mamici&prichindei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

mamici&prichindei


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 M&P Bar&Caffe 8

In jos 
+22
Carmen
amalia-carmen
monamona26
lili
GABITA
maryanda
Cris
florena_florentina
m23luiza
ana_claudia
aditza_0476
dodo19
manolecarmen
vnalinutza
aniram
raluca borzea
irinaemines
alyna
brigita
wolf miki
emidiaconu
mihaela83
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 8:28:53

din pacate Vali ai dreptate .... tot la concursuri am ajuns M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 409573
cred ca o sa reusesc sa atrage ceva mamici cat de curand .... am gasit un sponsor foarte tentant :P
nu va spun inca despre ce este vorba ... las sa fie surpriza;oricum,avand in vedere ca este din Buc. vrea sa ne intalnim sa discutam cateva detalii legate de o colaborare .... va pot spune totusi ceva : ar putea sa ne ofere lunar acelasi premiu cool
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 8:33:28

Big hog! Big hog! dodo
ce bine imi pare sa te revad

din pacate cel de la Cristal Gifts nu a luat legatura cu mine ... asta le spuneam si fetelor dimineata;stabilisem cu tine k premiile mi le va trimite mie,iar eu o sa le trimit fetelor .... dar se pare k se lasa asteptat si nu e frumos.O sa incerc sa iau eu legatura cu el si vad ce se intampla
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 9:55:40

Buna fetelor! OOOOOfffffffffffffffff ce ma supar cand vad ca se intra chiar si pe un forum daca esti rasplatit....pai eu intru de placere si cand sunt plecata si nu am de unde sa intru sunt cu gandul mereu la voi, cele fidele,..........
Miha , asa e , premiile de la cristal gift nu au venit dar nu imi fac probleme, le-am castigat de craciun poate pana la iepuras sosesc M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 29174 , pt. mine nu conteaza concursul, imi place ca am cu cine vorbi si mai schimb pareri cu voi.Nu vreau sa par rea, dar poate ar trebui sa stergi contul celor care aduc necazuri forumului, macar sa aiba de ce sa fie suparate.........parerea mea.
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 10:25:19

sunt de acord cu tine...
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 10:50:04

Raluca,daca m-as apuca sa sterg conturi as da nastere la alte discutii si nu vreau asta

ce faceti fetelor? eu fug sa-i fac baitza cu pitik,dupa care o bag la somnic
o seara frumoasa pupici
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 11:33:22

o sear frumoasa si tie Mihaela!
Si noi am facut baita si acum ne uitam la tv.noapte buna! pe maine la cafea.
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 22:17:14

Buna dimineata !!!!!!!!!!
Am sosit la cafeluta!!!!!!!!Haideti trezirea M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 804181
Bine ai revenit dodo!!!!!!!!!!
Mihaela era vorba despre premiile de la" recunoaste vedeta" care nu s-au primit din decembrie,vorba Ralucai lasa ca le primim de iepuras M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 29174
Cafeluta la toata lumea!!!!!!!!!!! cofee Cafea cofee Cafea cofee Cafea
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 22:21:13

Nu trebuie sa dam nume ,cine povesteste rau forumul sau sa dam nume de mamici care numai pentru premii intra ,se pot observa usor cand e concurs cine intra si cand nu e nici un buna ziua nu dau.
Big hog!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 22:32:24

Nu va mai pot intimpina cu cafeluta ,sunt obligata sa ma duc de la Pc,Florinel isi face temele si Dragos s-a trezit si el.
Va doresco zi buna!!!!!!!!! Big hog!
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeMier 25 Feb - 23:00:16

Salut! M-a trezit in dimineata asta mirosul de cafea din bucatarie.......eu progrqamez cafetiera seara si dimineata cafeaua e gata cnd se trezest tati......si ai dimineata m-am trezit doar cand mi-a venit miros de cafea.

Ai dreptate Brigita, iti poti da seama cine intra doar cand e concurs, rusine sa le fie, atunci pot face activitate, n rest nu evil .

Spor la treaba Brigita, si eu ma apuc de treaba.
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 0:27:47

FETELOR!!!!! M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 633112 nu v-ati trezit? Pe unde umblati?
eu am terminat curatenia, ciorba e pe foc, masina spala si acum ma apuc de calcat haine ca am tot lasat de pe o zi pe alta si s-au cam strans.
Va las cafea proaspata poate va ganditi sa intrati la o cafea cofee Cafea
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 0:45:23

gata ... m-am treziit;noroc cu mirosul de la cafeaua de la voi k alfel mai dormeam :P
pitik a fost tare agitata azi noapte ... se trezea din somn plangand si abia reuseam sa o adorm la loc :( asa m-a tinut pana pe la 3 si ceva.
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 0:47:47

fug sa o schimb .... k pute-pute (cum zice ea),apoi sa-mi fac un nes si revin
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
irinaemines
medic de garda
medic de garda
irinaemines


Numarul mesajelor : 13663
Varsta : 50
Localizare : worldwide
Data de inscriere : 13/09/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 1:13:41

salut..eu deja sunt satula de munca, asa ca dati-mi si mie o cafea...mai ales ca Mariuca a vomitat aseara, asa ca am culcat-o cu stomacelul gol si a cam fost agitata...acum doar ce am trimis sotul sa o aduca de la gradinita, ca a vomitat din nou...si aici e full si imi suna in dlaci telefonul.............. M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 409573
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 1:19:02

Buna fetelor ,pofteste cafeluta fierbinte Irina,imi pare rau ca e bolnavioara Mariuca,sanatate multa!!!!!!!! pupici Coffe with love
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 1:21:37

Si eu am terminat lucrul ,mancarea e degustata acuma de Florinel,elpleaca la scoala,Dragos mananca bomboane ,a trebuit sa-i tai bretonul,plata e bomboane,ne pregatim sa mergem in oras sa platesc telefoanele M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 409573
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 1:33:47

Si al mine e gata mancarea..... masina inca spala si mai trebuie sa curat in bucatarie, dar asta dupa masa de pranz.
Fetelor imi pare rau ca piticii au probleme, ce sa facem asa e cu copii. ufff
Sus In jos
aniram
prichindelul licentiat
prichindelul licentiat
aniram


Numarul mesajelor : 9613
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 20/07/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 3:22:52

salutare fetele, haI cA am maI gasit si eu timp , aM terminat cu toata treaba , mai putin cu aspiraTorul nu am dAt dar ma ridic acusi si dau M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 970467 daR dupA Asta as beA o cAfeluta AsA de dupa mAsa.
Big hog! Big hog!
Sus In jos
http://www.aniramanid.blogspot.com
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 4:33:30

buna mamicilor...ce mai faceti?
dodo ce mai faci,bine ai revenit printre noi... M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 311766
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 4:37:42

Gata! Am terminat cu treaba.....am dus si gunoiul....,Tudor doarme si as bea si eu o cafea, cine bea cu mine? Coffe with love fac cinste eu. Cafea
Sus In jos
raluca borzea
mamica vorbareata
mamica vorbareata
raluca borzea


Numarul mesajelor : 34368
Varsta : 43
Localizare : agnita
Data de inscriere : 09/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 4:45:06

Nu vine nimeni? M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 633112

Eu fug in pat langa Tudor atunci! Pe mai tarziu!
Sus In jos
brigita
prichindelul asistent
prichindelul asistent
brigita


Numarul mesajelor : 73586
Localizare : Ocna Mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 5:30:01

Am sosit eu,am dormit un pic langa Dragos ,pe seara plec la servici.
Haideti la o cafeluta!!!!! cofee
Sus In jos
wolf miki
photo stylist
photo stylist
wolf miki


Numarul mesajelor : 18275
Varsta : 51
Localizare : Galati
Data de inscriere : 18/06/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 7:06:13

buna!! vin si eu! mai e cineva? Big hog! Big hog!
Sus In jos
emidiaconu
prichindelul stie-tot
prichindelul stie-tot
emidiaconu


Numarul mesajelor : 4288
Varsta : 46
Localizare : targu mures
Data de inscriere : 29/03/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 8:40:19

trec si eu sa va salut.. Big hog!
Sus In jos
mihaela83
admin
admin
mihaela83


Numarul mesajelor : 15872
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 26 Feb - 9:41:29

ce mai faceti fetelor?
imi pare rau k am disparut astazi .... am fost in parc cu pitik pt k era frumos afara;ne-am intalnit si cu Carmen si Bea :)
apropo .... Carmen va saluta si ii pare rau k nu poate intra sa va multumeasca personal pt sustinerea de pe prichindel;Bea a iesit pe locul 2 la prichindelul anului 2008 si e tare fericita.Sunt ceva probleme cu calc. lui Carmen si de aceea nu poate intra pe forum .... spera sa se rezolve probl cat mai repede.Pana atunci mi-a transmis mie sa va trimit multi pupici pupici pupici pupici
Sus In jos
http://www.semineebrasov.ro
Continut sponsorizat





M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: M&P Bar&Caffe 8   M&P Bar&Caffe 8 - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
M&P Bar&Caffe 8
Sus 
Pagina 4 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» M&P Bar&Caffe 2
» M&P Bar&Caffe 3
» M&P Bar&Caffe 4
» M&P Bar&Caffe 5
» M&P Bar&Caffe 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici&prichindei :: cosul de gunoi :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: