mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 M&P Bar&Caffe 8

In jos 
+22
Carmen
amalia-carmen
monamona26
lili
GABITA
maryanda
Cris
florena_florentina
m23luiza
ana_claudia
aditza_0476
dodo19
manolecarmen
vnalinutza
aniram
raluca borzea
irinaemines
alyna
brigita
wolf miki
emidiaconu
mihaela83
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
alyna
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
alyna


Numarul mesajelor : 9651
Varsta : 43
Localizare : Almasu,Salaj
Data de inscriere : 14/10/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMar 24 Feb - 23:59:05

am venit si eu la o cafeluta !!!!!Multumesc, Brigita!!!!E tare buna cafeaua!!!!
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 0:09:57

mi-a venit miros de cafea si am venit fuguta in cafenea :P
buna dimineata dragi mamici Big hog!
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 0:43:45

neata, am ajuns si eu....eee, dar conteaza asa mult concursurile???? eu intru pe alte forumuri, ma inscriu la concursuri, dar numai la cele care nu cer activitate pe forum - ca deh - uite aici ma simt mai bine si nu am timp de tz-shpe forumuri. chestia e ca lucrurile cam asa evolueaza... Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 0:47:48

Pentru altele conteaza,asa se vede,intra se inscriu si cand isi aduc aminte mai intra sa vada nu cumva au castigat si adio.Si eu intru de placere! Big hog!
Sus In jos
vnalinutza
prichindelul familiarizat
prichindelul familiarizat
vnalinutza


Numarul mesajelor : 2334
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 1:51:44

brigita a scris:
Pacat ca mamicile migreaza spre toate forumurile unde sunt premii.
Dupa discutiile avute cu unele mamici pe care le-am abordat sa vina pe forum ,mi s-a spus ca nu vin pt ca au auzit de la mamici ca nu s-au primit premiile castigate,ca nu este serioasa echipa adimistrativa.
Nu vreau sa supar pe nimeni ,eu scriu ce mi s-a spus ,se da un termen de inscriere,nu se incepe concursul,sau nu se anunta castigatorul,nu se trimit premiile.Si atunci prefera mamicile se duc la forumuri unde sunt concursuri .
Eu stiam ca nici sponsorii nu vin daca nu este activitate pe forum si atunci cum sa se organizeze concursuri daca nu vin pe forum????????? M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 409573


Neatza mamici ! o zi placuta va doresc Big hog! Brigita ai dreptate cu ce ai scris mai sus si stiu si de la cine a pleat totul evil nu e frumos ce zvon imprastie ca sa zic asa , dar nu avem ce sa ii facem M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 90919

Mie imi pare rau ca nu prea am mai intrat de cand cu prichindelul dar mai este un pic si se termina M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 215691 M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 215691 M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 215691
Sus In jos
manolecarmen
prichindelul nou-venit
prichindelul nou-venit
manolecarmen


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 28/01/2009

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 2:39:02

buna ziua mamicutelor, pupicei si o zi buna!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 2:54:24

O zi buna va doresc si eu,noi acuma ne pregatim sa mancam ,apoi incerc sa-l adorm pe Dragos ,la 2 plec la servici!
Va doresc o zo superrba!!!!!!! Big hog! Ne auzim dimineata la cafeluta!!!!!!!!
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 3:02:18

buna ziua ,mamici! am ajuns si eu acasa de la scoala! mai aveti o cafeluta si pt mine? Big hog! Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 3:04:16

Cu cea mai mare placere Vali!!!!!!!!! Big hog! Coffe with love
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 3:11:43

Big hog! Big hog! Big hog!
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 3:15:22

multumesc,brigita!
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 3:35:58

serviciu usor Brigita Big hog!

imi pare rau ca unele mamici vaneaza doar forumurile unde sunt concursuri cu premii dezamagit dar n-avem ce sa facem;de cateva zile caut si eu noi sponsori ca pot da drumul la cat mai multe concursuri ... poate asa se strange lume mai multa :( :(

Brigita,spunei de niste premii care n-au fost primite de unele mamici .... despre ce premii este vorba? eu stiu de cele de la Cristal Gifts .... am stabilit cu dodo sa vb cu sponsorul sa-mi trimita mie premiile,iar eu sa vi le trimit voua;pana acum eu n-am primit nimic.Si dak ar fi fost sa le primesc si sa nu vi le dau voua,eu n-aveam ce face cu ele ..... premiile sunt personalizate cu poze de la voi,nici de cum cu pozele mele cool
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 3:42:55

cred k stiu Alina despre cine e vorba ... cine ar putea sa ne puna bete in roate;dak e asa,nu e deloc frumos ceea ce face evil evil
ma intreb dak are ceva de castigat din treaba asta
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 4:14:10

cine? cine? eu nu stiu.... M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 7161
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 5:10:16

nu dam nume Vali .... n-are rost pt k oricum nu schimbam nimic M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 409573
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 5:19:56

buna mamicilor....o dupa-amiaza placuta tuturor... Big hog!
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 5:26:28

mi-am imaginat eu ca nu o sa spui nik ,dar m-ai facut curioasa! M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 29174
oricum nu mi se pare normal ce se intampla pe aici.....pacat! putem ramane totusi o familie mai mica.... pupici
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 5:34:13

ai dreptate vali...ramane cine vrea...putini dar seriosi M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 970467
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 5:38:13

nu am prea mult timp la dispozitie,dar macar sa va salut tot intru! pupici
m-am obisnuit aici! imi face placere sa vb cu voi...chiar daca uneori sunt pe langa subiect... M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 29174 M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 29174 cum nu sunt mamica de multe ori citesc tot ce scrieti dar nu prea stiu ce sa raspund... cool oricum am invatat multe de la voi ... pupici
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 6:17:53

ai dreptate Emi .... ramanem putine dar serioase :p
mie imi parerau k in loc sa ne inmultim noi facem exact invers M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 409573 M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 409573 dar aici se vede cine intra de placere si cine intra pt concursuri evil

Vali,imi pare rau k nu-ti pot da un nume dar asta ar insemna da dam nastere la alte discutii si nu e bine si nici frumos .... sa lasam asa cum a picat; cine vrea sa intre la noi,bine iar cine nu asta e .... nu tinem pe nimeni cu forta aici si nici nu vrem sa obligam pe cineva :P
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 6:21:41

astazi mi-a venit o idee .... sa premiez mamica care aduce cele mai multe mamici noi
ce ziceti? poate asa mai miscam ceva M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 29174


premiul il voi da eu ... de la mine :P
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 6:33:01

ok,mihaela! nici nu aveam de gand sa creez discutii.... pana la urma tot la concursuri ajungem! M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 29174 M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 29174
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 6:57:36

daca ramanem prea putine nu se inchide forumul??sper ca nu... M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 311766
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 7:45:38

nu mai vine nimeni la cafenea? M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 90919
Sus In jos
dodo19
admin
admin
dodo19


Numarul mesajelor : 5803
Varsta : 46
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 01/04/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitimeMier 25 Feb - 8:23:56

Buna fetelor. Mi-a fost tare dor de voi. Big hog!
Am disparut pe nepusa masa.. dar vineri am aflat ca a doua zi la 7 dimineata trebuie sa fiu in avion. Am avut ceva treaba in Austria cu serviciul. Pana la urma a fost frumos. Am si muncit dar ne-am si distrat. Mi-a fost un dor nebun de stefy si de sot. Nu cred ca ii mai las vreodata singuri atatea zile 😢


Bine'inteles ca si forumul mi-a lipsit tare mult, vad ca s-au creat tot felul de discutii pe aici. Imi pare rau ca asta este situatia cu forumul si lumea are atat de multe sa ne reproseze. Majoritatea au dreptate, de cand am inceput anul nu ne-am tinut deloc de treaba( ma refer la mine si la mary) iar cei la care premile intarzie deja de cateva luni au intradevar motive sa fie suparati, insa cu siguranta nu vor ramane fara premii. E adevarat ca am si lasat concursuri fara sa le mai dam drumul (ex. cel cu "copilul tau minivedeta noastra"... :P cine se simte pentru el? :lol: ) e adevarat ca nici castigatorii nu i-am mai anuntat la cel cu declaratii, dar categoric ii vom anunta cat de curand. Ma gandeam ca s-au afisat cat am lipsit eu... dar se pare ca nu. Toate cele enumerate ne-au cam tras in jos, insa ne putem reveni, cred eu.
Mamicile care sunt acum suparate pe noi, sunt indreptatite intr-o oarecare masura, asta daca pentru ele concursurile sunt primordiale. Imi pare sincer rau de cele care atunci cand vorbesc cu mine spun ca inteleg situatia, inteleg ce s-a intamplat, iar cand vorbesc cu altii ne acuza pentru diverse. Imi pare rau de "prietenele" care nu au curaj sa-mi spuna in fata ce gandesc. Ar fi mai usor de lamurit situatia.

Mihaela, eu i-am trimis toate datele necesare sponsorului de la crystal gift, nu te-a contactat pe mail sau telefonic? I-am spus sa ia legatura cu tine.
Noi mai avem un sponsor, piciulici, sau il aveam... daca nu s-a razgandit intre timp. Trebuie sa iei legatura cu mary, ea se ocupa de sponsori.

Lasand deoparte aceste lucruri ma bucur ca sunt fete care intra pe forum dezinteresate. Va servesc cu un ceai si o prajiturica
M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 176056~Sweet-Courgette-Muffins-and-a-Cup-of-Tea-Posters

Dupa-amiaza placuta! Big hog!
Sus In jos
Continut sponsorizat





M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
M&P Bar&Caffe 8
Sus 
Pagina 3 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» M&P Bar&Caffe 2
» M&P Bar&Caffe 3
» M&P Bar&Caffe 4
» M&P Bar&Caffe 5
» M&P Bar&Caffe 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: